قلب آلوده به بیمار منتقل شده از گواتی به تازگی توسط جهانی آمبولانس هوایی خدمات در دهلی نو

[ad_1]

ما بسیار خوشحال برای به اشتراک گذاشتن داستان عالی بازگشت بیمار با همه. این یک رویداد به یاد ماندنی برای ما به جمع آوری آن در جهانی هیئت مدیره. این آخرین شب هنگامی که ما اتاق کنترل دریافت یک تماس پریشانی از بیمارستان محلی در گواتی.

بيمار 56 ساله که تشخیص داده شد که عمده عفونت ریه و نیاز فوری به پیوند در بیمارستان برای درمان ضروری است. سرزمین ما تیم برتر بیمارستان و به تمام اطلاعات در مورد آن را به کنترل و فرماندهی مرکز که در آن لازم ترخیص طرح مورد بحث قرار گرفت و فرستاده.

با توجه به اهمیت مردان ما تصمیم به ارائه یک تخت به تخت بیمار انتقال مرکز اورژانس و دست زدن به دانشکده از طریق جهانی خدمات آمبولانس هوایی. در یک زمان کوتاه او را برداشت از بستر و نقل مکان کرد به زمین قلبی آمبولانس.

آمبولانس آنها را به گواتی فرودگاه که در آن یک هواپیما نصب شده بود و آماده برای پرواز لازم ICU راه اندازی تجهیزات. بیمار منتقل شد و Pilatus PC-12 هواپیما که پرواز به دهلی نو.

در اینجا ما می خواهم به می گویند که خدمات آمبولانس هوایی در دهلی نو مجهز است در سطح جهانی یک, ماسک ضفبرلترس مکش پمپ تزریق دستگاه اکسیژن, سیلندر و منبع تغذیه قابل حمل.

به ما اجازه همسر و پنج ساله پسر برای سوار شدن به هواپیما را به خانواده های لمسی به کل بازگشت روند است. در ضمن بیمار جدی شد و ناپایدار است. آن را بسیار جدی در لحظه ای که پسر خواست ما تیم پزشکی اگر پدر او خوب خواهد بود!

این سوال ساده از پسر به ما خواهد شد و با تمام فداکاری و تلاش ما تمام درمان های ممکن برای ایجاد ثبات و عادی درد بود که با آن رنج می برند. با تشکر متخصص گوارش در تیم ما مواد مخدر است که تجزیه و تحلیل همه چیز برای عادی سازی وضعیت خود و در زمان تمام اقدامات لازم.

عالی ICU نصب بر روی ما خدمات آمبولانس هوایی در گواتی به ما کمک زیادی در نظارت مداوم با موقعیت ما است. ما انجام 2000 psi مخازن اکسیژن بود که به اندازه کافی به حمل بیمار به تخت بیمارستان.

جهانی خدمات آمبولانس هوایی تایید شده توسط بیمار است که او را با موفقیت دریافت ریه درمان و بهبود است در حال حاضر. این بود که موفق آمبولانس هوایی خدمات از بمبئی به دهلی نو که به ما ارائه خدمات رضایت. این همه به ما کمک خواهد کرد افزایش هوایی ما Ambulates خدمات در گواتی و به طور کلی.

جهانی هوايی از گواتی را فراهم می کند کم هزینه تجاری برانکارد خدمات در دهلی نو و گواتی پزشکی قطار ترخیص کالا از گمرک خدمات از پتنا به دهلی نو و منشور آمبولانس به عنوان یک کل.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *