قلبی مانیتور قلب نوار قلب (EKG ECG) و اکوکاردیوگرام (اکو TTE) برای Preemies

[ad_1]

قلبی به معنی نزدیکی و اطراف و یا بخشی از قلب و “قلبی” می آید از کلمه یونانی “قلب” معنی مربوط به قلب است.

یک “قلب مانیتور” یک مانیتور خاص به طور خاص طراحی شده به تعداد نمایش و به یاد داشته باشید تعداد دفعات زودرس نوزاد ضربان قلب و همچنین کودک الگوهای تنفس. هنگامی که یک نوزاد نارس را از ضربان قلب به کمتر از 100 ضربه در دقیقه و یا افزایش بالاتر از 200 ضربان در هر دقیقه زنگ صدا هشدار مراقبين از مشکل است. مراقبت بخشندگان هستند قادر به مشاهده زودرس نوزاد تنفس و قلب در تمام اوقات در حالی که مانیتور نگه می دارد آهنگ از حتی کوچکترین تغییرات.

قلبی مانیتور شبیه به یک تلویزیون صفحه نمایش با آگهی و الکترود بیرون آمدن از ماشین و اتصال به نوزاد نارس است. منجر به نگاه مانند کابل یا سیم که از ماشین و اتصال به الکترود و الکترود شبیه تکه های متصل به خود را زودرس پوست نوزاد. صفحه نمایش, نمودار, اطلاعات جمع آوری شده در یک موج به صورت نمودار با محور عمودی از ارتفاع امواج نشان ولت قدرت هر یک از ضرب و شتم و افقی عرض امواج نشان دادن گذشت زمان بین هر یک از ضرب و شتم.

یک نوع قلبی مانیتورینگ نوار قلب (ECG یا EKG) و از آن استفاده می شود برای تشخیص مشکلات قلبی مانند قلم ضربان قلب, قلب, آسیب, ویتامین, مواد معدنی و عصاره های عدم تعادل الکترولیت و به طور کلی شرایط سلامت قلب است. نوار اطلاعات را از یک electrocardiograph مانیتورینگ بیمار باعث می شود یک گرافیک تفسیر اطلاعات و چاپ کردن اطلاعات برای آسان تر خواندن و تفسیر است.

نوع دیگری از قلبی نظارت یک اکوی ترانس توراسيک اکوکاردیوگرام (TTE) یک سونوگرافی از قلب است. اکوکاردیوگرام (اکو) طول می کشد عکس از قلب و عالی است ابزار تشخیصی برای پزشکان به سرعت ارزیابی بسیاری از مشکلات قلبی و بدون روش های تهاجمی. این دستگاه مانیتور قلب دریچه های قدرت عضله قلب انقباضات بافت قلبی جریان خون و چگونه به سرعت خون است که جریان را از طریق قلب است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.