قایق بدنه تمیز کردن; تجهیزات مورد نیاز

[ad_1]

چگونه انجام شما تمیز بدنه بر روی یک قایق زمانی که آن را خارج از آب ؟ به عنوان یک قایق تمیز کننده یا detailer وجود دارد راه برای سرعت بخشیدن به روند قایق بدنه تمیز کردن. مهم است که برای انجام یک کار کامل اگر شما در حال به بعد جزئیات قایق و یا قرار دادن موم بر روی آن. شما باید از خودتان محافظت کنید و شما خواهد شد نیاز به تجهیزات ایمنی. اول شما'll می خواهید برخی از تجهیزات حفاظتی به عنوان شما'خواهید بود با استفاده از برخی از سخت اسید برای پاک کردن جلبک ها رشد تجمع می یابد که در پایین قایق. برخی بسیار قوی دستکش, دستکش, عینک و / یا تنفسی هستند همه توصیه می شود. در اینجا برخی از بهترین مکان برای خرید تجهیزات ایمنی ما باید با استفاده از تمام این شرکت ها و همه آنها سریع پاسخگو و آگاه:

[http://www.hullsafety.com/products/index.htm]

[http://www.micronsafety.com/page2.html]

Home

http://www.ahsafety.com

http://www.alimed.com

مطمئن شوید که شما در حفظ و هر از پاشیدن اسید بر روی پوست شما. کمک های اولیه چشم کیت می تواند خریداری شده در: وال * مارت, هدف, ACE سخت افزار K-Mart ، شما باید یک کیت کمک های اولیه با چشم سیال فلاشینگ با شما اگر شما می رویم به استفاده از muratic اسید یا استون. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد لطفا بروید به:

[http://www.chargar.com/ab.htmOSHA]

You'll همچنین می خواهید برای انجام این کار در تصویب منطقه که در آن انتخابات هم می تواند اصلاح شده با استفاده از یک vacu-رونق سیستم و یا جایی که آن را می توانید به تایید زباله های منطقه است. برای انجام یک پایین شستشو برای یک قایق در یک تریلر و یا بر افراشتن سعی کنید برای رسیدن به قایق به عنوان به زودی به عنوان آن می آید از آب است. آن را در برابر قانون اجازه می دهد تا شستن فاضلاب وارد یک طوفان تخلیه به عنوان شانس آن منجر به طور مستقیم به اقیانوس یا دریاچه.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *