قابل حمل ضربان قلب در تناسب اندام

[ad_1]

یک نوار قلب (EKG یا ECG) پزشکی تشخیصی دستگاه که به صورت گرافیکی سوابق فعالیت الکتریکی عضلات قلب است. آن استفاده می شود برای شناسایی عادی و غیر طبیعی ضربان قلب. اولین اختراع در 1900s اولیه ECG یا EKG (مشتق شده از آلمان electrokardiogramma) تبدیل به یک ابزار مهم برای تشخیص ریتم غیر طبیعی قلب.

عملکرد دستگاه EKG بستگی به توانایی قلب برای تولید سیگنال های الکتریکی. عمل پمپاژ قلب تنظیم ضربان ساز منطقه یا sinoatrial node واقع در دهلیز راست. الکتریکی ضربه ایجاد شده است در این منطقه با انتشار یونهای کلسیم و سدیم یون و یون پتاسیم در سراسر غشاء سلول است. ضربه ایجاد شده توسط حرکت این یون برای اولین بار انتقال به دهلیز باعث آنها را به قرارداد و فشار خون به بطن است. پس از حدود 150 میلی ثانیه ضربه حرکت به بطن باعث آنها را به قرارداد و پمپ خون از قلب است. به عنوان انگیزه حرکت به دور از حفره های قلب این بخش استراحت کنید.

با استفاده از یک EKG اجازه می دهد تا پزشکان برای اندازه گیری نسبی ولتاژ این انگیزه در موقعیت های مختلف در قلب است. Electrocardiograms ممکن است به این دلیل که بدن یک رسانای خوب الکتریسیته است. هنگامی که یک پتانسیل الکتریکی تولید شده در بخش قلب یک جریان الکتریکی انجام شده است به سطح بدن در یک منطقه خاص. الکترودهای متصل به بدن در این مناطق قادر به اندازه گیری این جریان.

ECG دستگاه تکامل یافته اند قابل ملاحظه ای در چند دهه گذشته از اینکه بزرگ و حجیم به سبک و قابل حمل.نسل فعلی دستگاه می تواند اندازه گیری فعالیت الکتریکی قلب در ثانیه و خروجی دیجیتال این دستگاه با استفاده از “هوش مصنوعی فن آوری”برای شناسایی هر گونه غیر طبیعی ضربان قلب.

بر خلاف نسل قبلی ECG/EKG دستگاه های که نیاز به کمک به خوبی آموزش دیده ECG/EKG حرفه ای به کمک در راه اندازی دستگاه و اندازه گیری ECG/EKG نسل فعلی از دستگاه های قابل حمل هستند و آنها نیاز به فقط انگشتان کاربر برای اندازه گیری فعالیت الکتریکی قلب است.

یکی از مهم ترین عملکرد های قابل حمل ECG/EKG مانیتور است برای تشخیص دیس ریتمی های قلبی نیز بهتر به عنوان شناخته شده بوده است.این تعریف به عنوان یک گروه از اختلالات پزشکی که باعث فعالیت الکتریکی غیر طبیعی در قلب است.این ضربان قلب ممکن است از حالت عادی یا بیش از حد سریع یا خیلی آهسته ممکن است به طور منظم و یا نامنظم است.

برخی از این آریتمی ها اورژانسهای پزشکی به عنوان آنها می تواند منجر به مرگ ناگهانی.آنها همچنین ممکن است مستعد بیمار به زندگی تهدید سکته مغزی یا آمبولی.شناسایی زودهنگام از این شرایط پزشکی کلید زندگی طولانی و سالم زندگی است.قابل حمل مانیتور قلب مانند SmartOneECG می تواند در تشخیص زود هنگام از ریتم غیر طبیعی قلب.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *