قابل حمل دستگاه ECG و منافع خود را

[ad_1]

بیماری های قلبی و عروقی است و آنچه رخ می دهد که چیزی در قلب و رگ های خونی و یا آن فعالیت الکتریکی است که't کار درست است. این بیماری می تواند آشکار در انواع مختلف از جمله به عنوان ریتم غیر طبیعی. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از ریتم غیر طبیعی قلب. فیبریلاسیون دهلیزی یک چنین اختلال آن است که در حدود 2.2 میلیون آمریکایی. در طول فیبریلاسیون دهلیزی قلب's دو کوچک بالای اتاق (دهلیز) ترکش به جای ضرب و شتم به طور موثر. خون است't پمپ به طور کامل از آنها را پس از آن ممکن استخر و لخته. اگر یک قطعه از یک لخته خون در دهلیز برگ های قلب می شود و تسلیم در عروق در مغز و سکته مغزی نتایج. حدود 15 درصد از سکته مغزی رخ می دهد در افراد مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی.

ECG / EKG -نوار قلب مانیتور دستگاه است که با کمک متخصصان بهداشت برای نظارت بر فعالیت الکتریکی قلب و تشخیص هر گونه بیماری قلبی در مراحل اولیه. مفید است در بیمارانی که نامنظم قلب ضرب و شتم و یا ریتم غیر طبیعی قلب مانند فیبریلاسیون دهلیزی. هنگامی که یک بیمار تشخیص داده شده است با یک ریتم غیر طبیعی قلب, آنها نیاز به نظارت دوره ای. یکی از دلایل اصلی است که برای جلوگیری از عوارضی مانند سکته مغزی است که می تواند ناتوان کننده به خصوص در گروه سنی است.

یکی از معایب عمده این مانیتور بود که هر کسی که تا به حال به انجام این آزمایش تا به حال به بازدید از یک بیمارستان یا یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مرکز برای انجام این تست است. اما در حال حاضر با قابلیت حمل دستگاه; آن را ممکن است برای انجام این آزمایشات در خانه.

این دستگاه های کوچک دستی فعال کردن مردم با قلب غیر طبیعی شرایط برای انجام اندازه گیری های خود را قلب فعالیت الکتریکی قابل حمل با استفاده از این دستگاه ECG و سپس نتایج خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای ارزیابی است. این قابل حمل ECG مانیتور مجهز به باتری و صفحه نمایش ال سی دی نشان می دهد که قلب فعالیت الکتریکی. این دستگاه در حال حاضر پیشرفته با اضافه کردن “هوش” است که آنها را قادر به ارائه با ویژگی های از قبیل کاربر هشدار دهنده و همچنین انجام پردازش محلی برای شناسایی نوع و ریتم غیر طبیعی قلب.

آنها می تواند متصل به فردی افراد از طریق آگهی مانند معمولی ECG دستگاه در بیمارستان ها و یا از طریق شخص's دست با استفاده از انگشت راهنمایی. بر خلاف متعارف ECG ضبط که نیاز به کمک تکنسین های آموزش دیده برای اتصال سیم به بدن خود را قابل حمل ECG دستگاه نیاز به تنها کسی که با استفاده از اتصال. این دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها به عنوان یک ابزار غربالگری عمدتا با بیماران سابقه خانوادگی حمله قلبی یا سکته مغزی یا در حال درمان برای بیماری قلبی. آن را تنها می تواند به عنوان یک دستگاه غربالگری در مرکز تناسب اندام برای نظارت از ریتم و یا در بیمارستان ها برای بررسی مواد مخدر در تعداد زیادی از بیماران است.

آن را تا به برخی از محدودیت های که در آن نمی توان به عنوان یک ابزار جایگزین برای بزرگ معمولی ECG ماشین آلات مورد استفاده در بیمارستان ها و همچنین از آن می توان در بیمارانی که ضربان ساز در آنها نصب شده و در دوران بارداری است. تحلیل نتایج نیاز به انجام شده توسط مراقبت های بهداشتی واجد شرایط حرفه ای است.

با وجود این اشکالاتی در آن است که هنوز کاملا یک ابزار دستی باید در یک,'s صفحه اصلی به خصوص در افراد با حساسیت به ریتم غیر طبیعی قلب.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *