قابل توجه عملکرد و استفاده از دستگاه ECG

[ad_1]

این نوار قلب یا ECG دستگاه یکی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در بیمارستان ها برای نظارت بر فعالیت قلب انسان. این نوار در واقع تصویر از فعالیت الکتریکی قلب است که نشان داده شده بر روی یک تکه کاغذ. آن است که معمولا نشان داده شده در شکل امواج. فیزیولوژی قلب انسان می تواند ثبت شود با کمک نوار قلب. این نتایج می تواند تشخیص داده و تجزیه و تحلیل تنها توسط متخصص قلب متخصص. این است که عمدتا مورد استفاده برای تشخیص تعداد زیادی از بیماری های مربوط به قلب است.

این دستگاه برای اولین بار طراحی و توسعه توسط آگوستوس والر در سال 1870. در سال 1903 Willem Einthoven کشف اولین ECG ماشین که محبوب شد و در روز بعد. آن است که هنوز به عنوان یکی از ستوده ترین اکتشافات در تاریخ بشر است. به عنوان سال گذشت توسط دستگاه تکامل یافته از بسیاری جهات با تغییرات اضافی و ویژگی های پیشرفته.

توابع از دستگاه ECG

تابع اصلی از ECG دستگاه برای نظارت بر عملکرد قلب است. این دستگاه شامل تعدادی از الکترود منجر به آن متصل می شوند و به اندام ها و قفسه سینه فرد در حالی که انجام یک نوار تست. فعالیت الکتریکی قلب را اندازه گیری و ثبت شده توسط الکترود. هر ضربان قلب نشان داده شده است در قالب امواج است که چاپ شده بر روی یک نوار از کاغذ.

استفاده قابل توجهی از نوار قلب

ECG دستگاه یکی از کم هزینه و تهاجمی روش استفاده شده توسط قلب و عروق در سراسر جهان است. همچنین یکی از موثر ترین تجهیزات برای انجام آزمایشات روتین برای ارزیابی عملکرد قلب است. اطلاعات مفید مربوط به برق و تنظیمات و ریتم قلب را می توان با کمک این دستگاه می باشد.

این دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص ضخیم شدن قلب دیوار. پزشکان با استفاده از نوار ماشین آلات برای ارزیابی زمان یا حملات قلبی در یک فرد است. موج خوانش تصویر کشیده شده بر روی کاغذ نشان دادن عملکرد قلب و وجود هر نوع ضربان قلب و تغییرات. اختلال در ریتم قلب می تواند به راحتی تشخیص داده و با کمک این دستگاه می باشد.

دستگاه نوار قلب در نظر گرفته می شود کارآمد ترین تجهیزات است که هر دو غیر تهاجمی و بی خطر است. آن را به ندرت نیاز به هر گونه مقدمات قبل از. آن نیز شناخته شده به عنوان یکی از کم هزینه روش تشخیص عملکرد قلب است.

ECG است که اغلب توصیه می شود برای بیماران مبتلا به هر نوع بیماری قلبی است. بیماران مبتلا به تنگی نفس, درد قفسه سینه, ضعف و ناراحتی در حالی که تنفس, اضطراب, سرگیجه و حالت تهوع هستند توصیه می شود یک نوار قلب توسط پزشکان. آن را می دهد یک تصویر واضح و روشن از ماهیت قلبی مسائل در یک فرد است. امواج نشان داده شده در نوار قلب بر این اساس متفاوت است.

یک دستگاه ECG ضروری است در زمینه علم پزشکی آن را به عنوان کمک می کند تا برای تشخیص انواع بیماری های قلبی به راحتی و به طور موثر. آن است که به سادگی غیر ممکن است برای ارزیابی الکتریکی عملکرد قلب بدون استفاده از این دستگاه های با شکوه.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *