فولاد اسکراب سینک ظرفشویی – بهداشت اول

[ad_1]

تنها راه برای متوقف کردن بیماری های عفونی فرآیندها و جلوگیری از گسترش میکروب ها است که بهداشت مناسب است. در یک محیط پزشکی این شامل شستن دست ها قبل از هر امتحان و زحمت کامل شستن دست ها قبل از هر گونه عمل جراحی.

کلمه 'بهداشت' می آید از یونانی نام Hygeia الهه بهداشت و دختر Aesculapius خدا از پزشکی است. نبود نیمه دوم قرن 19 که جوانه تئوری بیماری در زمان برگزاری در طب غربی. قبل از آن بسیاری از روش های پزشکی – به ویژه عمل جراحی و زایمان – انجام شد و پزشکان اغلب نمی شستن دست های خود را قبل از روش.

چیزهای زیادی تغییر کرده و بهتر است. در حال حاضر یک جراح شستشو برای یک عملیات شستشو خواهد او (یا او) دست به خصوص حاوی مواد ضد عفونی کننده صابون به مدت 10 دقیقه و همین دستکش پس از آن. در بيمارستان و بالینی بررسی اتاق معمولی شستن دست تا حد زیادی جایگزین شده با فوم ضدعفونی کننده در صورت آئروسل. با این وجود ضرورت برای کافی دست پاکسازی باقی مانده از پیش برجسته از ویژگی های فولاد و تحویل سوئیت.

برای کمک به این تلاش با دوام فولاد ضد زنگ فولاد غرق طراحی شده برای یکپارچه بهداشتی و ارائه سال زنگ-رایگان عملیات ارائه خط اول در بهداشت. دیوار نصب شده, غرق, با معمولی خود را زانویی آب تحویل سیستم قرار داده شده و بالاتر از حوضه – با اختیاری زانو یا سنسور-حالت فعال – ارائه اصل نازایی با هیچ شکاف یا درز برای جذب و حفظ باکتری است. موجود در یک یا چند تنظیمات غرق این هر دو esthetically جذاب و کاملا بهداشتی.

اختیاری مدل ها شامل سینک ظرفشویی با مفصل گردان, زانویی تحویل سیستم (دوباره زانو یا سنسور عمل) که همچنین ارائه یک sterilizable اسپری از طریق یک دستگاه بخور در حالی که عمیق شیب حوضه مانع از پاشش. درجه حرارت آب محدود است به 115 درجه فارنهایت (46 درجه C) به طور اتوماتیک سنسور داخلی برای جلوگیری از سوختگی و یک دستگاه بخور اجازه می دهد تا کاربر را به کنترل جریان آب در حالی که یک شیب حوضه را به حداقل می رساند چلپ چلوپ. ویژگی های امنیتی نیز شامل یک سیستم خاموش شدن خودکار هنگام شستن کامل است و یک ست پنل است که اجازه می دهد تا چند حوضه به تقسیم در میان جراحان. مقابل انفصال پانل های ارائه دسترسی سریع به لوله کشی.

در دورانی که عفونت های بيمارستانی در حال افزایش و خطر غیر قابل درمان MRSA آفت کارکنان بیمارستان با کیفیت بالا فولاد اسکراب سینک ظرفشویی یک عنصری سلاح در جنگ در برابر گسترش مرد's کوچکترین و کشنده ترین دشمن است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.