طبقه سنباده – اسرار شما نیاز به دانستن در مورد چوب پس از اتمام

[ad_1]

طبقه سنباده به عنوان یک فرایند فوق العاده پیچیده و نیاز به دانش دقیق از انواع چوب را سنباده فرآیندهای آموزش صحیح و بهترین و در دسترس فرمولاسیون محصول هستند محوری برای موفقیت کلی پروژه مرمت است. پس از سنباده فرایند تکمیل شده است, کف چوب است که در ابتدا آماده بود به پایان رسید.

راز یک را در نظر می گیرد که استفاده از یک چوب پایان ضروری است برای محافظت از سطح هر طبقه چوبی. اگر یک پایان است, احتمال وخامت افزایش یافته است; یک پایان خواهد جلوگیری از ترک خوردگی و تورم و رنگ آمیزی چوب را بهبود ظاهر.

راز دو اندیشد ایمنی هنگام استفاده از چنین پس از اتمام. این اغلب حاوی مواد شیمیایی است که می تواند آسیب به پوست از نادرست احتیاطی در نظر گرفته نمی شوند. هر زمان خدمت حرفه ای چوب کف مرمت متخصص را استخدام استفاده از فولاد و دستکش و عینک محافظ و سایر الزامات ایمنی در هنگام برخورد با دفع مواد لازم.

راز سه را پوشش می دهد انواع پس از اتمام در دسترس از جمله تقسیم به دو دسته; نافذ پس از اتمام و پس از اتمام سطح. یک پایان که چوب نفوذ کرده است قابل توجه نگاه طبیعی, در حالی که پس از اتمام سطح با دوام تر هستند اما ممکن است نگاه به عنوان طبیعی به عنوان مخالفان خود را. نافذ گزینه های شامل روغن بزرک دانمارکی روغن و روغن تونگ. سطح این گزینه ها عبارتند از لاک و لاک و ایجاد دوام و محافظ چوب پوشش.

راز چهار مورد نرم افزار خاص هر پایان, آیا باید آن را مصنوعی, برس, برس فوم و یا لباس. نرم افزار فرایند محوری به موفقیت کلی این است که در آن اعتماد به نفس را می توان به دست آورد از طریق سرمایه گذاری زمان برای پیدا کردن محلی معتبر طبقه سنباده.

یک طبقه چوب سنباده متخصص ارائه خواهد شد بهره مند از اطلاعات دقیق و مشاوره است که در آن تمام چوب است که بهترین راه حل خاص خود را طبقه. آنها را در نظر بگیرید استفاده از رطوبت و گرما و نور مستقيم آفتاب و نوع چوب به ذکر چند. این که آیا شما در شناسایی روغن موم یا لاک الکل زدن به لاک خود را به انتخاب محصول; مطمئن شوید که به استفاده از یک پایان که یکپارچه خود دانی اتاق', محیطی. بهترین خدمت کارشناسان نیز در این موقعیت به ارائه دادی چوب پس از اتمام ارائه واقعا منحصر به فرد نرم افزار است.

راز نهایی است که در بازه های زمانی که برای خشک کردن کامل. زمان خشک شدن بستگی به دما و رطوبت هر فضا که در آن یک پایان اعمال شده است. هر متخصص توصیه خواهد کرد که هیچ مبلمان باید جایگزین برای حداقل یک روز کامل.

فوق اسرار شما را با ارائه فرصت بودن به خوبی مطلع هنگامی که نزدیک شدن به هر طبقه چوب سنباده پروژه. این بدون شک ارائه برتر نتیجه است که آزمون زمان ایستاده و تعریف هر خانه از سنتی به معاصر است. طبقه چوب پیچیده هستند و درست به پایان خواهد ایجاد یک فضای که فوقالعاده ظریف است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.