ضد پیری تسکین درد مفاصل راه حل

[ad_1]

پیری بدن در زندگی سالم

بدن می رود از طریق بسیاری از تغییرات شروع در نوجوانی. به عنوان یک فرد در سنین مغز و چشم و گوش و دهان و بوی و قلب و کبد و ریه و کلیه و مثانه, روده بزرگ, سوخت و ساز بدن و غیره شروع می شود را تغییر دهید. عملکرد بدن شروع به کاهش آن تاثیر می گذارد اندام تناسلی, خون, سلول, بافت و…. برای کاهش سرعت پیری یکی باید به ورزش و خوردن حق و در ادامه بازدید خود پزشکان است. پزشکان ضروری است از آنجا که این مراقبت از روح زمان خود را برای نظارت بر عملکردهای بدن. پزشکان را در نظر محیط زیست و سلامت کلی عوامل ارثی و بیشتر به سلامت خود را حفظ کند.

که مطالعات پیری ؟

سالمندان هستند که مردان و زنان در این شاخه از پزشکی است که مطالعه سالمندان و یا پیری است. کارشناسان اغلب تمرکز بر پیری و یا سالخورده پس اکثر بیماری همه شروع و در سال های بعد. با در نظر گرفتن این واقعیت سالمندان مطالعه سندرم و بیماری تنها به دلیل یک بیماری است که بر جوان اثر خواهد شد بزرگان در یک نور متفاوت است. برای مثال اگر یک فرد دارای یک thyroidal مشکل ممکن است باعث شود آنها را به احساس بد خو و افزایش وزن ، اگر یک فرد دارای یک thyroidal مشکل آنها ممکن است نزول و کاهش خود را به افسردگی است.

مقایسه بیماری:

اگر یک فرد دارای یک thyroidal وضعیت آنها ممکن است احساس افسردگی اشتباه, خارج, خستگی, اشتباه و از دست دادن حافظه است. اگر مشترک پزشکان اشاره کرد این تغییرات ممکن است آنها استنباط زوال عقل یا آلزایمر's بیماری از علائم مانند. بنابراین کسی که به تمرکز توجه خود را در پیری تنها به درک تغییراتی که در افراد مسن از طریق رفتن.

افراد مسن افراد به آلزایمر's بیماری است که مترقی اختلال عملکرد مغز. این بیماری باعث از دست دادن حافظه عظیم که فرد کوچک خواهد شد بازگشت به دوران کودکی در زمان و در نهایت می میرند. افراد مسن تر به موضوع آنوریسم آئورت است که یک بیماری آئورت که در آن دیوار شروع گشاد, پارگی توابع اصلی و به تدریج باعث مرگ شود. افراد مسن افراد به آتروفیک آرتروز است که در هماهنگی با واژينيت. این وضعیت باعث می شود مجرای ادرار و همچنین واژن به کوچک شدن. به عنوان ارگان های نازک بافت های مختلف علائم ظهور از جمله احساس سوزش. فرد ممکن است احساس درد در هنگام مقاربت جنسی. با احساس سوزش در هنگام ادرار نسخه معمولی دکتر اشتباه می تواند این اختلال را به عنوان نوعی از عفونت یا انتقال جنسی بیماری است. (STD)

البته متوسط پزشکان دریافت اطلاعات ارزشمند از مطالعه این گروه از شهروندان ارشد. به همین دلیل پزشکان ایستاده هشدار به چالش علائم پیری را به جای گیج کننده علائم دیگر بیماری است.

افراد سالمند در معرض زخم بستر. با توجه به طولانی مدت نیروی این وضعیت باعث می شود پوست به تفکیک. علاوه بر این در افراد مسن به موضوع آب مروارید که لنز در حال تیره باعث اختلال در دید. بیماری هایی مانند هیپرپلازی خوش خیم پروستات اغلب توسعه در نسل های قدیمی تر از مردان است. این وضعیت باعث می شود که غدد پروستات به صرف بزرگ پس از آن طبیعی است. ادرار مسدود شده که این بیماری پدیدار می شود.

درک آنچه شما به طور بالقوه رو به عنوان یک فرد سالمند یا جوان فرد می تواند به شما کمک کند پیش از پیری بازی. در حالی که ما هیچ کنترل بیش پیری ما باید توانایی برای کاهش سرعت پیری. برای کاهش سرعت پیری, شما نیاز به یادگیری تاکتیک های پیشگیرانه و…. از دکتر خود بخواهید به شما ارائه جزوات که به شما کمک کند درک مشترک پیری و بیماری.

افراد سالمند صورت مداوم declinations از بدن تغییرات و می تواند منجر به لوسمی لنفوسيتی مزمن. این بیماری پیشرفت در مرحله بعد و رشد می کند. این وضعیت می تواند به رشد بدخیم سرطان خون که سرطانی است. در نهایت در افراد مسن هستند و قربانیان بالقوه به دیابت نوع دو, گلوکوم, کم کاری تیروئید, ورم مفاصل, پارکینسون,'s بیماری و…. Don't بود که قربانی بعدی اقدام امروز!

کمک به بستگان مبتلا به آرتريت این زمستان

بسیاری از ما از یکی از بستگان که متاسفانه دچار آرتروز درد مفاصل. این ممکن است باعث شود آنها را به سختی به حرکت در اطراف در بهترین زمان. زمستان سرد سال است که به سرعت نزدیک ممکن است باعث شود آنها را به رنج می برند بیشتر از حد نرمال است. اما آنچه می تواند ما را به آنها کمک کند ؟

آن است که گاهی اوقات سخت به ما مسن تر بستگان مشاوره به عنوان اغلب وجود دارد یک خط خوب بین ارائه کمک و یا وادار به کمک آنها و یا حتی تشویق آنها.

وجود دارد برخی از خود مراقبت tips با این حال که می تواند کمک به حداقل رساندن درد و ناراحتی احساس ورم مفاصل است. با به اشتراک گذاشتن این با ما بستگان مسن, ما می توانیم اطمینان حاصل شود آنها را دریافت کنند و در حالی که هنوز به آنها که استقلال است که آنها مایل به حفظ.

فعال باقی بماند. ورزش ممکن است آخرین چیزی که ممکن است آنها می خواهند به انجام زمانی که خود آرتروز لطمه می زند اما بسیاری از مطالعات نشان می دهد که فعالیت بدنی یکی از بهترین راه هایی برای بهبود کیفیت زندگی خود را. ورزش افزایش انرژی است. آن را نیز می تواند به تقویت استخوان ها و عضلات و کمک به نگه داشتن مفاصل انعطاف پذیر است. ورزش نه باید شدید. آن می تواند به عنوان ساده به عنوان رفتن برای راه رفتن در اطراف پارک با یکی از بستگان خود را.

لباس گرمی. اطمینان حاصل شود که شما نسبت به تمام لباس های که آنها ممکن است نیاز به بیش از ماه های زمستان آینده و این که اینها به راحتی در دسترس برای آنها. گرم نگه داشتن در فصل زمستان و با پانسمان در لایه های کلاه و شال گردن و دستکش.

مکمل های غذایی. که کمبود ویتامین D ممکن است آرتروز بدتر است. شما کمتر احتمال دارد به مقدار کافی ویتامین D در زمستان به دلیل کمبود نور خورشید که منبع اصلی این ویتامین است. از این رو از یک ماده چسبنده و لزج زمان را به یک مکمل و یا مطمئن شوید که رژیم غذایی خود ویتامین D غنی. همچنین برای کمک به کاهش التهاب است که باعث درد ورم و اماس مفصل شما می تواند توصیه به اضافه کردن روغن ماهی به رژیم غذایی یا مصرف مکمل.

گاز و برق است. این ممکن است به نظر می رسد یک بیت از یک آشکار است اما ضروری است تا اطمینان حاصل شود که ما مسن تر بستگان کافی برق و حرارت و به اطمینان حاصل شود که آنها در عرضه ثابت. اگر خود را عضو خانواده در یک متر و اطمینان حاصل شود که این به طور منظم در صدر. آن خواهد بود بدیهی است که بسیار سخت برای خود را نسبت به سرمایه گذاری بالا به خود گاز یا برق هنگامی که آنها رنج می برند از مفاصل سفت / درد مفاصل. همچنین حصول اطمینان از آنها گاز و برق شما تضمین این که آنها می تواند به حفظ خانه های خود را در یک درجه حرارت است که باعث خواهد شد آنها را به احساس سرد و آنها که آب گرم در دسترس به آنها را به طوری که آنها می توانید راستگو مفاصل خود را در گرم شدن حمام.

در نهایت فقط وجود دارد به گوش دادن. گاهی اوقات آن ممکن است دشوار باشد اما به صورت نسبی خود را مبتلا به درد مزمن روزانه آن می تواند کمک کند فقط می دانم کسی وجود دارد وجود دارد; که آنها تنها نیستند. گوش دادن به مشکلات خود و یا تلاش برای گرفتن ذهن خود را درد خود را می تواند کمک به آنها برای مدیریت بهتر درد خود و جلوگیری از مبتلا به افسردگی یا اضطراب این زمستان.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *