صترلزرس – چگونه خود را برای نظارت بر میزان اشباع اکسیژن

[ad_1]

بیش از یک میلیون نفر دریافت اکسیژن مکمل به صورت روزانه در بسیاری از موارد بیست و چهار ساعت شبانه روز. برای بسیاری از مبدا باعث شد ، در طول چند سال آینده به عنوان نسل کودک boomer سنین بسیاری از بیشتر نیز خواهد شد وابسته به اکسیژن اضافی.

صفحه اصلی سیستم های اکسیژن ساخته شده اند یک تفاوت بزرگ در زندگی اگر شما مقایسه آن در برابر چند سال پیش. آزادی و استقلال است که در دراز مدت درمان با اکسیژن بیماران در حال حاضر لذت بردن از تقریبا غیر قابل تصور قرن گذشته است.

جدید اکسیژن واحد در دسترس هستند بسیار متنوع تر و کاربر پسند است. فکر می کنم قابل حمل متمرکز کننده اکسیژن و قابل حمل مخازن اکسیژن و یا خانه خود را معادل آن. طرح های جدید که طراحی شده است اجازه می دهد تا بسیاری از بیماران به حرکت در اطراف آزادانه تر. این بدان معنی است که قادر به حفظ یک فعال کار زندگی به ورزش به بازدید از مکان های واقع در ارتفاعات بالاتر به سفر (غلبه بر یک محدودیت است که استفاده می شود را تحت تاثیر قرار تقریبا همه در اکسیژن).

یک موضوع مهم برای هر بیمار با تجویز اکسیژن اضافی است خود را حفظ اکسیژن اشباع خون سطح مقدار اکسیژن موجود در خون خود را. این پایه اندازه گیری است که تعیین مقدار اکسیژن آنها باید دریافت و جریان سطح است که در مجموعه جریان اکسیژن.

بسیار به سادگی پایین اشباع به معنی به اندازه کافی اکسیژن دریافت میشود. بدون اکسیژن و بدون زندگی است.

چگونه شما می توانید اندازه گیری و بررسی خود را به سطح اشباع اکسیژن در هر لحظه ؟

چند سال پیش هر کسی وابسته به اکسیژن اضافی به حال به خود را بررسی کنید اکسیژن اشباع سطوح به طور مستقیم با دکتر خود و یا در یک کلینیک. این در حال حاضر تغییر با ظهور صترلزرس.

این دستگاه های کوچک طراحی شده قرار می گیرد در نوک انگشتان خود را به خواندن اشباع اکسیژن در خون است. راه این انجام شده است با هدایت پرتوهای نور است که منعکس کننده از عروق خونی کوچک شناسایی مقدار اکسیژن – از این رو سطح اشباع اکسیژن خون.

آنها به راحتی انجام شده و بسیار آسان برای استفاده. شما فقط جای نوک انگشت خود را در حافظه چند لحظه صبر کنید و شما می توانید خود را خواندن. مدل های مختلف خواهد شد که توابع مختلف و بسیاری را نیز به خود ضربان نبض.

سطح واقعی اشباع که در افراد سالم باید بین 90 تا 98 درصد خواهد شد مشخص شده توسط پزشک خود را. بدیهی است که برخی از افراد قادر به حفظ این سطح اشباع بسته به عوامل مختلف از قبیل میزان آسیب ریه.

این قابل حمل دستی صترلزرس نیز بخشی از تحولات جدید در تامین اکسیژن منطقه که در حال ساخت و مثبت تفاوت در کیفیت زندگی هر کس باید داشته باشد.

خواندن دما, فشار خون, خواندن, حتی سطح قند برای بیماران دیابتی باید در دسترس بوده و به بیماران خود را برای برخی از زمان در حال حاضر. اکسیژن اشباع خون خواندن هستند در حال حاضر یک واحد است که در دراز مدت بیماران اکسیژن می توانید استفاده کنید.

مزایای به راحتی شناسایی شده است. بار وجود دارد که اکسیژن اشباع قطره در بیماران دریافت کننده خارجی اکسیژن: این می تواند به دلیل اعمال, به دلیل معیوب و راه های عبور در تامین اکسیژن و بسیاری دلایل دیگر. بیماران و/یا مراقبان می تواند در حال حاضر استفاده از این دستگاه به مانیتور اکسیژن نیاز دارد و زمانی که به عنوان آنها مورد نیاز است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.