صترلزرس برای همه

[ad_1]

Landon پزشکی بود که پیشگام در آوردن نوک انگشتان پالس اکسیمتری محصولات به توده ها در قیمت است که مقرون به صرفه مشترک جو اسمیت و جو کندی. LM-800 پالس اکسیمتر انقلابی بود چرا که آن را ارائه تمام نیازهای اساسی در هزینه بزرگ اما با کیفیت بود و نه قربانی.

به تازگی Landon پزشکی دارای تنظیم سرعت دوباره برای شکستن زمین محصولات با مصرف کننده منافع در ذهن است. محدوده قیمت ترین صترلزرس در محدوده اطراف $100 علامت با LM-800 در $40 محدوده اما وجود شکاف بین که محدوده قیمت. برخی از مصرف کنندگان نشان داد علاقه خود را به صورت یک انگشت oximeter بود که با قیمت حدود $60-70 محدوده با چند ویژگی های بیشتر. خوب Landon پزشکی در زمان چالش و به تازگی معرفی LM-850.

LM-850 oximeter همه از ویژگی های از LM-800 اما پیشرفته تر از نرم افزار که اجازه می دهد تا برای حتی سریع خوانش و همچنین می آید با یک صفحه نمایش OLED است. صفحه نمایش OLED می سازد برای آسان تر خواندن برای افراد فقیر چشم دید. صفحه نمایش OLED همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای آتش نشانان و اورژانس حرفه ای برای دیدن خوانش در تمام طیف وسیعی از منابع نور در حالی که در این کار است. با این حال گفت: استفاده از Landon پزشکی oximeters توسط پزشکان و پرستاران اورژانس, حرفه ای و آتش نشانان نمایی رشد کرده است.

ما خریداری یک LM-850 oximeter پالس آنلاین از pulseoximetersdirect.com و تست شده آن را در برابر زیادی بالینی oximeter به ارزش هزاران دلار است. نتیجه ؟ اندازه گیری شد و در عرض 1-2 ٪ دقت. ضربه زن به این oximeters هستند قیمت خود را. صترلزرس مستقیم به فروش می رساند LM-800 oximeter برای $58.95 با تمام لوازم جانبی آن. این بهترین و دقیق ترین نرم افزار در حالی که هنوز حفظ قابلیت حمل. آنها در کسب و کار برای سال های بسیاری ارائه خدمات به مشتریان بزرگ همراه با جامع 2 سال گارانتی.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *