صترلزرس برای زندگی روزمره

[ad_1]

Oximeter پالس دستگاه به طور گسترده ای مورد استفاده در صنعت پزشکی و تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در میان عموم مردم. دستگاه استفاده می شود برای پوسته پوسته شدن اکسیژن اشباع خون در بدن بیمار. آنها اجرای یک خون تشخیص کمک می کند که در تعیین سهمیه از اکسیژن موجود در خون بیمار. دستگاه متصل به بدن بیمار که در آن جریان خون است که تصور می شود قابل توجه است. به طور کلی ایده آل بدن برای انجام oximeter پالس آزمون راهنمایی انگشت, انگشتان پا, لوب گوش و غیره. نتایج دیده می شود بلافاصله با استفاده از آخرین فن آوری در صترلزرس.

قابلیت oximeter پالس پیچیده است. این دستگاه با بهره گیری از پرتوهای مادون قرمز و چراغ قرمز برای تعیین میزان اکسیژن موجود در خون بیمار. هموگلوبین است که حامل اکسیژن را جذب بیشتر نور مادون قرمز از دیگر عناصر است. اما چراغ قرمز را نمی خواهد تحت تاثیر قرار توسط هموگلوبین حمل اکسیژن اما توسط کسانی که حاوی اکسیژن کم است. نور قرمز را از طریق هموگلوبین حاوی مقدار قابل توجهی از اکسیژن است. تعداد هموگلوبین با اکسیژن و هموگلوبین بدون اکسیژن خواهد بود محاسبه شده توسط دستگاه و خروجی نمایش داده خواهد شد بر روی یک صفحه نمایش دیجیتال. عادی مقدار اکسیژن موجود در خون بین 90 و 100 اشباع است.

Oximeter پالس است که زاییده افکار Milliken و اولین بار توسعه داده شد در 1940s. این دستگاه به طور گسترده ای تعمیرشده در طول 1970s. سنتی oximeter پالس تا به حال برخی از اشکالاتی. با طب سنتی, دستگاه دقت تحت تاثیر قرار بود توسط نامناسب و یا کاهش سرعت گردش خون است. برای اصلاح این مسئله گاز خون شریانی تشخيص مورد نیاز به منظور ایجاد پزشکی مناسب تصمیم گیری و تعیین صحت oximeter پالس نتایج. این آزمون شده اند ساخته شده آسان و دقیق با توجه به آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی است. انواع مختلف وجود دارد صترلزرس موجود در بازار است. با طیف گسترده ای از اندازه و قابلیت های آن را تبدیل به یک مشکل و وظیفه دلهره آور برای پیدا کردن یک حق برای این کار مناسب است.

Nonin است که در میان مارک های برجسته و شناخته شده برای تولید با کیفیت بالا و بسیار دقیق صترلزرس. بیشتر محلی تجهیزات پزشکی نمایندگی انجام خواهد شد گزینه های متعدد اما تنها در وب سایت شما پیدا کردن هر گزینه ای را انتخاب کنید. یکی از شایع ترین استفاده از یک انگشت به سبک pulse oximeter. به عنوان نام نشان می دهد این نوع از دستگاه های متصل به نوک انگشت وجود دارد و از آن می خواند و نشان می دهد که میزان اشباع اکسیژن در خون است. واحد امروزه تبدیل شده اند بیشتر قابل حمل است و می تواند به راحتی انجام همراه در کیف یا جیب کت. به این دلیل صترلزرس انگشت بسیار ترجیح داده اند. نه تنها هستند آنها معمولا مورد استفاده در بهداشت و درمان, امکانات, اما, فرد به طور متوسط می تواند در حال حاضر استفاده از این دستگاه برای پیگیری سلامت خود را. آنها همچنین به طور منظم توسط کوهنوردان و خلبانان هواپیماهای کوچک خود را برای نظارت بر سطح اشباع در ارتفاعات بالاتر است.

ترین امکانات بهداشتی و پزشکان با استفاده از واحد های پیشرفته است که نه تنها در مقیاس مقدار اکسیژن در خون و همچنین ذخیره نتایج بیمارانی دیده شده است. این کمک می کند تا در درک که آیا مقدار اکسیژن است که افزایش و یا کاهش در بیمار است. ضبط این سبک از دستگاه حذف می کند نیاز به نوشتن خوانش هر بار یک اسکن انجام شده است. این واحد در حال کاربر پسند است و می تواند عمل با بسیار کمی آموزش. هر واحد شامل یک کتابچه راهنمای کاربر است که همچنین کمک در بهره برداری از دستگاه. اگر شما پیدا کردن آن را دشوار است به استفاده از هر گونه عملکرد دستگاه شما همیشه می توانید با مراجعه به راهنمای کاربر. صترلزرس در سال های اخیر تبدیل شده اند بیشتر به راحتی در دسترس اجازه می دهد فرد به طور متوسط برای تعیین سطح اکسیژن خون خود را. آن است که مشترک بدگمانی که صترلزرس هستند بیش از حد پرهزینه برای فرد به طور متوسط. این دستگاه بطور قابل توجهی کمتر گران تر از فقط چند سال پیش و می تواند خریداری شده توسط عموم.

تشخیص مسائل مربوط به سلامت خود در دوران کودکی بسیار مهم است به مدت طولانی سلامت خوب است. با کمک مقرون به صرفه و قابل حمل صترلزرس خون و مسائل تشخیص داده می شود بیشتر به راحتی در مراحل اولیه.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.