صترلزرس انگشت یک قیمت عادلانه

[ad_1]

انگشت صترلزرس آمده است یک راه طولانی است. فقط چند سال پیش اگر شما می خواستم به دانستن خود را به سطح اشباع اکسیژن آن را هزینه بیش از $300 برای یک انگشت اکسیژن متر است. Oximeters آمده در بسیاری از اشکال و اندازه های مختلف. بزرگترین تفاوت هستند و برخی از آنها حافظه و دیگران نیست. اکثر پزشکان به شما خواهد گفت برای سالم ماندن سطح اکسیژن خود را باید بالاتر از 90 درصد است. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از مردم که ممکن است بخواهید بدانید که وجود دارد سطح اکسیژن مهم ترین بیماران در درمان با اکسیژن با اختلالات مانند COPD. این دستگاه معمولا در بیمارستان و خانه و مراقبت از امکانات و پزشکان دفاتر. در حال حاضر از آنجا که قیمت ها پایین آمده اند تا به طور چشمگیری شما را پیدا خواهد کرد آنها را در خانه های بسیاری از بیماران اکسیژن و ورزشکاران مانند دوچرخه سواران کوهنورد و کوه نوردان. خلبانان معمولا استفاده از oximeters در حالی که در پرواز به مطمئن شوید که فشار کابین است که در آن باید.

خرید یک انگشت oximeter پالس هیچ کار آسان است با انتخاب خیلی. شما می توانید پیدا کردن واحد برای به عنوان کم به عنوان $38 به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال یک دشت جین واحد. معمولا ارزان تر از واحدهای LED و تنها نمایش سطح اکسیژن خود را به عنوان به خوبی به عنوان قلب خود را ضرب و شتم. واحد ساده هستند خوب تا زمانی که همه به دنبال این است که تعداد نهایی. خیال باف واحد باید یک موج را به نمایش ضربان قلب خود را و می آیند در رنگ کامل.

اگر شما واقعا می خواهید برای رفتن همه را وجود واحد است که نگاه مانند یک کامپیوتر لپ تاپ و ضبط خواهد شد اعضای حیاتی و موثر بدن خود را برای تا زمانی که شما قلاب هستند. اکثر مردم فقط نیاز به اعداد و تمام رنگ های فانتزی و امواج وقتی که می آید به انگشت oximeter پالس. در اطراف مغازه و شما ملزم به پیدا کردن یک قیمت عالی.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *