شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

برای استفاده از این نوع مودم قابل حمل نیازی به سیم کارت ندارید و میتوانید به راحتی با روشن کردن دستگاه از اینترنت دانگل استفاده کنید. با استفاده از انواع مودم ایرانسل میتوانید دستگاههای منزل یا محل کار خود را به اینترنت وصل کنید و یا از اینترنت بیسیم و قابل حمل بهرهمند شوید و از اینترنت پرسرعت ایرانسل لذت ببرید! مودم ایرانسل به دستگاهی گفته می شود که کاربر به کمک آن به اینترنت پرسرعت متصل می شود و از آن استفاده می کند. 4G نسل چهارم شبکههای موبایل است که یک اینترنت پرسرعت را روی گوشی تلفن همراه مجهز به سیمکارت 4G فراهم میکند. دارای یک پورت WAN که امکان دریافت اینترنت از دستگاههای دیگر و به اشتراکگذاری آن از طریق شبکهی بیسیم TF-i60 H1 را امکانپذیر میکند. همچنین میتوان این بستهها را از طریق اپلیکیشن ایرانسل من به صورت مستقیم و بی واسطه نیز خریداری نمود. همچنین اگر علاوه بر سیمکارتی که در گوشی خود دارید، سیمکارت دیگری در تبلت و یا دیگر دستگاههای خود داشته باشید، به جای خرید اینترنت همراه به صورت جداگانه برای هر سیمکارت، میتوانید از سرویس حساب چند کاربره استفاده کنید.

اگر ساعتهای زیادی را خارج از منزل سپری میکنید، پس احتمالا به خرید مودم همراه نیاز دارید. LTE در مکانی که قصد استفاده مودم در آن را دارید اطمینان حاصل فرمایید و سپس اقدام به سفارش نمایید. سپس در مودم ایرانسل خود به صفحه Security بروید و از آنجا گزینه MAC Filtering را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر هر یک از اعضای زیرشاخه از اینترنت این بسته استفاده کند، از اعتبار کل بسته افزایشی کسر خواهد شد. به خاطر داشته باشید برای دسترسی مجدد به مودم از این پس باید آدرس آی پی مودم را همراه با عدد پورت در انتهای آن وارد کنید. تنها تفاوتی که میان بستههای اینترنت مختص به سیمکارتهای دائمی و اعتباری ایرانسل وجود دارد معدود بستههایی است که تنها برای کاربران یکی از این دو نوع سیمکارت قابل استفاده است. قیمت سیمکارتهای مختص مودمهای اینترنت ثابت (TD-LTE) ایرانسل، 240هزار ریال در نظر گرفته شده است و بستههای اینترنت 24، 40 و 80 گیگابایتی نیز به عنوان بستههای اولیه معرفی شدهاند. اگر مشترک از مودم استفاده کند و امکان دریافت پیامک را نداشته باشد، میتواند شمارهای دیگر، یک پست الکترونیکی و یا اپلیکیشن ایرانسلمن را به عنوان روش دریافت پیامک اطلاعرسانی انتخاب کند. 2. حتماً از حروف بزرگ و کوچک به صورت تصادفی در رمز عبورتان استفاده کنید.

مطمئن باشید که حروف اول این کلمه را با حرف کوچک تایپ کنید و اگر با حرف بزرگ تایپ کنید، به شما خطای نادرست بودن رمز عبور خواهد داد. 2. باید توجه داشته باشید که مجموع سیم کارت های TD قبلی شما و این سیم کارت که به ما سفارش می دهید نباید بالاتر از 10 عدد باشد. در زومیت شما قادر به تغییر تصویر پروفایل خود هستید، هر گونه تصاویر زننده، مستهجن، بیربط و توهین آمیز حذف خواهد شد.7. در صورتی که از طریق وای به مودم متصل هستید، پس از تغییر رمز عبور، اتصال اینترنت دستگاه تان (لپ تاپ، موبایل، تبلت یا …) قطع می شود و باید رمز جدید را مجدداً وارد کنید. هنگامی که بسته اینترنت شما در حال اتمام باشد، از طریق پیامک به مشترک اطلاعرسانی میشود. شما می توانید برای خرید این بسته های میان مدت به بخش خرید بسته اینترنت چهار ماهه ایرانسل مراجعه کنید. تعرفه مصرف آزاد و بسته اینترنت همراه برای پیام رسان های داخلی منتخب یعنی جیک و پیک، لنزور، بیسفون، گپ، آی گپ و بله به یک سوم کاهش یافته است.

بسته های اینترنت ایرانسل ثابت در قالب سرویسهای هفتگی، یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه قابل خریداری خواهد بود. اگر در مراکز شهرها یا مراکز استان هستید؛ به اینترنت TD-LTE دسترسی دارید، در غیر اینصورت به سراغ خرید یک مودم 4G بروید. همچنین مدلهای متنوعی از مودم جیبی ارزان در ایسام وجود دارد که میتوانید با مقایسه آنها با یکدیگر و آگاهی از قیمت مودم جیبی، مناسبترین گزینه را انتخاب نمائید. همچنین کاربرد دیگر سرویس حساب چند کاربره برای کاربرانی است که علاوه بر سیم کارتی که در گوشی خود دارند، از سیم کارتهای دیگری در تبلت یا دیگر دستگاههای خود استفاده میکنند. GP 2101 plus از نظر وزن با مدل GP 2101 در شرایط یکسانی هستند اما از نظر ظاهری می توان گفت که شکلی مستطیلی نسبت به GP 2101 دارد. حالا صفحه ای به شما نمایش داده می شود که دو قسمت با نام های username و password دارد. حالا وقت آن رسیده است که دست به کار شوید. ۵. الان باید بتوانید به اینترنت وصل شوید. تا 32 کاربر میتوانند به صورت همزمان به وای فای ایجادشده توسط مودم TF-i60 H1 وصل شوند. برای تغییر رمز وای فای ایرانسل باید با توجه به مدل مودم خود وارد تنظیمات آن شوید.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *