سوال همه چیز را هنگامی که فرزند خود را در بیمارستان است

[ad_1]

به عنوان یک پدر و مادر, it's کار خود را برای نظارت بر همه چیز که در جریان است با کودک خود را هنگامی که آنها در بیمارستان است. مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک فرد بزرگسال است که آشنا با فرزند خود و فرزند خود را's نیازهای کل زمان کودک خود را در بیمارستان است. هنگامی که آنها را به کودک خود را برای چیزهایی مانند اشعه ایکس درمان فیزیکی ، شما باید با آنها وجود دارد در همه زمان ها. اگر به خوبی به این معنی کارکنان به شما می گوید که وجود دارد هیچ دلیلی برای شما به همراه فرزند خود از آنها تشکر می کنم و به هر حال برود. آنها don't می دانم که فرزند خود را مانند شما انجام دهد.

یک مادر's مثال:

“سه پرستاران در آمد برای شروع یک چهارم در هفت سال پسر من. به عنوان آنها در آمد آنها شروع به صحبت کردن سریع و به طور کامل نادیده گرفته و من در حالی که شروع به او را احاطه کرده اند. قبل از من آن را می دانستند همه آنها با قرار دادن دستکش و برای رسیدن به او. “صبر کنید فقط یک دقیقه!” به من گفت که من او را برداشت تا به عنوان او شروع به وحشت. “هر کس به جز یک پرستار است.” من خواستار شدند. همه آنها به من نگاه کرد مثل من دیوانه است, اما همه آنها در سمت چپ.

اندرو و من درک که هیچ کس درک می کند. او می داند که من همه چیز را توضیح دهد به او گام به گام و من برنده't اجازه دهید آنها را نگه دارید او را اگر او هنوز هم نگه می دارد. او می داند که او می, گریه, جیغ و پا زدن خود را و هر آنچه که او نیاز به انجام, اما او می تواند't حرکت بازوی خود را. اگر من تا به حال شده است وجود دارد که آنها را به او برگزار شد و در انجام این کار باعث او را به وحشت و لغو همه که من و او تا به حال مشغول به کار در 7 سال گذشته. ”

برخی از نکات برای زمانی که فرزند خود را در بیمارستان:

 1. آیا درخواست کارکنان برای کمک به نیازهای شخصی خود. مراقبت از خود مواد غذایی و بهداشتی نیاز دارد. درخواست کارکنان که در آن شما می توانید این چیزها و چه بخواهید خاص بیمارستان سیاست هستند اما آنها وجود دارد به مراقبت از شما آنها وجود دارد به مراقبت از کودک خود را.
 2. محافظت از شما و فرزند خود را از اضافی عفونت های بيمارستانی به خصوص در زمان هایی RSV فصل است که معمولا در طول ماه های زمستان است و گسترش تنفسی ذرات و یا از طریق تماس با اشیاء آلوده مانند وسایل حمام و یا حتی لباس. چیزهایی مانند این حتی می تواند منتقل می شود توسط پزشکان و پرستاران با استفاده از همان گوشی و فشار خون کافهای در کودک خود را به عنوان کسانی که استفاده از آنها در کودکانی که چنین چیزهایی به عنوان RSV. حفظ rub-در دست کننده در بالین: استفاده از آن خودتان و ارائه آن به متخصصان و کارکنان قبل از آنها را لمس کودک خود را.
 3. از آنجا که هر دو کودکان و بیمارستان ها تمایل به چسبنده را به همراه یک ظرف یکبار مصرف ضد باکتری / ضد ویروسی دستمال مرطوب و اغلب تمیز کردن سطوح است که به آن نیاز دارند – کنترل از راه دور تلویزیون تلفن (از جمله همراه خود را) درب دستگیره تخت و دکمه های کنترل اسباب بازی و عروسک.
 4. دریافت به دانستن محیط اطراف خود را. در اوایل خواندن قوانین و مقررات که در حال ارسال در هر اتاق. دریافت به دانستن که در آن ایستگاه پرستاران است, خروج اضطراری, منبع آب آشامیدنی و یا بازدید کنندگان در حمام (مگر اینکه شما می توانید با استفاده از یک حمام خصوصی.) چه خدمات وجود دارد ؟ مواد غذایی تحویل به پدر و مادر, playroom, اسباب بازی, در اتاق, دی وی دی's یا دسترسی به اینترنت ؟ چه بازدید کننده سیاست ؟ قرار دادن دکمه تماس برای پرستار, قرار دادن تلفن و خواندن جهت قرار دادن چراغ و تلویزیون کنترل. چطور بستر دکمه ها و ریل های جانبی کار می کنند. این صدا مانند کوچک مراحل ساده اما هر بیمارستان به روش های مختلف انجام کارها و شما نیاز به دانستن آنچه که شما در بیمارستان می کند و انتظار دارد.
 5. می دانم که در آن شما در حال رفتن به خواب قبل از شب از راه برسه و آشنا با آن قطعه از مبلمان.
 6. پرستار بپرسید به شما بگویم در مورد هر خط و لوله متصل است که به کودک خود را برای ارائه اکسیژن و مایعات دارو و خون و مایع تغذیه; برای جمع آوری به آزمایشگاه و یا تخلیه محتویات معده و ادرار زهکشی چرک و هوا جیب. هر خط باید به وضوح مشخص شده به طوری که مایعات و دارو را به اشتباه ،
 7. نگه داشتن یک چشم ناظر که هر ماده تزریق به خط. اگر شما فکر می کنم کسی که در مورد یک خطا و صحبت کردن در یک بار اما سعی کنید مراقب باشند نه توهین آمیز. “I'm با عرض پوزش به قطع, اما من فکر می کردم که خط شریانی خط و گفتند چیزی باید قرار داده به آن است.” سوال بپرسید و don't ترس به صحبت کردن.
 8. اگر یک تغییر در درمان و یا روش است که ساخته شده مطمئن شوید که شما را در درک چه چیزی است و چرا. اگر فرد در انجام این روش است یکی از شما don t می دانم یا نمی't چیزی است که حس می کند به شما بپرسید.

“در حالی که من 7 سال بیمار بود و در بیمارستان پرستار بود با داشتن مشکل گرفتن دقیق درجه حرارت در او. او در یک بار و در زمان آن را در زیر بازوی کردم و چیزی نزدیک به طبیعی است.” که's درست نیست “به من گفت . “It's حداقل 102.” به من گفت: احساس خود را در پایین معده که در آن او دارای تب. او به من نگاه کرد مثل من از دست داده بود ذهن من یک بار دیگر اما در زمان آن را دوباره و این بار در زیر زبان خود. آن را نشان داد 101. او در سمت چپ و سپس آمد در چند دقیقه بعد. “I'm sorry.” او گفت:. “ساکن دستور داده است تا یک درجه حرارت مقعدی او.” او گفت: به دنبال خجالت. “هیچ you're نه.” من به او گفتم. من فکر می کردم در 7 سال! نه! بنابراین من پرسید: چه دلیلی برای این بود که پس از 7 مهم نیست که اگر آن را 101 یا 102.

“چه فرقی می کند؟” او گفت که او نمی't می دانیم اما دکتر دستور داده بود آن را. من به او گفتم به دکتر می آیند و به من توضیح دهد که چرا آنها را 7 سال پیر از طریق رکتال متوسط. او وحشت زده شده است.

او آمد و چند دقیقه بعد به دنبال حتی بیشتر متزلزل و گفت: “ساکن فکر کردم که او 7 ماه.” ترسناک است که't آن ؟

 1. فرزند شما ممکن است متصل به مانیتور که نگه دارید تا با سیگنال های کودک خود را's بدن قرار می دهد. شایع ترین مانیتور اندازه گیری قلب و میزان تنفس و فشار خون (چقدر سخت قلب نیاز به کار و تامین خون از اکسیژن است. مطمئن شوید که شما می دانید چه مانیتور و چه عادی اعداد برای کودک خود را باید بود.
 2. مانیتور می't نظارت بر همه چیز مانند این که چگونه کودک خود احساس, صحبت کردن, رفتار, و یا چگونه او “به نظر می رسد” درست قبل از او می اندازد ، آنها همچنین می't اعلام کرد که حتی اگر این شماره ها در “عادی” محدوده مانند بیش از یک ساعت اکسیژن اشباع می افتد از 100 تا 93 است که به وضوح چیزی اشتباه است اما آلارم don't رفتن. به نقطه روند کسی's رو به تماشای کودک است. که's پرستاران استفاده می شود برای انجام در روز – آنها را وادار به می دانم که خود بیماران و هشدار به تغییرات است. در حال حاضر it's تا به شما.
 3. اگر شما فکر می کنم فرزند خود را's وضعیت در حال تغییر برای بدتر تماس یک پرستار است.
 4. پرستاران قدردانی هدیه اما حتی بهتر است آنها را واقعی کمک کند. یک نگرش مثبت است که فرض می شود که آنها می دانند که آنچه انجام می دهند و کودک خود را's ، توجه داشته باشید از ستایش به پرستار با یک نسخه به استاد راهنما و سر از بیمارستان در می رود بسیاری دورتر از شکلات. اگر شما واقعا می خواهید را به یک, درمان, میوه های تازه قدردانی است حتی بیشتر از پردازش شیرینی توسط اکثر پرسنل پرستاری.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *