سریال از کار انداختن برنامه اتمی ایران توسط موساد ساخته شد

سریال از کار انداختن برنامه اتمی ایران توسط موساد ساخته شد

[ad_1]

گروه فرهنگ-رجانیوز: شبکه کان ۱۱ رژیم صهیونیستی، با انتشار آنونسی از پخش نخستین قسمت از سریال «تهران» در تاریخ ۲۲ ژوئن خبر داد. این مینی‌سریال تلویزیونی در رژیم اسرائیل با نام «تهران» ساخته می‌شود.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از مشرق، نخستین اخبار آن حدود شش ماه قبل منتشر شد و به کلیاتی درباره سریالی اکشن که به موضوع نبرد اطلاعاتی موساد اسرائیل و سپاه پاسداران می‌پردازد، اشاره می‌کرد.

شاید جالب‌ترین خبر مینی‌سریال «تهران»، جمع‌کردن گروهی گرانقیمت هالیوودی در این سریال باشد. یکی از دو نویسنده این مینی‌سریال، موشه زوندر است. کسی که «فائودا»، سریال  سال ۲۰۱۵ شبکه نتفلیکس را هم نویسندگی کرد و در آن داستان جنگ فلسطین ورژیم اسرائیل را روایت می‌کرد.

 

 

در این سریال موساد بدنبال از کار انداختن برنامه اتمی ایران از طریق هک کامپیوتری است و برای این کار یک مأمور زن جوان را که «ریشه ایرانی» دارد، به تهران اعزام می‌کند… .  از  تیزر مینی سریال ” تهران همین جاست” اخیرا رونمایی شده است، پخش سریال از ۲۰ روز دیگر آغاز می شود.

 

یکی از نکات این سریال بازسازی فضای شهری تهران در آتن است؛ اتفاقی که با توجه به تفاوت فاحش و زیربنایی شهرسازی تهران با اسرائیل، معلوم نیست تا چه اندازه موفق از آب در آمده باشد.

 

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.