سرد راحتی: قرار بواسیر روی یخ برای تسکین درد

[ad_1]

اورژانس پرسنل پزشکی توصیه می شود استفاده از بسته یخ به آسیب های بافت نرم به مبارزه با تورم و خونریزی و درد. پس از یک خارجی هموروئید است آسیب به ظریف بافت نرم استفاده از بسته های سرد را کاهش می دهد ترومبوزه خارجی علائم هموروئید. اگر شما از یخ و تمیز پارچه نرم و شما می توانید خود را به طور موقت تسکین درد هموروئید فشرده سازی. درخواست مستقیم از سرد فراهم می کند تسکین سریع از هموروئیدی درد.

سرما درمانی به امداد رسانی سریع از رکتوم خارش و سوزش با بیحس کننده های عصبی-غنی و بسیار عروقی بافت مقعد است. بسته های سرد و همچنین جلوگیری از خونریزی بواسیر با کاهش جریان خون که به طور موقت کاهش تورم بافت ها و رگ. کاهش هموروئید خارجی تورم توسط یک برنامه مستقیم از یخ معمولا به ارمغان می آورد تسکین درد هموروئید در دقیقه.

در اینجا سه نمونه از سرما درمانی برای بواسیر:

هموروئید سرما درمانی دستگاه برای استفاده در منزل

یخ شیاف برای تسکین درد هموروئید آسان بواسیر درمان های خانگی. یخ آب ساده یک انگشت شکل با استفاده از یک دستکش لاستیکی. و یا باریک مکعب با استفاده از ویژه سینی مکعب یخ به فروش می رسد توسط کالاهای ورزشی فروشگاه ها برای استفاده در بطری های آب. بسیاری از مردم استفاده از این هموروئید درمان های خانگی برای از بین بردن هموروئیدی و تورم و خونریزی و درد. قبل از قرار دادن اجازه به ذوب شدن یخ و تبدیل صاف و لغزنده است. برای جلوگیری از آسیب هرگز اعمال یخ به رکتوم بافت برای بیش از یک دقیقه در یک زمان.

هموروئید محصول ساخته شده به طور خاص برای تسکین ورم هموروئید خارجی است Anuice. این قابل استفاده مجدد برودتی دستگاه قرار داده شده است در فریزر سپس کربلاست برای 8 تا 10 دقیقه از سرما درمانی که تسکین درد, التهاب, اسپاسم و تورم است.

یکبار مصرف کمپرس سرد برای بواسیر

Cryostat و دیگر یکبار مصرف بسته های سرد و کمپرس سرد برای تسکین هموروئید سخت نیست برای پیدا کردن اما قیمت ممکن است ارزش آن را در 6 دلار برای شش واحد-استفاده از پد. فشرده سازی است که به ارمغان می آورد تسکین درد هموروئید می تواند در خانه به راحتی با استفاده از یخ خرد شده و یک پارچه تمیز. یکی دیگر از خانه آسان برای درمان بواسیر است به خیس کردن دستمال بهداشتی در witch hazel محل در کیسه ziploc و یخ تا زمانی که مورد نیاز است. Witch hazel تسکین دهنده است و نمی نیش بواسیر دردناک. اعمال بسته های سرد برای بواسیر به قسمت بیرونی ناحیه مقعد تا زمانی که 10 دقیقه در یک زمان.

پزشکی, سرما درمانی برای مسدود کردن بواسیر

سرما درمانی برای بواسیر است سرپایی روش پزشکی است که می تواند انجام شود زمانی که محافظه کارانه تر هموروئید درمان شکست خورده است. در سرما درمانی نازک پروب قرار داده شده است که یخ هموروئید منجر به مرگ بافت و sloughing چند هفته بعد. علائم در دوران بهبودی مانند تراوش و درد اغلب گزارش شده است. بسیاری از بیماران گزارش کامل امداد از علائم هموروئید در پیگیری چند ماه پس از آن. سرما درمانی یکی از چند روش پزشکی است که می تواند دائمی تسکین درد هموروئید. هنگامی که به درستی انجام شده تحت شرایط استریل و با مناسب پس از مراقبت از هموروئید سرما درمانی بدون عوارض جانبی مضر.

چرا برخی از پزشکان توصیه می کنند استفاده از سرما و بسته های داغ برای بواسیر?

جالب است که هر دو سرد و گرم از سود در تسکین علائم هموروئید. یک مطالعه اخیر در مقایسه با اثر داغ در مقابل سرما درمانی برای تسکین درد هموروئید. این مطالعه اشاره کرد که خیساندن بواسیر در آب گرم روزانه به مدت دو هفته ارائه تسکین درد بیشتر از فعالیت های مشابه با استفاده از سرد حمام. مرطوب گرما کمک می کند تا عضلات اسفنکتر مقعد به استراحت کاهش داخلی مقعد فشار – که به نوبه خود اجازه می دهد تا برای بیشتر شفا مجروح هموروئید کوسن و بافتهای اطراف. این می تواند به خصوص مفید برای شقاق مقعد به عنوان مخالف به هموروئید ترومبوزه.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *