زندگی سالم

[ad_1]

بررسی های انجام شده توسط شرکت های بیمه نشان می دهد که برخی از 16 نفر از هر 100 policyholders ثبت نام ادعای تحت سیاست های بهداشتی در هر سال است. این نشان می دهد که هزینه درمان 16 policyholders برابر است با حق بیمه های جمع آوری شده از 100 policyholders. شرکت های بیمه را کشف کرده اند که آنها می توانید پول قابل توجهی از بیمه سلامت اگر آنها قادر به جلوگیری از حداقل یکی از 100 دارندگان سیاست از سقوط بیمار. آنها در حال حاضر ارائه رایگان سلامت بررسی یو پی اس و تخفیف عضویت در باشگاه برای دارندگان سیاست.

مالی همان منطق را می توان توسط ما نیز. اگر شما با پر کردن یک حفره دندان اولیه شما قطعا می توانید ذخیره مقدار که شما نیاز به صرف در درمان کانال ریشه. در بسیاری از موارد چیزهایی است که نیاز به عمل جراحی نیست یک شبه رخ دهد اما ساخت بیش از یک دوره از زمان. این می تواند تشخیص داده و به راحتی از طریق بررسی منظم یو پی اس. مصرف کننده گزارش بررسی نشان می دهد که بیش از پنجاه درصد از پول می تواند ذخیره شده از طریق اوایل بررسی یو پی اس و ورزش و رژیم غذایی متعادل است. ایده این است برای جلوگیری از شدید عوارض که به نوبه خود می تواند بر وضعیت مالی خود را.

همه ما می دانیم که فشار خون یک تابع از استرس و اضطراب و نه وراثت. اگر فشار خون بالا نیست, شما می توانید نگه داشتن آن را تحت نظارت از طریق مشاوره یوگا و مدیتیشن به جای مستقیم دارو. اوایل سیگنال مانند ثابت سردرد و بدن درد می تواند نظارت. شما می توانید فشار خون خود را بررسی می شود یک بار در هفته اگر شما رنج می برند از استرس شدید و فشار خون بالا. در غیر این صورت چک آپ در یک ماه یک بار به اندازه کافی است. شما می توانید فشار خون خود را آزمایش تومان.50 از یک پزشک عمومی.

اگر شما پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ مبتلا به دیابت هستند, بهتر است برای نظارت بر سطح قند را دو بار در سال. مصرف کننده نظرسنجی ها نشان می دهد که هند بیشترین تعداد افراد مبتلا به دیابت در سراسر 50.8 میلیون پس از چین و ایالات متحده است. این گزارش منتشر شده توسط فدراسیون بینالمللی دیابت (IDF). تخمین زده می شود که تا سال 2030 نزدیک به نه درصد از جمعیت این کشور را در حال رفتن به تحت تاثیر قرار. مردم می توانند با عضویت در یک باشگاه ورزشی و یا فقط رفتن برای پیاده روی در نزدیکی پارک برای نیم ساعت در هر روز است. این کمک خواهد کرد که به کاهش فشار خون خود را. در نهایت این کمک می کند تا در تولید لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL) یا کلسترول “خوب”. HDL پاک کردن بیش از حد کلسترول و کمک می کند تا شما را به حفظ ایده آل BMI (شاخص توده بدن).

ترین کار حرفه ای گردن یا کمر درد. آنها صرف 90% از زمان در مقابل یک کامپیوتر است. مصرف کننده گزارش ها نشان می دهد این واقعیت است که هر شش از ده است و باید این مشکل است. فقط نیم ساعت پیاده روی روزانه و شما می توانید تفاوت را احساس کنید. بسیاری از ما بازدید دندانپزشکان تنها اگر ما یک دندان مشکل است. بهتر است برای دریافت یک چک آپ یک بار در هر شش ماه به طوری که شما می توانید اطمینان از بهداشت دهان و دندان. دندانپزشکان به شما ارائه می تواند خوب بهداشت دهان و تکنیک های. شما همچنین می توانید یک نگاهی به مصرف کننده سلامت مجله. با تضمین بالا چیزهایی که شما می توانید صرفه جویی در پول برای یک حفره یا درمان کانال ریشه.

مصرف کنندگان باید یک تست استرس به صورت دوره ای و این نشان دهنده شریانی جریان خون به قلب و نقاط مختلف عدم تعادل. این تست شده و ثابت می شود موثر ترین این روز است. اگر خانواده شما دارای یک پس زمینه از مشکلات قلبی شما باید انجام تست حداقل یک بار در سال است. اکوکاردیوگرام می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی محل سکونت و میزان عضله قلب آسیب با توجه به نتایج تست استرس. آزمون محدوده از Rs.500 تومان.2000 بسته به بیمارستان و شهرستان شما را انتخاب کنید. در موارد شدید در حال عمل جراحی بای پس که می افتد در طیف وسیعی از Rs 1-5 لاخ آنژيوگرافی در حدود 10 ، 000 تومان به یک لاخ و عمل جراحی قلب باز (Rs 5 لاخ به 10 تومان لاخ).

مصرف کننده دستورالعمل برای سلامتی اصرار زنان بالاتر از 40 به معاینات منظم برای داخلی کیست. تمام چک آپ دندان, بازدیدکننده داشته است یا ساده آزمایشات تشخیصی ممکن است تحت پوشش medi-ادعا می کنند. اما شما می توانید جلوگیری از عوارض اگر شما صرف برخی از زمان و پول برای این. انجام تست چشم و کلیه و عملکرد کبد آزمون اگر شما مبتلا به دیابت هستند و یا اگر شما اندکی بالاتر از سطح قند. ECG مفید است تنها در صورتی از آن گرفته شده است در طول یک درد قفسه سینه یا ناراحتی دیگری شما می توانید با انجام تست استرس. برخی از بالقوه عوامل خطر عبارتند از سابقه خانوادگی مرگ زودرس از هر کدام از پدر و مادر و اضافه وزن و سیگار کشیدن و غیره. این بیماران باید نظارت بر سلامت خود را با بررسی منظم یو پی اس.

در نهایت شما می توانید در نهایت صرفه جویی تا 50 ٪ از هزینه های پزشکی با بررسی منظم یو پی اس و ورزش و رژیم غذایی سالم و صفر توتون و تنباکو منجر به یک شیوه زندگی سالم است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.