زنجیره‌ی فساد طبری به اتاق کار حسن روحانی هم رسید!/ افشای ابعاد تازه‌ی از ابر شبکه‌ی فساد باند طبری

زنجیره‌ی فساد طبری به اتاق کار حسن روحانی هم رسید!/ افشای ابعاد تازه‌ی از ابر شبکه‌ی فساد باند طبری

[ad_1]

گروه سیاسی-رجانیوز: با برگزاری جلسات دادگاه اکبر طبری شاه‌مهره‌ و پشت‌پرده‌ی فساد‌های اقتصادی-سیاسی و کارچاق کنی‌ها هر روز ابعاد تازه‌ای از اژهای هفت سر فساد که بر زندگی همه‌ی مردم سایه افکنده است آشکار می‌شود. اژدهایی که اصلاح‌طلب و اصولگرا نمی‌شناسد و هر آنکس که ذره‌ای در مبانی خود سستی داشته باشد را با خود می‌بلعد.

 

به گزارش رجانیوز، در اولین جلسه محاکمه اکبر طبری، رسول دانیال‌زاده به عنوان یکی از متهمان پرونده در دادگاه حضور داشت. در ابتدا معلوم نبود اتهامات دانیال‌زاده در پرونده معاون حوزه ریاست آملی لاریجانی چیست اما با برگزاری ادامه جلسات مشخص شد که طبری برای دانیال زاده، همچون بسیاری از افراد دیگر، کارچاق‌کنی انجام می‌داده است.

 

براساس صحبت‌های نماینده دادستان در جلسات دادگاه طبری، یکی از رشوه‌های دریافتی‌ وی از نجفی، مالک کلاک، ملکی در خیابان «کریمخان» بوده است. طبری نیز در مقابل این رشوه‌ی نجفی با اعمال نفوذهای بسیار در پرونده کلاک زمینه صدور حکم به نفع مالکان را فراهم می‌کند. طبری بعد از دریافت این ملک، آن را تحت شرایطی و با هدف رد گم‌کنی، با واحدی از برج سلطنتی «روما رزیدنس» متعلق به دانیال‌زاده معروف به سلطان فولاد معاوضه می‌کند.

 

حضور دانیال زاده به عنوان متهم در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات طبری

 

اما دانیال زاده معروف به سلطان فولاد ایران کیست؟

رسول دانیال‌زاده با بیش از چهار هزار میلیارد تومان بدهی، یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی کشور می‌باشد که بعد از دستگیری اکبر طبری ، در مهرماه سال گذشته از کشور فرار کرد.

 

22 آبان ماه بود که سخنگوی قوه‌قضائیه از دستگیری و انتقال این بدهکار کلان بانکی  توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) به کشور خبر داد.

 

ازجمله تکنیک‌های دانیال‌زاده  ایجاد کارخانه‌ها و شرکت‌های اقماری کوچک به عنوان ویترین فعالیت‌هایش برای اخذ تسهیلات نجومی از بانک‌ها بوده است. یکی دیگر از تکنیک‌های این مفسد اقتصادی نیز پرداخت رشوه به مدیران شعب بانکی جهت همراهی در ارائه تسهیلات بوده که حداقل منفعت آن عدم شکایت بانک از بدهکار بوده است! 

 

دانیال زاده  بخش عمده تسهیلات بانکی را صرف برج‌سازی در داخل و خارج کشور کرده است که از جمله آن برج‌های فوق سلطنتی در کامرانیه تهران است! 

 

برج سلطنتی روما رزیدنس در کامرانیه تهران

بیشتر بخوانید:

بابک زنجانی: پنج میلیارد تومان به ستاد انتخاباتی روحانی کمک کردم

واکنش توام با عصبانیت حسین فریدون به خبر حمایت مالی بابک زنجانی از ستاد انتخاباتی روحانی؛ «هر که گفته بیجا کرده»

 

ارتباط دانیال زاده با حسین فریدون چیست؟

دانیال زاده علاوه بر اینکه حامی بزرگ ستاد انتخاباتی روحانی در سال 02 و 96 بوده است رابطه‌ی بسیار نزدیکی با برادر رئیس جمهور داشته است، آنقدر نزدیک که وی هزینه‌ی مراسم ختم مادر رئیس جمهور را متقبل شد. در نهایت دانیال زاده در پرونده حسین فریدون نیز به اتهام رشوه محکوم شده بود. 

 

همچنین در همان روزها جمعی از نمایندگان مجلس وقت در نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستند که در مورد ارتباط حسین فریدون با برخی از بدهکاران کلان بانکی از جمله رسول دانیال‌زاده توضیحاتی ارائه دهد. به همراه این نامه نیز یک سند که نشان می‌داد یک واحد مسکونی به‌ارزش 14 میلیارد تومان توسط دانیال‌زاده به اسم همسر حسین فریدون خریداری شده است نیز برای رئیس‌جمهور ارسال شده بود. اما پاسخی از جانب حسن روحانی به این نامه داده نشد.

 

بیشتر بخوانید:

اژه ای: ارتباط میان دانیال زاده و حسین فریدون کاملا مشهود است

دستگیری یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی با 2600میلیارد وام بازپرداخت نشده!

 

بررسی سوابق دانیال‌زاده و ارتباطات ویژه‌ی او با برادر حسن روحانی، خدمات متقابل دانیال‌زاده و طبری به یکدیگر و ارتباطات پیچیده‌ی آن‌ها با مفسدین اقتصادی دیگر همچون خانواده‌ی نجفی نشان از وجود یک ابر شبکه‌ی فساد اقتصادی می‌باشد. ابر شبکه‌ای که برساخته‌ی اصحاب ثروت و قدرت است  و مهمترین اهداف آن ارائه خدمات متقابل به یکدیگر، توسعه‌ی نفوذ و افزایش قدرت خود و در یک کلام در دست گرفتن حیات و ممات مردم می‌باشد. حال به مدد حضور حضرت آیت‌الله رئیسی در قوه‌قضائیه چراغ امیدی در خانه‌های مستضعفین روشن شده و این ابر شبکه‌ی فساد آخرین روزهای عمر نکبت‎‌بار خود را طی می‌کند.

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *