رفت و آمد آزادانه سران فتنه؛ آیا محاکمه نزدیک است؟!

رفت و آمد آزادانه سران فتنه؛ آیا محاکمه نزدیک است؟!

[ad_1]

گروه سیاسی-رجانیوز: رفع حصر از جمله کلیدواژه هایی است که همواره اصلاح طلبان با استفاده از آن، سعی دارند ناکارآمدی و عملکرد ضعیف خود در ارگان های مختلف را مخفی کنند و این موضوع را به عنوان مطالبه بخش عمده ای از جامعه مطرح کنند.

 

همچنین این موضوع به دست مایه اصلاح طلبان و حامیان سران فتنه برای مظلوم نمایی و سرپوش نهادن بر اعمال مجرمانه خود پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 شده است.

 

با این وجود مدتهاست که سران فتنه از تمامی امکانات رفاهی و درمانی برخوردارند تا مشخص شود حصر تنها واژه ای برای انحراف مطالبات به حق مردم بوده است.

 

در آخرین نمونه از آزادی سران فتنه، سایت جمهوریت در خبری اعلام کرد که مهدی کروبی،  شب گذشته در منزل قدرت الله علیخانی حضور یافت و با برخی چهره ها دیدار و گفتگو کرده است. در این جلسه موسوی بجنوردی، امام جمارانی ، آشتیانی ، رحمانی و عباسی فر و همچنین اسماعیل دوستی ، سید عباس موسوی و حسین کروبی حضور داشتند و زهیر سازگار از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت نیز به مناسبت ایام شهادت حضرت زین العابدین علیه السلام مرثیه سرایی کرد.

 

 

اسماعیل دوستی، فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو حزب اعتماد ملی هم با اشاره به دیدار با مهدی کروبی گفت: پنجم ماه محرم در منزل آقای کروبی روضه بود که بنده به همراه آقای عباسی فرد در این مراسم شرکت کردم و در یک فضای معنوی در خدمت ایشان بودیم.

 

با توجه به رفت و آمد آزادانه سران فتنه و برخورداری از تمامی امکانات، بایست دید که آیا در آینده شاهد مجازات قانونی آنان در محاکم قضایی خواهیم بود و یا خیر!

 

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *