راه حل برای آکنه – 5 راهنمایی برای پاک کردن پوست

[ad_1]

آیا می دانید که مشترک مورد آکنه رخ می دهد و در 85% از همه نوجوانان در جهان است ؟ در اکثر موارد آن را متوقف نمی وجود دارد. گاهی اوقات آن را به خوبی به بزرگسالی است. شما ممکن است یا ممکن است نه دیدن خود را در مورد ناپدید می شوند در اوایل تا اواسط دهه بیست سالگی. آیا شما واقعا می خواهید به صبر کنید که زمانی ؟ و یا شما در حال حاضر منتظر و در حال حاضر شما از جان گذشته برای پاسخ به شما را در جریان مشکل ؟ ما می خواهم برای کشف گزینه های شما برای یک راه حل برای آکنه با ارائه یک لیست از پنج مشترک نکاتی برای درمان.

1. اجتناب از مواد غذایی آشغال. آه بله, دلار منو مطمئن می کند را در کیف پول خود را نگاه زیبا. اما ناخواسته مواد غذایی سرشار از چربی و قند است که مطمئن شوید که به علت خود را به صورت و گردن و کمر یا هر نقطه دیگری آکنه خود را به نظر می رسد به همان نتایج درخشان خود را به عنوان billfold.

2. اجتناب از کربوهیدرات. عادات غذایی شامل غذاهای فراوری شده و تصفیه شده قند اخیرا متصل به زنجیره ای-رویداد واکنش است که بسیار به احتمال زیاد به نتیجه در یک برک آوت مورد آکنه. برای یک راه حل مناسب برای آکنه, شما ممکن است بخواهید به کاهش در این مزاحم کمی کربوهیدرات. به نوبه خود این نیز در نهایت به نفع خود را به طور کلی رژیم غذایی, ساخت آن را یک وضعیت برنده-برنده بسته به اینکه چگونه شما به آن نگاه کنید.

3. سعی کنید به پاپ آن جوش است. بله هنگامی که شما متوجه است که غول قرمز دست انداز در آینه, شما احتمالا تجربه اولیه می خواهیم به دور از آن با استفاده از نیروی بی رحم. اما انجام این کار تنها ترویج گسترش آکنه خود را در اطراف آن منطقه است. بنابراین مگر اینکه یک تعمیر سریع است که کاملا لازم است اجازه می دهد پوست شما به طور طبیعی خلاص شدن از شر مشکل لکه های, و شما یک بهبود قابل توجه.

4. آیا نوشیدن شیر است. ممکن است این یکی و تنها زمان شما همیشه شنیدن این را در زندگی خود را. بله مطالعات نشان داده اند که وجود دارد این است که بسیار ممکن است ارتباط بین مصرف محصولات لبنی و آکنه ظاهر. دانشمندان نسبت استدلال خود را به چند آزمايشگاهی که همه کافی نسبت به هر گونه اطلاعات موجود در هر موجود راه حل برای آکنه نکته. ممکن است شما را به یک انتخاب در اینجا ، روشن است پوست ارزش به خطر انداختن سلامت استخوان ها ،

5. کمی استراحت کنید. مطالعات نشان داده اند ارتباط بین سطح استرس و آکنه شیوع. اگر شما یک آزمون بزرگ در آینده یا هر چیزی از مرتب کردن بر اساس شما ممکن است یک انتخاب در دیکته سطح استرس خود را. با این حال, اگر شما می توانید سعی کنید به کنترل احساسات خود را و شما را پیدا خواهد کرد که بخش زیادی از کسانی که تحریک نقاط محو در طول زمان است.

وجود دارد تعدادی از نکاتی وجود دارد که شما می توانید شروع به اعمال می شود به زندگی روزمره خود را فورا اما هیچ یک از آنها خواهد بود که راه حل مناسبی برای آکنه برای شما بدون توجه به آنچه در مورد شما ممکن است. اگر شما را به صبر وادار کردن خودتان به دنبال یک رژیم روزانه با تعدادی از راهنمایی های مفید از جمله این پنج تلاش خود را فقط ممکن است تولید نتایج مطلوب.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *