راهنمایی سریع برای خلاص شدن از چوب قارچ

[ad_1]

سفید و قهوه ای یا سیاه و ناخوشایند تکه های است که شما را دچار – بله چوب قارچ می تواند بسیار نفرت انگیز برای دیدن و حتی بیشتر مضر که اگر بدون کنترل. گسترش آن می تواند سریع تر از شما می دانید و حتی می توانید حرکت بر روی دیوار و لباس, اگر شرایط مطلوب است. خلاص شدن از چوب قارچ است که به عنوان سخت به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. سعی کنید از ترکیبی از این راه حل و شما می توانید خلاص شدن از چوب قالب به طور کامل.

راهنمایی برای مقابله با چوب قالب

چوب قارچ را می توان با یک راه حل تمیز کردن و یا تجاری قارچ. در حالی که خانواده مواد شوینده می تواند به عنوان یک راه حل تمیز کردن برای قارچ در به پایان رسید و یا چوب قارچ در چوب ناتمام بهتر است حذف شده با الکل. با استفاده از یک لیف پارچه آغشته به الکل و کاملا اسکراب منطقه آلوده تا زمانی که همه آثار از قالب ناپدید شده اند.

آب مقطر و سرکه و جوش شیرین, بوراکس راه حل و یا ترکیبی از سفید کننده ها و مواد شوینده هستند گزینه های اضافی برای بیرون راندن چوب قالب. جنگل ایالات متحده محصولات آزمایشگاهی توصیه می کند با اضافه کردن 10 قسمت سفید کننده و 1 قسمت آب به 20 قسمت آب برای بهترین نتایج. استفاده از یک پلاستیک ضخیم خانواده سطل آب به این مخلوط محلول و اعمال آزادانه در سراسر این قالب.

استفاده از لباس های حفاظتی و ایمنی ماسک ها مهم است که از بین بردن چوب قارچ. سازمان حفاظت محیط زیست توصیه N95 یا معادل آن, ماسک برای جلوگیری از اسپور از ورود به ریه ها. همچنین با استفاده از لاستیک و یا دستکش دستکش و عینک ایمنی است که دریچه های هوا. اگر شما رنج می برند از چند آلرژی توصیه می شود که شما پوشش پوست خود را به طور کامل قبل از شروع خود را حذف قالب تلاش.

اسپری تمیز کردن راه حل در آلوده چوب به طوری که این قارچ به طور کامل پوشش داده شده است. اجازه دهید راه حل برای چند دقیقه نشستن و اسکراب منطقه در یک حرکت دایره ای با اسکراب پد. ضد عفونی کردن منطقه با سفید و به آرامی شن و ماسه و چوب به دوباره آن را به پایان برساند. سنباده کمک می کند تا پاک کردن تمام باقی مانده اسپور قارچ در حالی که همچنین صاف کردن سطح چوب و ساخت آن را به نگاه خوب به عنوان آن را قبل از قالب هجوم.

هنگامی که یک قارچ کش استفاده می شود به عنوان خوانده شده دستورالعمل کارخانه سازنده را به دقت و به دنبال اقدامات پیشگیرانه در طول استفاده از. خلاص شدن از شر هر چیزی که در تماس با قارچ و اجازه می دهد که تحت درمان با چوب به طور کامل خشک در یک سانی منطقه است. چک کنید که قبلا آلوده منطقه برای دیدن اینکه آیا آن شده است به طور کامل پاک شده از قارچ. شما ممکن است نیاز به صبر کردن برای چند روز به بررسی کنید که آیا وجود دارد هر تازه نشانه هایی از قالب قبل از اینکه شما می توانید به خانه خود را تمیز دخترک قارچ-رایگان سلامت!

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *