راهنمایی در ایجاد خود را هالووین قبرستان

[ad_1]

اگر این هالووین است و شما در حال برنامه ریزی برای تزئین خانه خود را تحت تم هالووین, شما ممکن است تعجب در مورد ساخت یک گورستان هالووین را در حیاط خود را. شما ممکن است پاسخ این سوال را با یک 'بله' اما متوقف کوتاه از اجرای آن به دلیل آن نیاز به تلاش بیش از حد یا بیش از حد هزینه های خود را در بخشی. اما شما نیاز دارید دریغ نکنید دیگر به دلیل وجود یک روش ساده و مقرون به صرفه راه برای ساخت گورستان هالووین.

ساخت یک گورستان هالووین شما نیاز به برخی از چیزهای اولیه است. در زیر یک لیست.

1. هی
2. مقوا
3. Thermocol ورق
4. خاکستری رنگ
5. نشانگر سیاه و سفید
6. فولاد دستکش (اختیاری)
7. ژلاتین (اختیاری)
8. کت اسلحه (اختیاری)
9. چوب (اختیاری)

در زیر این مراحل را برای ساخت یک گورستان هالووین در باغ خود را و یا در حیاط خود را.

1. را هی و تنظیم آن را در چنین راهی که آن را به نظر می رسد مانند یک قبر تپه. این را می توان با ساخت یونجه تپه و سپس پوشش آن را با یک ورق و گرد و خاک.

2. بعد از این شما نیاز به برش مقوا و thermocol در این شکل از سنگ قبرها که شما نیاز دارید. مقوا نیاز به جا به جا در thermocol آن را صاف در حالی که thermocol است که استفاده می شود برای سنگ قبر, کمی فربه.

3. رنگ نیم انجام می شود سنگ قبر با سنگ گرانیت رنگ. شما همچنین می توانید استفاده از رنگ سیاه و سفید به آن نگاه پیر و سالخورده. هنگامی که رنگ خشک شما می توانید برخی از انتخاب epitaphs روی سنگ قبرها. محتوای epitaphs بستگی به تنظیمات خود را. برای مثال آنها می توانند ترسناک یا خنده دار. این سنگ قبر در حال حاضر می تواند قرار داده شده در سر قبر تپه.

4. شما همچنین می توانید قبرستان حتی ترسناکتر با انجام اقدامات زیر:

یک. نگاهی به برخی از کت اسلحه و پر کردن آنها با یونجه و چوب به آنها نگاه مانند اسلحه است.
b. این اسلحه را در دستکش های جراحی پر از ژلاتین.
c. شما می توانید محل این تازه مصرانه خواست تا بازو در هر یک از گور خود را به آن را به نگاه مانند یک بدن مرده است در تلاش برای صعود از قبر.
d. همچنین باید اشاره کرد که ژلاتین را به دست حرکت می کند در کوچکترین اختلال مانند باد و یا یک حیوان خانگی. همچنین شما می توانید محل در زوایای متعدد برای تغییر اثر.

اگر شما تکرار مراحل بالا را چند بار پس از آن شما می توانید خود را در حیاط یا باغ به ghoulishly ترسناک هالووین قبرستان. حتی فرزندان خود را خواهد لذت بردن از کمک به شما با تمام این سرمایه گذاری به عنوان بازوی مرده است برای رفتن به یک منبع بسیاری از سرگرم کننده برای آنها است. گورستان و قبور هستند بخشی ذاتی از هالووین و هر کودک باید برای حداقل یک هالووین از دوران کودکی خود را. در حال حاضر شما می توانید کودک خود را با سرگرم کننده پر از خاطرات او در حال بازی با دوستان خود را در قبرستان های ساخته شده توسط پدر یا مادر.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *