رئیس آرامکو مالک تیم انگلیسی شد

رئیس آرامکو مالک تیم انگلیسی شد

[ad_1]

گروه ورزش-رجانیوز: روزنامه تایمز بریتانیا اعلام کرده که داستان فروش نیوکاسل به صندوق سرمایه گذاری عام عربستان به پایان رسید. پیش از این اکثر سهام این باشگاه را طرف عربستانی خریده بود بود. تایمز روز دوشنبه اعلام کرد که کارهای رسمی و امضاهای نهایی انجام شده و در اختیار مسئولان برگزاری لیگ برتر انگلستان گذاشته شده است. مسئولین لیگ برتر انگلستان سه هفته فرصت دارند ا مستندات را بررسی کرده و سپس به طور رسمی نتیجه را اعلام کنند. 

 

به گزارش رجانیوز، مبلغ این واگذاری ۳۰۰ میلیون پوند بوده است و صندوق سرمایه گذاری عام عربستان اعلام کرده که ۸۰ درصد سهام این باشگاه متعلق به این صندوق است.  ده درصد سهام دیگر متعلق به PCP Capital متعلق به آماندار استاویلی و ۱۰ درصد دیگر هم به شرکت the Reuben brothers واگذار شده است.

 

یاسرالرمیان یکی از اعضای بلندپایه صندوق سرمایه گذاری عام عربستان رئیس باشگاه نیوکاسل خواهد بود. او از مهمترین مردان عربستان و رئیس شرکت آرامکو است. او علاوه بر آرامکو پست های مهم دیگری از جمله عضو مجلس امور اقتصادی، مشاوی هیات وزیران . چند پست کلیدی دیگر را در اختیار دارد. او دارای دکترای حسابداری از دانشگاه ملک فیصل از مهمترین دانشگاه های عربستان است.

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *