دستکش یکبار مصرف برای صنعت

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از انواع یکبار مصرف دستکش غیر استریل در بازار برای صنایع مختلف است. در این مقاله من را لمس فقط تعداد کمی از این نوع و اهداف خود.

قبل از من صحبت کردن در مورد یک صنعت خاص من می خواهم به ذکر است که معنای یک کلمه یا عبارت است که شما شنیدن خواهد شد در سراسر این مقاله که بسیار مهم است در انتخاب خود را از های مختلف دستکش است که ممکن است مناسب برای کارکنان خود را. که کلمه یا عبارت است که “مقاومت”. این اعلام به سادگی به معنی بهتر ارتجاعی و حفاظت بیشتر از مایع نشت بالاتر از استحکام کششی. این گفته من را ذکر برخی صنایع است که می تواند به نفع از این نقاط قوت کششی.

آرایشگران و آرایشگاه: به دلیل بالا روزانه, استفاده از رنگ مو در هر دو این صنایع دست شما خواهد نیاز به بهترین حفاظت از نشت بنابراین حفاظت از آنها را از لکه ها و بیماری های پوست سر. در اینجا من توصیه می کنم سیاه و سفید “مکس لاتکس بدون پودر. این دستکش دارای یکی از بالاترین نقاط قوت کششی. آنها کمی بیشتر هزینه, اما در دراز مدت بهترین انتخاب برای حفاظت از پوست. مقاومت کششی این است 18 مگاپاسکال. آنها را نگه دارید خود را در دستکش یکبار مصرف جهان است.

هنرمندان تاتو: در صنعت نیز وجود دارد که بیشتر نیاز به یک قوی تر و در عین حال بسیار راحت اتصالات دستکش به دلیل استفاده از جوهر در طول روز است. دستکش است که به شما ارائه بهترین حفاظت هستند یا ', سیاه Maxx-دستکش بدون پودر “یا” سیاه مکس لاتکس بدون پودر. “هر کدام از این دو دارای استحکام کششی خوب و بهترین انتخاب شما برای کارکنان

تعمیر و نگهداری و تمیز کردن صنایع: اینها راست وجود دارد در نیاز به اتصالات خوب و محافظ دستکش یکبار مصرف به عنوان شما با استفاده از تعدادی از سنگین پاک کننده که برخی از آنها حاوی مواد شیمیایی خشن. سفید کننده تنها می تواند یک دلیل خوب برای محافظت از پوست خود را با دستکش یکبار مصرف. برای دانستن اینکه چه مواد شیمیایی شما با استفاده از این امر می تواند خوب برای چک کردن از طریق یک منبع معتبر به عنوان که از بسیاری از دستکش مناسب است را برای شما به عنوان وجود دارد بسیاری از واریانس در سبک استحکام کششی و مناسب را در نظر بگیرید.

مدارس و مراقبت از کودکان صنایع: در اینجا دو مطلب صنایعی که نیاز به حفاظت از دستکش یکبار مصرف در برابر گسترش بیماری ها و همچنین در تهیه ناهار مدرسه برنامه. این نوع از دستکش متفاوت است اما مطمئن شوید دستکش یکبار مصرف در دسترس هستند برای همه کارکنان مهم است. در مورد خدمات مواد غذایی, این می تواند به جلوگیری از یک “Ecoli” شیوع به سادگی با داشتن یک دستکش تغذیه دستی.

مدارس نیز باید زیست شناسی و آزمایشگاه شیمی که باید از دستکش یکبار مصرف در دسترس برای دانش آموزان و معلمان در حالی که آنها در حال دست زدن به آزمایش های مختلف است. برای این دو labs من دوباره توصیه سیاه و سفید “مکس لاتکس بدون پودر, دستکش به خاطر حفاظت از مایعات و میکروب ها است.

خوب من امیدوارم که برخی از شما را بهره مند از این مقاله است. دو تا از چیزهایی که من می خواهم به استرس دوباره خواهد بود که این مهم در تمامی صنایع فوق به نظر مناسب دستکش برای کارکنان خود را به عنوان مناسب مناسب و به اندازه کافی قوی “استحکام کششی”.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *