دستکش معاینه دستکش – چگونه برای جلوگیری از درماتیت

[ad_1]

برای بهداشت و درمان کارگران و حرفه ای دیگر که باید پوشیدن حفاظت دست و آلرژی ناشی از لاتکس یا مواد شیمیایی در غیر دستکش یک مسئله جدی است. تا آنجا که 17 درصد از کارکنان بهداشتی درمانی تجربه دستکش مربوط به واکنش های آلرژیک. به منظور جلوگیری از در حال توسعه ممکن است تهدید کننده زندگی لاتکس آلرژی بسیاری از امکانات بهداشت و درمان را دگرگون و به دستکش معاینه دستکش. این اما همچنین می تواند باعث دردناک واکنشهای پوستی و آلرژی.

انواع واکنش های پوست

محرک درماتیت تماسی – این واکنش پوست است که معمولا محدود به منطقه تماس بگیرید. دست تبدیل شدن به قرمز و خشک با خارش و تحریک تکه. طولانی مدت محرک درماتیت تماسی می تواند منجر به خشک و ضخیم پوست دلمه درد عمیق ترک scabbing زخم و پوست. این نوع از واکنش پوست ناشی از مواد شیمیایی سمی تعریق بیش از حد برخی از مواد شیمیایی موجود در محصولات مراقبت از دست و مواد شیمیایی مورد استفاده در تولید غیر دستکش از جمله دستکش, دستکش, exam .

درماتیت تماسی آلرژیک (نوع IV ازدیاد حساسیت تاخیری) – این واکنش پوست نیز معمولا محدود به منطقه تماس بگیرید. پوست خارش دار با بثورات قرمز و تاول های کوچک. در نهایت متحمل توسعه خشک و ضخیم پوست, دلمه, scabbing زخم وزیکول و لایه بردار – به طور کلی 4 تا 96 ساعت پس از پوشیدن exam, دستکش. درماتیت تماسی آلرژیک می تواند ناشی از sterilants و ضدعفونی کننده های پیوند عوامل بی حس کننده های محلی و شتاب دهنده های شیمیایی مورد استفاده در تولید غیر دستکش از جمله دستکش, دستکش, exam .

شیمیایی شتاب دهنده مانند thiurams, Mercaptobenzothiazoles (MBT) و Dithiocarbamates اغلب استفاده می شود در آزمون دستکش فرآیند تولید. این مواد شیمیایی اضافه شده به ارائه قابلیت ارتجاعی و اجازه می دهد تا ارتباط متقابل دستکش مواد به قدرت و بهبود عمر.

شیمیایی شتاب دهنده در دستکش معاینه دستکش, neoprene و polyisoprene دستکش گزارش شده است که باعث درماتیت تماسی آلرژیک یا نوع IV ازدیاد حساسیت تاخیری. اگر چه این نوع واکنش نیز می تواند ناشی از لانولین و برخی از رایحه ها در, مراقبت از پوست, محصولات شیمیایی, شتاب دهنده در دستکش معاینه دستکش یک علت عمده.

خوشبختانه جدید روش های تولید طراحی شده است برای از بین بردن استفاده از این مواد شیمیایی در برخی از دستکش معاینه دستکش. محصولات جدید مانند HandPro Aspen2100AF دستکش, دستکش از ساعت شنی Industries, Inc., کم درماتیت بالقوه است. این دستکش ساخته شده بدون استفاده از مواد شیمیایی سنتی شتاب دهنده و امن تر برای انتخاب دستکش استفاده کنندگان است که توسعه محرک درماتیت تماسی است. آن را نیز یک انتخاب عالی برای بهداشت و درمان کارگران و دیگر حرفه ای ها ترجیح می دهند که یک محصول با مواد شیمیایی کمتر.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.