دامپزشکی آموزشی – 5 اسرار به امن بیهوشی در خرگوش

[ad_1]

دامپزشکی آموزشی ارائه بینش کلیدی به مناطق مختلف بالینی برای واجد شرایط جراحان دامپزشکی. اخیر وبینار توسط پیشرو عجیب و غریب حیوانات دامپزشک کوین Eatwell از دانشگاه ادینبورگ نشان داد دامپزشکان نحوه بهینه سازی آنها بیهوشی پروتکل ها و بدست آوردن بهترین نتایج با خرگوش بیماران.

وجود دارد بسیاری از مطالب مرتبط در این وبینار برای دامپزشکان در نظر اول تمرین و پنج از نکات کلیدی در زیر خلاصه شده:-

1. آماده سازی بیمار

صاحبان را در غذاهایی که خرگوش به طور معمول می خورد در خانه. این خیلی بهتر است برای بیمار از تلاش برای تغذیه آن هر آنچه که در عمل خود را. این بسیار مهم است به انجام همه چیز ممکن است به اطمینان حاصل شود که خرگوش نمی کند رنج می برند روده استاز زیر بیهوشی و تغذیه یک رژیم غذایی که از آن استفاده می شود به می تواند کمک کند. این همچنین باعث می شود خرگوش راحت تر در عمل خود را از محیط زیست است.

2. در نظر procecure

وجود دارد گزینه های مختلف برای بی دردی بنابراین فکر می کنم در مورد روش و چقدر دردناک است به احتمال زیاد. همچنین نگاه کنید در این مدت از عمل از داروهای مسکن است که بعد از عمل درد مهم است و اگر پس چگونه شما اطمینان حاصل شود که سطح از داروهای ضد درد هستند کافی ؟

3. جلوگیری از هیپوترمی

خرگوش مستعد ابتلا به هیپوترمی تحت بیهوشی عمومی. روش های حفظ دمای بدن مورد بحث قرار گرفت در این وبینار از جمله استفاده از منابع حرارتی و اقدامات احتیاطی است که شما نیاز به زمانی که با استفاده از آنها. فردی خرگوش دارای طیف نسبتا گسترده ای از حالت عادی درجه حرارت رکتال; بنابراین آن را بسیار مهم به درجه حرارت در صبح روز عمل به طوری که شما باید دقیق نقطه مرجع برای هر بیمار است.

4. Intubate اگر ممکن است

تکنیک های نشان داده بودند با استفاده از یک otoscope به تجسم حنجره. این تمرین خوبی است برای اعمال بی حسی موضعی به حنجره منطقه قبل از اقدام به لولهگذاری. مراقبت باید انجام شود در لولهگذاری تلاش آن است که همیشه ساده حتی با روش شرح داده شده است. بهتر است برای متوقف کردن و استفاده از روش های جایگزین به جای استفاده از نیروی بیش از حد و یا نگه داشتن در تلاش برای بیش از حد طولانی است. خرگوش کشته شده اند با بیش از تلاش شدید در لولهگذاری.

ماسک حنجرهای نیز توضیح داده شده; این در حال حاضر در حال توسعه هستند و هنوز به صورت تجاری در دسترس است. با این حال آنها را به مقدار زیادی از استرس لولهگذاری دور و کاهش خطر آسیب به حلق و حنجره.

وجود دارد همچنین 2 فیلم کوتاه همراه وبینار نشان می های مختلف لولهگذاری تکنیک های.

5. مانیتور با کاپنو گرافی در صورت امکان

کاپنو گرافی است که در حال حاضر بیشتر در حمایت از پالس اکسیمتری همانطور که قبلا نشانه های بیش از حد CO2 داده می شود و تغییر در بیهوشی پروتکل می توان نهاد در موقع.

وبینار به پایان رسید با چند پرسش از شرکت کنندگان مربوط به تجربیات خود در تمرین و چالش ها با خرگوش بیهوشی. این یکی از مزایای اصلی این وبینار فرمت; شرکت کنندگان می توانند سوالات تخصصی آموزگار و آنها می توانند به ناشناس باقی می ماند اگر آنها ترجیح می دهند.

وبینار ‘اسرار امن خرگوش بیهوشی’ در دسترس است به سازمان دیده بان برای اعضای وبینار باشگاه ما کوچک حیوانات عضویت در سایت که در آن زندگی می کنند و ثبت شده آموزشی به همراه مطالعه یادداشت ها و ویدئوها.

سعی کنید وبینار رایگان

شما می توانید سعی کنید وبینار رایگان در وبینار ما باشگاه سایت و دانلود یک گواهی نامه از حضور بیش از حد.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *