خلاق تکنیک های سفید

[ad_1]

اکثر دستگاه های مرتبط با وایتکس خلاص شدن از شر لکه ها, آیا آنها رخ می دهد به طور طبیعی در چوب و یا ناشی از تماس با آهن و یا زمانی که اشتباه رنگ استفاده شد. اما وجود دارد یک طرف خلاق برای سفید کردن چوب. شما می توانید دستیابی به جدید به نظر می رسد با از بین بردن یک چوب's رنگ طبیعی; شما می توانید تولید خنثی پایگاه برای, خاکستری, ترشی و دیگر پس از اتمام; و شما می توانید مطابقت با رنگ در مبلمان است.

متعددی وجود دارد که محصولات فروخته شده به عنوان چوب سفید کننده اما برای این روش شما نیاز به دو بخش سفید کننده, همچنین شناخته شده به عنوان A / B سفید کننده. بررسی های محلی خود را رنگ و یا فروشگاه سخت افزار. این محصول به فروش می رسد به عنوان یک بسته از دو بطری; قسمت یک است و سدیم هیدروکسید و قسمت B پراکسید هیدروژن است.

سدیم هیدروکسید است به خصوص خطرناک است. شما باید چشم بپوشید و به خاطر حفاظت سالم چلپ چلوپ در چشم خود را ممکن است باعث کوری دائمی و لباس آستین بلند و ضخیم (ترجیحا دستکش) دستکش برای محافظت از پوست خود از مواد شیمیایی می سوزد.

چون سفید را بالا خواهد برد دانه don't زحمت به قبل از شن و ماسه فراتر از P180-شن. برخی از مارک های سفید کننده دستور شما را به اعمال اول قسمت یک و سپس قسمت ب نام تجاری من استفاده می شود ساخته شده توسط Klean-نوار گفت: به مخلوط دو قسمت با هم مساوی مقدار در یک ظرف فلزی. میکس فقط از آنچه از شما استفاده خواهد شد; مخلوط ضعیف پس از سه یا چهار ساعت. درخواست کننده به طور مساوی با یک بار مصرف فوم و یا نایلون-قلم مو. سفید کننده ممکن است فوم کمی زمانی که چوب مرطوب است, نشانه آن است که آن's کار می کند. نتایج ممکن است شروع به قابل مشاهده است در 10 تا 15 دقیقه اما اجازه دهید چوب خشک حداقل شش ساعت به قاضی اثرات کامل. اگر چوب است't رنگ پریده به اندازه کافی سعی کنید یک برنامه دوم. اما محتاط; بیش از دو کت را افزایش خواهد داد دانه به شدت و تولید ممکن است مایل به سبز بازیگران.

به خصوص پس از برنامه دوم صبر کنید حداقل دو ساعت و پس از آن خنثی کردن واکنش با مخلوطی از سرکه سفید و آب. دنبال راهنمای دقیق نسبت.

اجازه دهید چوب خشک برای 24 ساعت از نور مستقیم خورشید و سپس شن و ماسه با P 180 – یا P220-سنباده دانه مراقب باشید که شن و ماسه را از طریق به کتان غیر سفید چوب.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *