حق انتخاب کار چرم, دستکش

[ad_1]

راحتی و چابکی و دوام و انعطاف پذیری حفاظت و هزینه هستند ملاحظات کلیدی در هنگام انتخاب دستکش های چرمی برای یک کار خاص محیط زیست و یا به عنوان یک هدف کلی دستکش کار. مقایسه کار چرم, دستکش, مواد, گزینه, تغییرات الگوی سبک و برنامه کمک خواهد کرد که شما مناسب ترین را انتخاب کنید دستکش.

دستکش چرم نوع و کیفیت

نوع و کیفیت از چرم استفاده می شود قابل توجهی ملاحظات در انتخاب چرم دستکش کار. دستکش ها را در درجه اول تولید یا پوست گاو, pigskin, پوست بز و deerskin هر یک از ارائه ویژگی های منحصر به فرد خاص به حیوانات.

چرم یا پوست گاو یکی از مهمترین و ناهموار و مقرون به صرفه پوست مورد استفاده برای تولید دستکش با توجه به در دسترس بودن آن و راحتی و دوام. به طور خاص, یا پوست گاو خوب برای مهارت و دوام و قابلیت انعطاف مقاومت به سایش و مقاومت مايع مغزي نخاعي. یا پوست گاو نیز بسیار خوب در نگه داشتن دست های گرم اما محدود است در چرم's تنفس. یا پوست گاو خشک سفت هنگامی که آن را مرطوب شدن و از دست دادن انعطاف پذیری آن است.

Pigskin, چرم نرم و چرم انعطاف پذیر است که بیشتر متخلخل که باعث می شود یک دستکش است که راحت و مقاوم در برابر رطوبت اما نه کاملا به عنوان گرم به عنوان چرم یا پوست گاو. بالا لانولین محتوا را نگه می دارد این چرم نرم که خشک نمی شود و کرک پس از بارها و بارها خیس شدن. Pigskin جایگزین مقرون به صرفه به چرم یا پوست گاو ارائه بیشتر و چابکی و تنفس برتر با قابلیت انعطاف. Pigskin چرم با دوام ترین فراهم می کند و بیشترین مقاومت در برابر سایش از چرم یا پوست گاو پوست بز و deerskin.

پوست بز چرم دارای بالاترین طبیعی لانولین محتوا است که باعث می شود بسیار نرم و انعطاف پذیر دستکش است که حفظ آن قابلیت انعطاف و پس از خیس شدن. پوست بز را ارائه می دهد بهبود مهارت قابلیت انعطاف و تنفس از pigskin بیش یا پوست گاو اما ارائه نمی کند و دوام. سایش و سوراخ مقاومت هستند و در مورد همان چرم یا پوست گاو در حالی که پوست بز را فراهم نمی کند به اندازه حفاظت از سرما به عنوان چرم یا پوست گاو.

Deerskin چرم بسیار نرم و انعطاف پذیر ارائه شده است بسیار خوب و چابکی و قابلیت انعطاف عالی. Deerskin دستکش نمی سفت پس از خیس شدن بارها و بارها و به شکل دست در طول زمان است. انعطاف پذیری خود را نیز باعث می شود آنها را به راحتی از دست دادن شکل خود را با پوشیدن. Deerskin دستکش بهترین ها را برای راحتی اما قربانی دوام سایش و سوراخ مقاومت است. Deerskin دستکش تنفس محدود است مانند چرم یا پوست گاو و ارائه آنها کمتر حفاظت از سرما شبیه به پوست بز و پوست گراز دستکش.

انواع چرم بیشتر طبقه بندی شده با کاهش و یا تجزیه آن ارائه سطوح مختلف از کیفیت.

چرم کامل دانه نیز نامیده می شود دانه بالا چرم, اشاره به بهترین مواد اولیه از جمله بیرونی ضد آب پوست فراهم می کند که ضخیم تر و با دوام تر دستکش با بیشتر سایش و سوراخ مقاومت است.

تقسیم چرم به دست آمده با تقسیم خشن تری داخلی طرف از پوست (رها تقسیم) از حمایت بخش خارجی (دانه) بازده یک نرم تر و قابل انعطاف تر دستکش بیشتر با مهارت و چابکی. تقسیم چرم را می توان به 3 نوع بسته است که بخشی از این حیوانات پنهان قطع شده است:

 • طرف تقسیم چرم ساخته شده است با تقسیم پنهان در نیمی از طول ستون فقرات و با دوام ترین و یکنواخت تقسیم به دلیل فیبر بالا چگالی.
 • شانه تقسیم چرم و مراقبت از گردن و شانه منطقه از حیوانات فراهم می کند و مقاومت در برابر سایش در یک مقرون به صرفه تر درجه از چرم است.
 • حلقه تقسیم چرم برش از قسمت زیرین یا شکم این حیوانات است و کمتر در بافت و ظاهر اما مقرون به صرفه ترین تقسیم چرم.

کار چرم, دستکش لنت

بدیهی است که پوشش دستکش یک عامل بزرگ در دست راحتی با انواع گزینه ها از هیچ پوشش به مصنوعی و مواد طبیعی است. محبوب ترین کار چرم, دستکش پوشش گزینه های ذکر شده در زیر:

 • 3M Thinsulate با بهره گیری از صاف الیاف پلی استر به ارائه یکی از موثر ترین عایق لنت بدون بخش عمده ای از مواد طبیعی است. تولید شده توسط 3M آن است که تنفس و حفظ آن استثنایی عایق توانایی در شرایط مرطوب.
 • شمع پشم مصنوعی است که بسیار محبوب است با توجه به هزینه پایین آن و شباهت به پشم است.
 • حرارتی لنت های تولید شده با ایجاد یک لایه روی هم توسط یک لایه دوم از مواد ایجاد یک عایق حرارتی جیب بین لایه ها.
 • پشم گوسفند وجانوران دیگر نرم حجیم پرز پنبه با یک شمع های عمیق است و یکی از رایج ترین دستکش آستر.
 • فوم پوشش ویژگی های یک لایه فوم عایق بین پنبه fleeced نیوجرسی و یک لایه از قفل پنبه.
 • حرارتی صف دستکش حرارتی با دستکش های ضد آب لنت.
 • پشم لنت ها مقاوم در برابر بوی و ارائه عالی گرما حتی زمانی که خیس.

کار چرم, دستکش الگوهای

شایع ترین ساخت و ساز برای چرم دستکش کار سبک کان الگوی, اما کلوت الگوی ارائه می دهد یک جایگزین مقرون به صرفه:

کان الگوی تولید شده است به طور کامل با پیچیده انگشتان و شست در حالی که کف جانبی جداگانه دستکش الگوی آن دوخته شده است در پایه وسط دو انگشت. این برش اجازه می دهد تا انعطاف پذیری با درز در چین از انگشتان دست و بدون درز پشت می توان به راحتی بیشتر. انگشت درز بودن و دور از محل کار به کمک دستکش به آخرین طولانی تر است.

کلوت الگوی اشاره به دستکش با یک جادار و راحت مناسب و درزها همراه هر انگشت و انگشت شست به پایین پشت دستکش. کف و پایین انگشتان پوشش داده شده با یک تکه پارچه و بدون درز در کف کنار دستکش.

چرم دستکش کار کافهای

چرم دستکش کار در دسترس هستند در یک طیف گسترده ای از کافهای. Hemmed کافهای ارائه متوسط مچ حفاظت; shirred و گره مچ دست جلوگیری از باقی مانده از وارد شدن به دستکش و ایمنی و دستکش بلند کافهای ارائه حداکثر مچ دست و ساعد حفاظت:

 • سجاف نورد و یا تبدیل کافهای قابلیت دقت سجاف نورد و ایجاد یک بسیار مرتب و تمیز نگاه دارد.
 • Hemmed کافهای ممکن است استفاده از رنگی پارچه سجاف کاف از دستکش.
 • Wrist کافهای ارائه بخوبی برای جلوگیری از باقی مانده و یا مایعات از داخل دستکش.
 • Shirred کافهای استفاده از الاستیک برای جمع آوری دستکش در اطراف مچ دست در هنگام فرسوده اما نه به عنوان محکم که گره مچ دست.
 • ایمنی کافهای ارائه یک درجه بالاتر از مچ دست و بازو حفاظت با 2 1/2 “کافهای. ایمنی کافهای ساخته شده از انواع مواد و عبارتند از: plastic plasticized, رسمی جین و چرم و بوم کافهای.
 • دستکش بلند کافهای در حال بزرگتر شکل ایمنی کاف و ارائه بالاترین سطح از مچ دست و بازو حفاظت با 4 1/2 “کافهای.

کار چرم, دستکش انگشت شست انواع

دستکش کار در حال تولید با استفاده از یکی از موارد زیر انگشت شست انواع:

 • کیستون انگشت شست است که یک نوع کلی بخیه به طور جداگانه به مطابقت با موقعیت طبیعی انگشت شست. کیستون کلی ارائه می دهد بیشترین انعطاف پذیری و راحتی.
 • بال کلی تولید شده است با انگشت شست و زاویه مورب در سراسر پالم به بهبود راحتی و حرکت طبیعی و بدون درز بین انگشت شست و کف منطقه است.
 • راست انگشت شست تولید شده است با انگشت شست و دروغ گفتن به صورت عمودی راست از مچ دست و خوب است برای آوردن.

چرم دستکش کار سبک

چرم دستکش کار را می توان به سه سبک اصلی گروه:

چرم دستکش های رانندگی یا رانندگان یکی از مهمترین و ناهموار و راحت کار دستکش های ساخته شده شامل انعطاف پذیری و سایش و سوراخ رطوبت و مقاومت در برابر حرارت. چرم رانندگان بسیار عالی در انواع برنامه های کاربردی از جمله تجهیزات عملیات مانند مزرعه, ساخت و ساز, تراکتور-تریلر و لیفتراک. چرم رانندگان نیز ایده آل برای هدف کلی محیط کار بیشتر نیاز به مهارت و چابکی و انعطاف پذیری مانند جابجایی مواد صنعتی عمومی کار, مشت زدن, بسته بندی, ساخت, صنعت چوب, اره برقی, عملیات, خودرو, معدن و صنعت مبلمان و اتصالات مونتاژ و رسانه های دیگر به وظیفه سنگین کاربردهای صنعتی است.

دستکش کف چرم یکی از محبوب ترین و به طور گسترده ای استفاده می شود دستکش کار خود را به دلیل کاهش هزینه فراوانی و توانایی که مسئولیت رسیدگی به طیف گسترده ای از صنعت به طور کلی کار برنامه های کاربردی مانند کشاورزی, خودرو, باغبانی, ساخت و ساز, محوطه سازی پارک ها و تفریح و سرگرمی , بزرگ, دست زدن به مواد, نفت, تجهیزات پالایشگاهی و سنگین دیگر محیط های صنعتی.

جوشکاری دستکش یا جوشکار بسیار سنگین برتر مقاوم در برابر حرارت, چرم, دستکش کار ارائه دست حفاظت از فلز پاشیده و شعله های آتش و جرقه و اشعه ماوراء بنفش برای برنامه های کاربردی در جوش مذاب و فلز و ریخته گری.

حق انتخاب چرم دستکش کار برای شما و یا خود کارگران است که به سادگی یک ماده از درک گزینه های خود را و منافع خود را. چرم دستکش کار ارائه دوام و مهارت و چابکی و انعطاف پذیری و راحتی و حفاظت در طیف گسترده ای از کیفیت و هزینه به جای تقریبا هر صنعتی کار تنظیم.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.