جزئیات محدودیت‌های ترافیکی تا سه شنبه

جزئیات محدودیت‌های ترافیکی تا سه شنبه

[ad_1]

گروه اجتماعی-رجانیوز: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب سازمان راهداری سراسر کشور طی شبانه‌روز گذشته تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری، نسبت به‌روز قبل کاهش ۳۴.۵ درصدی را نشان می‌دهد.

 

به گزارش رجانیوز، سهم وسایل نقلیه سنگین  ۷.۱ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ بوده و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ بامداد صورت گرفته است.

 

محدودیت های ترافیکی تا سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹ 

 

۱.موتورسیکلت :

 

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۵ الی ساعت ۶ روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۱۱ از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران– سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع است.

 

تبصره-تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

 

۲.سواری:                                                                                                             

 

– محور کندوان:

 

الف-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۵ و ۹۹/۰۶/۰۶ تا ۲ بامداد روز های بعد از مرزن آباد بسمت کرج و آزادراه تهران-شمال  ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۵ و ۹۹/۰۶/۰۶ تا ۲ بامداد روز های بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

ب-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۶/۰۷ از مرزن آباد بسمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۶/۰۷ از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

پ-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۸ از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد  ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۸ از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

ت- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۹ و ۹۹/۰۶/۱۰ تا ۲ بامداد روز های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۹ و ۹۹/۰۶/۱۰ تا ۲ بامداد روز های بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

– محور هراز

 

الف- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۸، ۹۹/۰۶/۰۹ و۹۹/۰۶/۱۰ تا ۲ بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۸ ،۹۹/۰۶/۰۹  و۹۹/۰۶/۱۰ تا ۲ بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

تبصره : درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید ویا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط مامورین پلیس راه در محل اعمال می شود.

 

۳.نقلیه سنگین(به استثناء حاملین موادسوختی یا فاسدشدنی):

 

۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

 

۲-محور هراز:

 

الف- تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

 

ب- تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۵ تا ۲ بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

 

پ- تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۶ ، ۹۹/۰۶/۰۷، ۹۹/۰۶/۰۸ ، ۹۹/۰۶/۰۹ و ۹۹/۰۶/۱۰  تا ۲ بامداد روزهای بعد از محور هراز ممنوع است.

 

۳-محور تهران-فیروزکوه-قائم شهرو سمنان-قائم شهر:

 

تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۹ از مسیر شمال به جنوب در محور فوق  ممنوع است.

 

۴. محور آستارا-اردبیل و بالعکس

 

تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و یکشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۶ و ۹۹/۰۶/۰۹ در محور فوق ممنوع است.

 

۵. محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس

 

تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ الی ۲۴ پنجشنبه و یکشنبه مورخ های ۹۹/۰۶/۰۶ و ۹۹/۰۶/۰۹ در محور فوق ممنوع است.

 

۶. محور سلفچگان-قم (باند رفت به سمت قم)

 

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۰۹ از  محور سلفچگان به قم  ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزادراه تهران-ساوه-سلفچگان است.

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *