تمیز کردن موم خود را به گلدان و ابزار

[ad_1]

متاسفانه برخی از مهم ترین عناصر هر نوع درمان می تواند خسته کننده ترین. تمیز کردن یکی از آنها است اما ضروری است به هر گونه درمان های حرفه ای. هدف از این مقاله به ارائه خلاصه ای از چگونه به بهترین خود را به نگه داشتن موم گلدان ابزار و درمان منطقه تمیز و آماده برای عمل است. مقاله تقسیم به بخش های هر برخورد با یک مورد خاص.

یک تمرین خوب برای رسیدن به استفاده از ضد عفونی کننده دست ژل / اسپری در شروع هر درمان در مقابل مشتری خود را. این کمک می کند تا نشان دهد شما تعهد به بهداشت بدون نیاز به فریاد در مورد آن. اقدامات خود را صحبت می کنند بلندتر از کلمات خود را.

موم گرم کن

در طول روز شما نیاز به تمیز کردن و پاک کردن هر گونه موم spillages یا میگذرد از بخاری خود را. در هنگام تمیز کردن بخاری خود را مطمئن شوید که شما با استفاده از موم تجهیزات تمیز کننده محصول. اگر شما با استفاده از فولاد روح یا استون شما را پیدا خواهد کرد که این خشک کردن پلاستیک و آن را شکننده منجر به ترک خوردگی و آسیب به بخاری.

من به وضوح برچسب بطری اسپری که من پور برخی از تجهیزات تمیز کننده و سپس در پایان یک درمان من برخی از اسپری بر روی یک نوار موم و پاک کردن بیش از من بخاری. این کار به سرعت و به راحتی انجام می شود به طور منظم آن را نمی کند تبدیل به یک کار سخت و طاقت فرسا. هر زمان که با استفاده از هر گونه تمیز کردن محصولات شما همیشه توصیه به پوشیدن دستکش مناسب برای محافظت از پوست خود را.

اگر شما بریزید و موم خود را به قابل تعویض داخلی ظرف سطل, شما ممکن است مایل به تغییر موم شما با استفاده از برخی از زمان. و برای انجام این کار شما باید به طور کامل تمیز کردن سطل برای حذف تمام آثار قبلی موم. آن را نیز تمرین خوبی برای انجام این کار یک بار در هر چند حتی اگر شما don't تغییر واکس فقط برای اطمینان سطل و محصول در داخل تمیز و عاری از هر گونه آلاینده.

راه من به طور معمول انجام این کار نسبتا ساده است; اولا, گرم کردن سطل – شاید کمی گرمتر از شما به طور معمول به موم بسیار نازک است. سپس با دقت با استفاده از مناسب برای حفاظت از دستان خود را (شما don't می خواهید به خودتان رایت) حذف سطل بریزید و هر یک از موم در پایین به یک ظرف مناسب برای دفع – don't پور آن را از پایین کشیدن!

در حال حاضر ترک سطل در یک محل امن و مطمئن به طور کامل سرد شود. پس از آن رفته سرد بریزید و برخی از تجهیزات تمیز کننده به سطل حدود 0.5 – 1 سانتی متر عمق. این ترک برای چند دقیقه و سپس اشغال آن را در اطراف برای حل به عنوان بسیاری موم به عنوان امکان پذیر است. شما ممکن است پیدا کردن با استفاده از یک کاردک کمک می کند تا برای بیرون راندن خیره بیت است. دوباره از دور به یک ظرف مناسب و سپس تکرار این روند چندین بار تا زمانی که همه موم برداشته شده است.

هنگامی که تمام موم حذف شده است به طور کامل شستشو سطل آب گرم است. و سپس پر کردن آن را با ابزار محلول ضد عفونی و اطمینان حاصل شود شما ترک آن را برای زمان مقرر به حداقل برساند. سپس دوباره به طور کامل بشوئید و اجازه می دهد تا به طور کامل خشک قبل از استفاده دوباره.

موچین و سایر ابزارهای کوچک

این نیاز به بررسی شود بین هر و هر مشتری است. ساده ترین راه برای انجام این کار است به استفاده از یک ابزار مناسب ضد عفونی کننده محصول مانند Barbicide یا ترجیح شخصی من موند قدرت به علاوه ابزار و ابزار ضد عفونی کننده. شما باید پرداخت توجه دقیق به تولید کننده's, دستورالعمل چگونه این ابزار نیاز به نشستن در محلول می توان آن را ده و یا بیشتر دقیقه و چگونه اغلب باید از راه حل تغییر است.

Mundo تولید کننده فوق العاده سینی کمی است که شما می توانید استفاده کنید برای خیس کردن ابزار خود را به اطمینان حاصل شود آنها به طور کامل پاک و آماده برای استفاده است.

درمان نیمکت / جدول سطوح

روغن و محصولات می توانید به راحتی از طریق نفوذ حوله بر روی درمان خود را در جدول. شما همیشه باید پاک این پایین با مناسب ضد عفونی کننده و پاک کننده در هر زمان شما تغییر حوله. شما حتی می توانید یکبار مصرف دستمال مرطوب است که شما می توانید استفاده کنید برای این کار حتی سریعتر و آسان تر است. مطمئن شوید که به بررسی کنید که تمیز کردن محصول مناسب برای استفاده خود را با جداول مواد پوشش. برخی می تواند خشک کردن وینیل و دیگر پوشش در نهایت آنها را شکننده منجر به ترک و اشک است که می تواند هزینه برای تعمیر.

شما همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که شما پاک کردن سطوح خود مانند واگن برقی خود را و یا هر گونه پول شما ممکن است استفاده از مواد ضد عفونی کننده مناسب.

حوله

این باید تمیز و تازه برای هر مشتری. حوله باید شسته شود در حداقل 60 درجه سانتیگراد است. من شخصا ترجیح می دهم به استفاده از یک نرم کننده پارچه با حوله برخی از مردم می گویند شما باید't دلیل آن می تواند جذب آنها است که به اندازه کافی منصفانه اما من حوله ها برای دروغ گفتن و یا تحت.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.