تشنگی بیش از حد و مکرر ادرار – سگ خود را می تواند داشته Cushings بیماری ؟

[ad_1]

تشنگی بیش از حد و تکرر ادرار نشانه هایی از جدی چهار سگ, مشکلات پزشکی از جمله دیابت و مشکلات کلیوی و بیماری کبدی و Cushings بیماری است. متاسفانه نه درمان Cushings بیماری می تواند رسوب دیگران است.

پس از اجرای آزمون اصلی خود دامپزشک است حذف سه ترک Cushings بیماری به تشخیص.

چه Cushings بیماری ؟

Cushings بیماری یا سندرم پد آن را به عنوان است که گاهی اوقات به نام, همچنین شناخته شده به عنوان hyperadrenocorticism. با توجه به این واقعیت سگ مسن تر بیشتر در معرض ابتلا به تومور اغلب در میانسالی و سگ ارشد. این بدان معنا نیست که جوانتر سگ ایمنی بدن به آن است.

این بیماری از بیماری های ناشی از بیش از تولید کورتیزول یک هورمون استروئیدی. آن است که به طور معمول منتشر شد در پاسخ به استرس و یا سطح پایین خون glucororiticoids. توابع اولیه در حال افزایش قند خون و سوخت و ساز چربی و پروتئین و کربوهیدرات و سرکوب سگ خود را's سیستم ایمنی بدن است.

این بیماری می تواند موفق شود اما درمان نیست.

با وجود ریشه های شناخته شده Cushings. آنها عبارتند از: تومورهای lactrogenic یا “دامپزشکی ناشی از cushings” از استفاده بیش از حد از glucorticoid مواد مخدر (استروئید یعنی پردنیزولون, پردنیزولون هیدروکورتیزون ، و غیره). و Andrenocorticotophic هورمون (ACTH) نیز تولید شده توسط غده هیپوفیز.

اکثریت منبع این بیماری بیش فعال غده هیپوفیز که در قاعده مغز. حدود 85 درصد از Cushings در سگ است از یک دقیقه تومور خوش خیم در غده هیپوفیز.

در 15 درصد از موارد, آن ممکن است ناشی از یک تومور در یک یا هر دو غده فوق کلیوی در آن قرار دارد در مقابل کلیه ها. حدود 50 درصد از این تومورها خوش خیم هستند.

علائم و نشانه ها – آنچه شما باید به سازمان دیده بان برای.

وجود دارد بیش از چند نشانه و علائم Cushings بیماری در سگ ها از جمله: تمدید شکم بیش از حد تشنگی و تکرر ادرار تصادفی ادرار در خانه, افزایش اشتها, افزایش وزن بیش از حد ریختن طاسی تنگی نفس و بی حالی به دنبال کولر مکان برای خواب از دست دادن توده عضلانی و فشار خون بیش از حد نفس نفس به نظر می رسد اضطراب / بی قرار تاخير در ترميم زخم پوست نازک کبودی آسان و نوسانات خلق و خوی. برای برخی از آنها تمایلی به پرش و یا خاموش مبلمان. کت تغییرات مانند شکنندگی و کندی نیز نشان میدهد.

سگ های مبتلا به Cushings مستعد ابتلا به, گوش, پوست و عفونت های دستگاه ادراری.

که می شود سندرم پد?

همه نژاد ها و سنین در معرض خطر هستند. میانه سن و سال و سالمندان بیشتر از آن.

نژاد که به نظر می رسد بیشتر مستعد هستند: Beagles, Boston Terriers بوکسورهای Dachshunds, German Shepherds, Golden Retrievers, جک Russells, Labrador Retrievers پودلس اسکاتلند و یورکشایر Terriers.

آن را اعتقاد بر این است که زنان ممکن است کمی بیشتر در معرض خطر ابتلا به آن است. Spayed و بی خاصیت سگ تصور می شود بیشتر تمایل به از دست نخورده حیوانات.

علائم و نشانه ها اغلب آغاز می شود ظاهر می شود که حیوان در حدود 10 سال یا مسن تر. هر چه زودتر صاحب مظنون و عمل می کند بهتر از آن است که برای حیوان خانگی خود را.

چگونه است Cushings تشخیص داده می شود ؟

شروع با پایه آزمایش خون استفاده می شود برای پایه وجود دارد تعدادی از آزمایشات است که می تواند انجام شود برای کمک به تشخیص بیماری است.

این ACTH شبیه سازی با استفاده از آزمون اولیه آزمایش خون به عنوان یک پایه. سگ خود را و سپس با تزریق ACTH andrenocorticotophic هورمون برای تحریک غدد به انتشار هورمون های خود را. یک سگ را تا حد زیادی افزایش سطح کورتیزول. این افزایش سطح کورتیزول و سپس اندازه گیری شده و نسبت به قبل از مداخله. این تست نمی تواند تمایز بین هیپوفیز و آدرنال Cushings.

ادرار کورتیزول / کراتینین آزمون می توانید قانون را Cushings.

دوز پايين دگزامتازون سرکوب تست بیشتر توصیه می شود و نشان داده است که بهترین نتایج برای تشخیص Cushings.

این دوز بالا Dexamthasone سرکوب آزمون استفاده می شود به افتراق آن از نوع هیپوفیز یا غده آدرنال Cushings.

Mri و اسکن گربه نیز استفاده می شود برای تشخیص و بررسی پیشرفت این بیماری است.

است Cushings قابل درمان?

بله, اما آگاه باشید هیچ درمانی وجود دارد. گزینه های وجود دارد برای کمک به حیوان خانگی خود را راحت تر و بهبود کیفیت زندگی خود را. آنها عبارتند از:

1. اگر سگ شما یک ارشد و دچار آرتروز یا دیگر مسائل جدی در سلامتی آن ممکن است بهتر است به ترک آنها را به تنهایی. در سن خود و در خود بیماری درمان ممکن است بیش از حد استرس زا باشد.

2. شیمی درمانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو هیپوفیز و آدرنال تومور.

3. تابش است که اغلب استفاده می شود در تومورهای هیپوفیز.

4. عمل جراحی است که اغلب استفاده می شود برای حذف تومورهای آدرنال به عنوان آنها معمولا بزرگتر است. تنها با تجربه جراحان دامپزشکی باید انجام این عمل جراحی است.

5. داروها: برخی از عوارض جانبی جدی برای سگ. احتیاط باید استفاده شده توسط شما در هنگام دست زدن به Lysodren!

Lysodren رایج ترین داروهای تجویز شده برای تومورهای هیپوفیز. عوارض جانبی جدی شناخته شده اند. دوره ACTH آزمایشات مورد نیاز در هنگام استفاده از این دارو است. نباید توسط زنان باردار است. دستکش های جراحی باید پوشیده شود هنگامی که دست زدن به. شستن دست به طور کامل!

Anipryl یک روانگردان مواد مخدر که به عوارض مختلف شده اند و برای برخی از اثرات مثبت بر Cushings.

کتوکونازول ضد قارچی دارو که عوارض جانبی یافت شده مختلف اثرات مثبت بر Cushings.

Vetoryl است adrenosuppressant. انگلیسی ها باید گزارش های دلگرم کننده در ایمنی و اثر بخشی آن.

6. به تدریج کاهش و از بین بردن میزان استروئید سگ خود شده است تجویز شده توسط دامپزشک شما می تواند درمان Lactrogenic یا “دامپزشکی ناشی از cushings.” این اجازه می دهد تا غدد برای بازگشت به عملکرد طبیعی خود را.

چه اتفاقی می افتد اگر Cushings درمان نشده باقی مانده است?

همانطور که گفته شد هیچ درمانی برای Cushings اما بسته به سن و سلامت عمومی از سگ خود را می تواند اداره می شود. اگر درمان نشود سگ شما ممکن است دچار دیابت و فشار خون و تشنج و نارسایی احتقانی قلب و لخته شدن خون پانکراتیت کبد و یا نارسایی کلیه.

خط پایین: Cushings بیماری جدی است. با توجه به سن و سلامت عمومی از سگ خود را به عنوان به خوبی به عنوان پیشرفت بیماری به علاوه تحقیقات کافی و صحبت کردن نه تنها به دامپزشک خود را, اما گرفتن نظر دوم شما را کمک در ساخت یک مسئول تصمیم گیری به عنوان به نظر شما بهترین درمان برای حیوان خانگی خود را. دانستن هیچ درمانی وجود دارد, نتیجه گیری خود را خواهد شد با تمرکز بر ارائه آنها را با بهترین کیفیت زندگی برای هر زمان که شما باید برای به اشتراک گذاشتن با هم.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *