ترافیک پرحجم در محورهای هراز و فیروزکوه

[ad_1]

سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر، از ترافیک پرحجم در محورهای فیروزکوه و هراز خبر داد و اظهار داشت: این محورها در حال حاضر پرحجم و بدون گره ترافیکی هستند.

 

محبی با بیان اینکه محور امام رضا نیز دارای ترافیک پرحجم اما روان است گفت: ترافیک در جاجرود، آزادراه تهران-پردیس و گیلاوند نیز پرحجم است و خودروهایی که قصد ورود به محورهای هراز و فیروزکوه را دارند در این مناطق با ترافیک نیمه سنگین مواجه می‌شوند.

 

رئیس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک دیگر محورهای مواصلاتی شرق استان تهران را عادی و روان توصیف کرد و عنوان داشت: با توجه به شرایط کرونا توصیه می‌کنیم هموطنان در چنین شرایطی از سفر کردن پرهیز نمایند.

 

محبی تأکید کرد: هموطنان در صورت وجود ضرورت به سفر قبل از آغاز مسافرت، مدیریت زمان سفر را رعایت کرده و پس از استعلام وضعیت راه‌ها از مراجع رسمی، اقدام به شروع مسافرت کنند و هرگز در ساعات پیک ترافیک در جاده‌ها حضور نداشته و سفر خود در روشنایی روز انجام دهند.

 

وی اظهار داشت: رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب و تخلفات حادثه‌ساز، رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت حقوق شهروندی می‌تواند باعث کاهش حوادث رانندگی و سفری ایمن و بدون خطر برای هموطنان شود.

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *