بیهوشی و جراحی و حیوان خانگی خود را

[ad_1]

به عنوان صاحبان حیوان خانگی ما همه نگران خطرات مرتبط با بیهوشی و عمل جراحی. بیهوشی و عمل جراحی بیشتر علم دقیق تر از شما ممکن است انتظار داشت. ایمنی از بیهوشی عمومی وابسته به بیهوشی عامل تجهیزات مورد استفاده در این روش از بیمار مانیتورینگ وضعیت بیمار و تخصص افراد درگیر. در واقع ایمنی از بیهوشی عمومی است که به طور چشمگیری بهبود یافته با دادن توجه کافی به هر یک از این مناطق است.

به پزشکان و کارکنان پژوهش حیوان و پرنده بیمارستان هیچ چیز مهم تر از گام برداشتن برای به حداکثر رساندن ایمنی از یک روش. در واقع ارزش های اصلی ما خواست که ما با استفاده از تنها امن ترین بیهوشی عوامل دقیق تحویل سیستم های شدید بیمار مانیتورینگ و تمام اقدامات موجود برای بهبود بیمار وضعیت به روش یک موفقیت است. برای ما آن است که در یک ماموریت. ما تمرکز و شدت نیست افول تا زمانی که بیمار به طور کامل بهبود و آماده رفتن به خانه. هر چیز دیگری است که یک شکست کامل در ذهن ما و قلب است.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای سگ خود را spayed گربه عقیم پرنده شما را پای شکسته ثابت جرم را در سر و گوش آب بیوپسی یا دندان در خرگوش خود را شناور این روش در حال انجام بیهوشی عمومی است. حیوان خانگی خود ایمنی است که ما بزرگترین نگرانی است.

هدف ما این است که برای به حداقل رساندن خطرات مرتبط با بیهوشی. به منظور ایجاد بیهوشی به عنوان امن که ممکن است ما با استفاده از برخی از امن ترین داروهای بيهوشی در دسترس است. استفاده از دقت اواپراتور اجازه می دهد تا یک ثابت و مقدار دقیق از بیهوشی برای ورود بیمار و اجازه می دهد سریع تنظیمات عمق بیهوشی و حذف سریع از بيهوشی اجازه سریع بهبود. ما بیهوشی ماشین آلات و همچنین ارائه 100% اکسیژن به ارائه مناسب تحویل اکسیژن به بافت.

ما فولاد پرستاران بهترین در کسب و کار. آنها دست برداشت به این عمیقی مسئولیت. آنها درک این مسئولیت فوق العاده ای است و آنها آن را بسیار جدی است. ما هزینه آنها را با مراقبت از مهم ترین حیوانات بر روی این سیاره حیوان خانگی خود را. به آنها هدایت حیوان خانگی خود را از طریق این روش به یک نتیجه موفق است که خود را تنها و مهم ترین وظیفه است. ما آنها را به بهترین. آنها خیلی خوب ما پزشکان درخواست برای کمک های خود را بر روی حیوانات خانگی خود را. ما فولاد پرستاران به شدت آموزش دیده و مراقبت به طوری که اغلب از آن ممکن است به نظر می رسد آنها در حال ساخت بیش از حد بسیاری از توصیه های. دلیل ساده است, حیوان خانگی خود ایمنی است که مسئولیت خود را و آنها می خواهند هر استفاده.

اگر شما تا کنون دیده اند ما کار بر روی حیوان خانگی خود را تحت بیهوشی شما اطلاع می دهد تمام دستگاه های متصل به حیوان خانگی خود را. ما با استفاده از دولت از هنر تجهیزات مانیتورینگ به ارائه تا دوم اطلاعات در مورد وضعیت بیمار. مستمر قلبی و تنفسی نظارت انجام شده است و تنظیم در عمق بیهوشی مبتنی بر هدف اندازه گیری مانند ضربان نبض تنفسی میزان درصد اشباع هموگلوبین با اکسیژن (پالس) و فشار خون و electrocardiographic tracings. این اندازه گیری ها متعادل همراه با ارزیابی از وضعیت بیمار.

ما را به حساب متغيرها مانند سن بیمار و اندازه و وزن و سلامت و همچنین طبیعت و انتظار می رود مدت از این روش و تنظیمات را با توجه به تغییر مشاهدات یا انتظارات در طی بيهوشی. بدون شک یکی از مهم ترین کلید برای امن نتیجه گیری از یک بیهوشی رویداد است درک وضعیت بیمار. آنچه که ما یاد بگیرند که در حیوان خانگی خود را در تاریخ و فیزیکی کمک به ما در شناسایی سه تا از بزرگترین عوامل خطر: حضور از قبل موجود بیماری و اختلال در عملکرد ارگان یا حساسیت در بخشی از یک فرد خاص بيهوشی. علاوه بر این, ما به شدت توصیه می شود قبل از فولاد خون صفحه یا پروفایل برای تمام بیماران در تمام بیهوشی. در برخی از موارد ما در حال حاضر آگاه از قبل موجود بیماری است که باید تحت نظارت این آزمون است. در موارد دیگر این آزمایشات ممکن است نشان یک بیماری یا مشکل است که می تواند به افزایش بیمار بیهوشی در معرض خطر. عوارض به بیهوشی نادر هستند اما برخی از آنها جدی است و ممکن است منجر به مرگ بیمار. تحت هیچ شرایطی آیا ما می خواهیم به خطر اندازد سلامت حیوان خانگی خود را اگر ما احساس خطر بیش از حد بالا است.

قبل از جراحی آزمایش باعث کاهش خطر کلی از بیهوشی و کمک می کند تا جلوگیری از عوارض غیر منتظره به بیهوشی و عمل جراحی. این کمک می کند تا به کاهش خطر بیهوشی با شناسایی مشکلات قبل از عمل, به جای پیدا کردن در مورد آنها را پس از آن. نمونه آزمون یک شمارش کامل خون (CBC) برای شناسایی عفونت مخفی, کم خونی بالقوه خونریزی مشکل و یا سرکوب سیستم ایمنی. این همچنین شامل شیمی آزمون برای جلوگیری از لغزش به شرایطی که در آن ناکافی تابع عضو باعث اختلال در بیهوشی حذف و یا افزایش احتمال عوارض. یک EKG یک راه ساده برای غربالگری بیماران مبتلا به بیماری های قلبی و به طور بالقوه تهدید کننده زندگی اختلالات ریتم قلب. تست طراحی شده است برای تکمیل پزشک ارزیابی از وضعیت بیمار و خطر بیهوشی روش. آن است که مورد استفاده برای کشف بیماری کشف نشده و یا برای نظارت بر مشکلات شناخته شده. آن را فراهم می کند اطلاعات ارزشمند است که ممکن است ما جلوگیری از بی ارزش به خطر انداختن بیمار ما. این احتمال که این یافته ها را تحت تاثیر ما تصمیم به انجام یک روش در افراد سالم است اما این اتفاق نمی افتد و هیچ سوال آن دسته از بیماران خواهد بود بهتر است در دراز مدت با اطلاعات است. در برخی موارد تصمیم گیری ساخته شده است برای به تعویق انداختن روش و سعی کنید برای حل مشکل اول است. به عبارت دیگر قبل از فولاد تست کاهش می یابد به طور کلی خطر بیهوشی و کمک می کند تا جلوگیری از عوارض غیر منتظره به بیهوشی و عمل جراحی. این نوع تست مورد نیاز است و بسیار مهم است برای هر بیمار خواهد شد که بیهوش.

کاتترهای داخل وریدی همیشه توصیه می شود به ارائه دسترسی فوری باید اقدامات اضطراری و یا دیگر داروها تبدیل به ناگهان لازم در روش. دولت از داخل وریدی مایعات در طول بیهوشی شناخته شده است به بهبود بیمار بهبود است و یک راه فوق العاده برای بهبود وضعیت بیمار.

اگر ما ساخته شده توصیه برای حیوان خانگی خود را به چیزی انجام می شود با بيهوشی عمومی, شما می توانید مطمئن شوید که مزایای آن از ضررهایش بیشتر است و ما همه چیز ممکن است به یک حادثه بازیابی.

برخی از عوامل که ما برای استفاده از بیهوشی هستند Sevoflurane و ايزوفلوران (گازهای بیهوشی) و پروپوفول (وریدی القای عامل به بیمار از بیدار به بیهوشی).

برخی از داروهای دیگر استفاده می کنیم قبل و در طول عمل جراحی آرام بخش ها و داروهای آرام بخش و داروهای ضد درد ممکن است به تنهایی یا در ترکیب. ما با استفاده از داروهای آرام بخش مانند والیوم یا اسپرومازین; داروهای ضد درد مانند بوپرنورفين, مورفین, butorphanol; و غیر استروئیدی ضد التهابی داروها مانند Rimadyl یا Metacam. بیماران نگهداری بیهوشی با رانندگی بيهوشی با اکسیژن از طریق یک مجرای لوله شناخته شده به عنوان یک لوله تراشه.

گونه های حیوانات ما انجام بیهوشی و عمل جراحی شامل سگ و گربه و پرندگان و موش خرماها خرگوش خوکچه هندی, موش, موش, gerbils همستر, خارپشت, prairie dogs و چینچیللس سوسمار, مار و لاک پشت.

روش های رایج عبارتند از عقیم خنثی و آندوسکوپی توده حذف تومور و بیوپسی روده بیوپسی بيوپسی کبد پانکراس بیوپسی روده انسداد خارجی بدن حذف, حذف توده تومور حذف ترمیم شکستگی استخوان آبکاری عمل جراحی زانو ACL, تعمیر tracheoscopy, esophagoscopy, rhinoscopy بینی بیوپسی غدد لنفاوی nod بیوپسی رادیوگرافی کنتراست مطالعات dewclaw حذف آبسه عمل جراحی انسداد حالب و مثانه سنگ برداشت fustula برداشت, برداشتن و anastamosis intussusception پرينه آدنوم, پرينه urethrostomy, پرينه فتق شکم فتق diaphragmatiac فتق فتق مغبنی, دندانپزشکی, دندان, تمیز کردن دندان, prophy دندان استخراج دهان و دندان جراحی لثه درمان ریشه برنامه ریزی gingivoplasy external fixation vaginoscopy, urethroscopy, سيستوسکوپی, cysotomy, gastropexy, gastrotomy تغذیه لوله قرار دادن jejunostomy دکل و سلول های تومور و برداشتن مجرای صفرا, جراحی کیسه صفرا عمل جراحی قرنیه و جراحی پلک enucleation, bulla استئوتومی جانبی گوش برداشتن کل کانال گوش فرسایش عمل جراحی لگن اصلاح استئوتومی و فولاد تعیین جنسیت پرندگان.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *