بک لینک Pbn – اصفهان بیدار

پس از تکمیل اجرای لینک سازی pbn (پی بی ان)، حدوداً ظرف ۳ ماه نتایج افزایش رتبه شما، احتمالاً به صورت افزایش قدرت صفحه (PA) و همچنین افزایش رتبه سایت قابل مشاهده خواهد بود. همان گونه که مشاهده می کنید، بعد از گذشت تقریبا یک هفته از خرید بک لینک های ارزان و بی کیفیت اسپم، ترافیک سایت افت شدیدی را تجربه نموده است. انکرتکست بخش قابل مشاهده و کلیک از یک متن لینک دار است. روی گزینه Disvow links کلیک کنید. اکثر کاربران موتورهای جستجو احتمالاً روی یکی از ۵ پیشنهاد برتر در صفحه نتایج موتور جستجو کلیک میکنند. پادکستها میتوانند برند شما را بسازند و باعث ایجاد ترافیک مستقیم شوند، در حالی که همزمان محتوای غنی به سایت شما اضافه میکنند و تلاشهای لینک ساز شما را هم حمایت میکنند. این افزونه بعد از نصب روی سایت تان، دکمه های اشتراک گذاری را ایجاد خواهد کرد که کاربران میتوانند با استفاده از آن محتوای شما را در فیسبوک، توییتر، لینکدین و پینترست به اشتراک بگذارند.

بلاگهایی با بیش از یک نویسنده میتوانند از سئو به روش مستقیم و غیرمستقیم بهرهمند شوند. تا به حال از خودتان پرسیده اید تفاوت بین سئوی کلاه سیاه و سئوی کلاه سفید چیست؟ در حال حاضر، همهچیز به صورت آنلاین اتفاق میافتد. اما نگران نباشید. حال که از حجم بالای مطالب در اینترنت مطلعاید میتوانید درک بهتری از کارکرد و اهمیت سئو (SEO) به دست آورید. اگرچه بازاریابی SEO به دلیل عوامل مختلفی که میتواند در رتبهبندی شما تأثیر بگذارد پیچیده به نظر میرسد، اما روند بهینه سازی موتورهای جستجو خیلی آسانتر از چیزی است که از دور میبینید. در سال ۲۰۱۶ رکورد خرید از فروشگاههای آمریکا شکسته شد. معیار دیگر گوگل، بررسی موضوع سایتهای ارجاع دهنده به سایت شما در یک بازهی زمانی مشخص است. اغلب افراد از PBN ها برای تقویت وب سایت خود یا ایجاد سرویس PBN و فروش لینک به سایت های دیگر استفاده می کنند.

پس از راه اندازی سایت های PBN ، می توانید لینک دادن از آنها به سایت اصلی خود را شروع کنید. همانطور که گوگل هوشمندتر می شود و فناوری بهتری را برای مبارزه با تکنیک های هرز لینک ها ایجاد می کند، موفقیت استفاده از بک لینک PBN برای سئوکاران کلاه سیاه، دشوارتر می شود. این گونه لینک سازی ها دیگر جواب نمی دهد و بیشتر برای لایه ۲-۳ لینک بیلدینگ pbn به کار میرود. چرا نمی خواهید برای افزایش رتبه خود و ایجاد ترافیک منفعل به وب سایت خود مبلغ کمی پول بپردازید؟ چون این وبسایتها جزء وبسایتهای اول دنیا هستند و در اکثر مواقع سایتهایی که از این وبسایتها بک لینک دریافت می کنند به هیچ عنوان پنالتی نمی شوند. حالا این حقیقت را در نظر بگیرید که با قرار گرفتن در پنج لینک اول نتایج ۶۷درصد از این جستجوگران را به دست میآورید. حالا میدانید که چرا بهینه سازی موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است.

حالا مثال دیگری را بررسی کنیم. اگر دو وبسایت یک کالا را بفروشند، آن یکی که برای موتور جستجو بهینه سازی شده به احتمال زیاد مشتری بیشتری به دست میآورد و فروش بیشتری را خواهد داشت. 5. در دام مزرعه لینک نیافتید: یکی از تکنیک های قدیمی سئو کلاه سیاه، ایجاد مزرعه لینک است که در آن، گروهی از وب سایت ها به طور مشترک به یکدیگر لینک میدهند یا با پرداخت پول به سایت های پربازدید، از آن ها لینک دریافت می کنند. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرایند بهینهسازی محتوای سایت شماست، به گونهای که یک موتور جستجو مایل باشد آن را به عنوان یک نتیجهی برتر برای جستجوی یک کلمه کلیدی مشخص نمایش دهد. کاربران به موتورهای جستجو اعتماد دارند و حضور سایت شما در جایگاههای برتر نتایج موتور جستجو برای کلمات کلیدیای که جستجو کردهاند منجر به افزایش اعتمادشان به این کسب و کار میشود. بنابراین برندهایی که در اینترنت حضور خاصی ندارند در واقع خودشان را از رقابت کنار کشیدهاند.

یک جنبه آزاردهنده از این دلالت، این واقعیت است که موتورهای جستجو و اینترنت همیشه شکل مدرن کنونی را نداشتهاند. از شما درخواست میکنیم اگر تجربه ی لینک سازی با استفاده از شبکه بلاگ خصوصی را دارید، حتما در قسمت نظرات ما را هم در جریان تجربیات خود بگذارید. همانطور که در بخش قبلی گفتیم، اکثریت قریب به اتفاق تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع میشوند و تقریباً ۷۵درصد جستجوگران، جستجوهای خود را در گوگل انجام میدهند. اگر یک وب سایت، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین دارید، سئو (SEO) میتواند در جذب ترافیک رایگان هدفمند از طرف موتورهای جستجو کمکتان کند. در حدود نیمیاز خرده فروشان میگویند که مشتریان حتی اگر در نهایت برای خرید به طور حضوری به فروشگاه بروند، باز هم دوست دارند در اینترنت و به صورت آنلاین تحقیق کنند. برای استفاده از این امر و جلب کاربران به سمت برند یا فروشگاه اینترنتیتان، وب سایت شما باید در یکی از موقعیتهای برتر ظاهر شود. بک لینک ها مهم هستند چرا که یکی از معیارهای اعتباردهی گوگل به سایت شما محسوب می شود.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *