بک لینک چیست – تاثیر بک لینک در سئو – وب 24

اگر آن متن با کلمه کلیدی درخور صفحه ما یکسان باشد، از نظر گوگل بهتر است و ارزش زیادی دارد. اما در کمال ناباوری می بینیم که امتیاز منفی گوگل شامل حال ما شده است. حال اگر به هر طریقی بخواهیم از عنوان بک لینک سؤ استفاده کنیم، گوگل متوجه ترفندهای ما می شود و باز امتیاز منفی برای سایت در نظر می گیرد. ترفندهای زیادی برای گرفتن لینک وجود دارد که باید دقت فراوانی در استفاده از آنها بخرج دهیم. 4. گرفتن بک لینک از پروفایل شبکه اجتماعی: شبکه های اجتماعی از محبوبیت زیادی برخوردارند و ایجاد پروفایل در آنها، میتواند ترافیک بیشتری را به سمت سایت شما هدایت کند. یک روشی که وجود دارد شما می توانید از طریق فروم های خارجی با ساختن بک لینک در پروفایل خودتان بک لینک های خیلی خوبی دریافت کنید. مثلا وی بالتنیگ یا پی اچ بی بی فروم سازهای خارجی هستند که شما از طریق آنها می توانید بیایید بک لینک ایجاد کنید یعنی بیایید در فروم ها پروفایل ایجاد کنید و در پروفایل بک لینک سایت خودتان را ثبت کنید.

بک لینک (Backlink) لینکی از وبسایتهای دیگر است که به یک وبسایت و یا صفحهی وب ارجاع داده میشود. به انبوهی از سایت هایی می رسید که وظیفه آنها پیدا کردن بک لینک هایی است که به سایت مورد نظر وارد می شوند. گوگل را باز کرده و عبارت بک لینک چکر را به لاتین در آن وارد کنید. حال با انتخاب یکی از آنها سایت رقیبتان که حس میکنید رقیب قدری هم هست را وارد چکر کنید. روش دیگری که هست این است که شما می توانید از طریق کامنت نوشتن در زیر مقالات مختلف بک لینک دریافت کنید برای سایتتان، چطور؟ است که با مناسب ترین قیمت ها می توانید از آن برای کمک به رشد و پیشرفت سئوی وبسایت های خود استفاده کنید. گوگل انکر تکست هایی که در متن خود دقیقا از کلمات کلیدی سایت استفاده می کنند را به عنوان اسپم شناسایی می کند. آیا هرکسی می تواند اقدام به ساخت بک لینک PBN کند؟ سایت های رپورتاژ آگهی در قبال پرداخت هزینه برای شما بک لینک های بسیار با کیفیتی میسازند.

سایت رپورتاژ لیستی از خبرگزاری ها را دارد که با استفاده از آن، لینک شما را در صفحه ای از سایت خبرگزاری که با مطلب شما همخوانی دارد، قرار میدهد. به همین جهت آقای ب برای سئو سایتش از بک لینک استفاده می کند. خرید بک لینک کاری پر ریسک خرید و فروش بک لینک از آن جاییکه که ممکن باعث شود یک سری سایت ها به سرعت رتبه بگیرند و به صفحه اول گوگل بیایند، گوگل به شدت با این سایت ها مقابله می کند و در صورت متوجه شدن، سایت را پنالتی و جریمه می کند. مطالعه مقاله “خرید بک لینک و جریمه شدن سایت شما توسط گوگل” پیشنهاد می شود. بنابراین کسانی که این پیشنهاد را به شما می دهند قبول نکنید بک لینک هایی که می خواهید بگیرید باید بک لینک های باکیفیت باشد یعنی روی این بک لینک ها گوگل هر روز دارد الگوریتم های مختلفی می دهد که هر روز افرادی که می خواهند بک لینک بگیرند بک لینک باکیفیت بگیرند.

که البته همه این بک لینک ها معتبر نیستند ولی هر تعدادی که معتبر باشد، برای سایت ما مفید خواهد بود. در این روش با ساخت تعدادی سایت یا وبلاگ و قوی کردن آنها چند منبع و دامنه برای ساخت بک لینک ایجاد می کنید. تنها چند ساعت کار یا مقداری پول منجر به نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل میشد. از نظر بنیادی ، قادر هستیم تبلیغات و پیشنهادات خود را برای هر کسب و کار یا حوزهی تخصصی ارائه دهیم، مهم نیست حوزهی مدنظر تا چه اندازه بزرگ یا تخصصی باشد، سیستم خرید PBN ما از جامعیت بسیار بالایی برخوردار است. مثلا وب سایت دیجی کالا با اعتبار فوق العاده خود هیچ نیازی به خرید بک لینک ندارد. کسانی که در فروم های مختلف می آیند به شما می گویند که من ۱۶ هزار بک لینک برای شما می گیرم که شما سایتتان را بیاورید بالا یک دفعه ذوقتان نگیرد که وای ۱۶۰۰۰ بک لینک مگر می شود نه تنها کسب و کارتان نمی ترکاند بلکه از آن طرف می ترکاند یعنی سایتتان را کلا در نتایج جستجوی گوگل کلا منهدم می کنید و خیلی سخت دوباره می توانید جایگاهتان را بازسازی کنید. حال با معرفی صفحه خودتان در کامنت که با موضوع مذبور در یک راستا می باشد، یک بک لینک از نوع با کیفیت آن برای خود ایجاد کنید.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *