به راحتی حرکت جدی بیماران توسط آمبولانس هوایی در قیمت پایین – ودانتا آمبولانس هوایی دهلی نو

[ad_1]

این شرکت ترجیح دلسوز ترین درجه اصلاحی حمل خدمات با ما رهبر و حرفه ای MD پزشکان و به خوبی مهارت تکنسین های. این شرکت همچنین با وقف معتبر هوایی انتقال خدمات در هزینه های اسمی. شرکت ما یکی از ترین قابل اعتماد و مدرن الگوهای خوبی را اشغال خصوصی جدولها هواپیما هستند full-تسهیل ICU تنظیم سریع در دسترس و تجاری شرکت های هواپیمایی تخلیه پزشکی مرکز; هر دو به نیازمندان در دسترس هستند به عنوان در هر مورد نیاز خود را در زمان. در واقع ما در حال ایستاده با آن صورت تمام وقت و پیشبرد پزشکی اسکورت مانند – world-class بسیار با تجربه MD پزشکان کاری طولانی در پرواز تخصص امدادگران و پرستاران و پزشکی کارکنان با ارائه تمام تجهيزات اورژانس مانند – NIMV ونتیلاتور Bi-PAP, قلبی, مانیتور مکش دستگاه تزریق پمپ Nebulisation تسهیلات, اکسیژن, سیلندر, ضربان ساز, ضفبرلترس و تمام ابزار مورد نیاز و تجهیزات موجود به جدی آنهایی که از یک تخت به تخت دیگر تخت. هزینه هواپیما ما است که واقعا با توجه به چیزی که در اینجا این سرویس ارائه به همه نیازمندان بسیار مقرون به صرفه و مقرون به صرفه کرایه در مورد با خود انتقال رندر کامل ساعت خدمات. این یکی از برترین تامین کنندگان خدمات در هند با خدمات درب به جدی و زخمی بیمار و خدمات اورژانس به بیماران است.

شرکت ما به طور عمده بر اساس:-

  • برتری رعایت و شفاف تخت به تخت تخلیه اضطراری خدمات

  • کم هزینه و مقرون به صرفه قیمت و نرخ رقابتی

  • خبره و مجرب MBBS به علاوه MD پزشکان پانل

  • جدیدترین حرکت شبیه چمچه زنی برانکارد چرخ صندلی و پزشکی, تخت, تغییر امکانات

ما در خدمت بزرگترین امکانات به جدی آنهایی که با ما پزشک و پیراپزشکی تکنسین با در دسترس 24/7 ساعت و 365 روز و شب و روز برای بیمار است. آن را تامین عالی ترین مراقبت های بهداشتی مدیریت شديد و مجروح و بیمار است. ما ترجیح می دهند نظیر به نظیر انتقال خدمات و امکانات بحران از یک درمان پزشکی مرکز به یکی دیگر از درمان های پزشکی مرکز به صرفه جویی در زندگی خود و در هر نقطه در هند.

این باعث می شود در دسترس خدمات حمل و نقل جدی ترین آنهایی که از بیمارستان به بیمارستان دیگری در یک نمایشگاه هزینه با دانش MBBS و MD پزشکان و تدریس پرسنل پزشکی در شرایط بحران. ما یک اولویت از راه آسیب است مراقبت از بیمار در مقایسه با هزینه تمام اضطراری انواع ظروف.

این آمبولانس هوایی در دهلی فراهم می کند سطح بالا مدیریت امکانات زیر کارشناس و متخصص. این یک پزشکی خصوصی جدولها هواپیما و پول-ساخت هواپیمایی با خوبی مجهز و ما هیچ اضافی و نهان قیمت برای بیمار تسلی. پیشرفته کامل زندگی ناجی لازم است امکانات پزشکی و کشور بهترین خدمات اضطراری برای جدی ناخوشی و کبود بیمار فوری تغییر از شهرستان پتنا و یا جایگزین کشورها در جهان توسط آمبولانس هوایی در پتنا hymenopterans حشرات شدنی وحشتناکی حداقل ارزش به عنوان خوبی به عنوان دیگر ارزش در طول حمل و نقل. این شرکت تجاری برانکار صندلی چرخدار و ICU, CCU MICU و EMT امکانات برای بیمار در سهولت در حمل و نقل. به عنوان یکی دیگر از به ودانتا تامین مراقبت های ویژه در طول تغییر مهم هستند. پس نگران نباشید فقط با ما تماس بگیرید ما به همه مدرن و ویژگی های مرکز پزشکی به بیمار در طول حمل و نقل.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *