بهترین بیمارستان در ریو دو ژانیرو

[ad_1]

ریو دو ژانیرو دومین شهر بزرگ برزیل و سرمایه از این کشور تا سال 1960. ریو سومین منطقه شهری در آمریکای جنوبی است. مقر بسیاری بین المللی نفت, تلفن, رسانه و ارتباطات شرکت ها در برزیل قرار دارد. ریو نیز میزبان مسابقه نهایی برای 2014 جام جهانی فوتبال. ریو دو ژانیرو شده است برزیل اولیه مرکز توریستی به موجب آن معروف دنیا مردی Gras رژه سواحل و بسیاری از نشانه های معروف مانند غول پیکر مجسمه مسیح نجات دهنده, Corcovado کوه.

ریو دو ژانیرو یک مرکز عمده تحقیقات و توسعه در کشور و همچنین خانه های بسیاری در سطح جهان بیمارستان است که به ارائه آخرین درمان های پزشکی. این مجهز بیمارستان های خصوصی ویژه بین المللی بيمار در بخش و ارائه خدمات از کارمندان انگلیسی زبان.

این یک شرح کوتاه از برخی از محبوب بیمارستان در ریو دو ژانیرو.

بیمارستان کوپا d’or واقع در Rua Figueiredo Magalhães, 875 – Copacabana, Rio de Janeiro است و متعلق به اداره شده توسط Rede d’or ، همه بیمارستان ها در سطح بین المللی معتبر و پیروی از استانداردهای بین المللی در مدیریت خود را.

بیمارستان کوپا d’orریو دارای آخرین نسل از تجهیزات و پزشکان برجسته ارائه مراقبت. بیمارستان ارائه می دهد بهترین خدمات ممکن است در مرکز جراحی بعد از عمل جراحی, مرکز, مرکز تشخیصی تصویربرداری عصبی-فشرده مرکز درمان از بیمار, بیمارستان, بالغ و اطفال پزشک فیزیوتراپی گفتار درمانی, روانپزشکی, بیماری های عفونی hemodynamics بالینی تغذیه اطفال و مراقبت های ويژه قلبی. این مراکز جراحی این بیمارستان در حال state-of-the-art, آنها می توانند انجام پیچیده ترین عمل های جراحی.این بیمارستان از مراکز مراقبت از جمله مراقبت های ويژه قلبی در بخش مراقبتهای ويژه نيمه واحد مراقبت های ویژه و حتی یک ویژه ICU کودکان. بیمارستان قبول تمامی بیمه های درمانی. تلفن:e 21 2545-3600

بیمارستان Samaritano واقع در Rua Bambina,98 -Botafogo, Rio de Janeiro است یکی از مورد اعتماد مدرن, بیمارستان های خصوصی در برزیل با ارائه دولت از هنر و تکنولوژی پزشکی و خدمات برجسته پزشکان. بیمارستان ارائه می دهد طیف کاملی از پزشکی و جراحی خدمات جهانی استاندارد در تمام ادارات مربوطه. به خوبی شناخته شده گروه قلب این بیمارستان عالی کرونر واحد hemodynamics آزمایشگاهی و جراحی قلب مرکز.

بیمارستان Samaritano‘s تخصصی بخش شامل تصاویر تشخیص گروه با توموگرافی کامپیوتری رادیولوژی واحد رزونانس مغناطیسی هسته ای و PET-CT و مدرن بخش پزشکی هسته ای با scintilography ميوکارد scintilography و نگهبان linfonode پژوهش است. این بیمارستان از معتبر اورژانس کارکنان توسط پزشکان تایید شده توسط کالج آمریکایی جراحان برای مراقبت تروما. تمام تخت در این بخش ارائه شده با تجهیزات مدرن برای مراقبت تروما مانند قابل حمل مانیتور تنفس, ضفبرلترس و ضربان ساز مصنوعی.

واحد مراقبت های ویژه بیمارستان Samaritano قابل توجه است با جدیدترین امکانات و دارای 10 تخت تمام ارائه شده با تنفس تزریق, پمپ, عروق, فشار, سطح اکسیژن و ضربان قلب مانیتور. بیمارستان Samaritano نیز پیشگام در آموزش پزشکی, پژوهش و آموزش است. این یک مورد علاقه بیمارستان در میان جوامع خارجی و تمام شرکت های بیمه پذیرفته شده در اینجا. تلفن (21) 2537-9722 • اورژانس: (21) 2535-4000

بیمارستان سائو خوزه یکی دیگر از قابل اعتماد بیمارستان در شهر مدرن با امکانات مراقبت های بهداشتی. این بیمارستان تاسیس شده توسط سانتا کترینا جماعت یک گروه مذهبی با شهرت گسترده ای ارائه شده است موثر و مدرن خدمات پزشکی به مردم در یک هزینه معقول since1923. این بیمارستان بزرگ با مساحت بیش از 625 مایل مربع کامل تکامل یافته ادارات در تمام شاخه های پزشکی است. بیمارستان اورژانس از جمله 5-تخت ویژه بخش قلب ارائه می دهد ساعت سرویس. سائو خوزه بیمارستان بین المللی بیمار بخش با زبان انگلیسی کارکنان نیز شناخته شده برای ارائه کامل خدمات پزشکی و بهترین مراقبت شخصی. Tel: (21) 2741-4300.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.