بهترین اکسیژن با هومیوپاتی

[ad_1]

دو بار جایزه نوبل برنده, دکتر, اتو واربورگ شوکه شده جهان زمانی که او نشان داد که بسیاری از بیماری های ناشی از ناکافی بودن سطح اکسیژن در بدن است.

با توجه به “پدر آسیب شناسی” دکتر Rudolf Virchow, میکروب, باکتری ها, ویروس ها و پاتوژن های بیماری را باعث, اما نه برای محیط های که در آن آنها می توانند رشد بهترین – اکسیژن محروم بدن. نه سموم و یا استرس باعث بیماری آنها تنها ایجاد بیماری در بدن (کمبود اکسیژن) که به نوبه خود باعث بیماری است.

اولیه فیزیکی علت بیماری مرتبط است در یک راه یا دیگری به کمبود اکسیژن. عرضه بدن با سطوح کافی از اکسیژن بدن ضروری ترین عنصر کلیدی است برای پیشگیری و درمان بیماری ها.

مشکل این است که اکثر انسان ها قادر به دریافت مقادیر مناسب از اکسیژن در سلول ها و بافت. اکثر مردم کم عمق تنفس به خصوص کسانی که زندگی می کنند یک زندگی بیحرکت و یا کسانی که مزمن تاکید کرد. نیز وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که ما هوا شامل اکسیژن کمتر امروز به خصوص در پر جمعیت مناطق شهری.

مزایای استفاده از اکسیژن متعدد هستند از جوانسازی و افزایش سطح انرژی به هر عمده بیماری های مزمن از جمله سرطان است. در آزمایش اخیر اکسیژن شده و تزریق به طور مستقیم به زگیل تومورهای کیست مول ، آیا بدخیم یا خوش خیم و گزارش شده است که علت آنها را به حل شده در یک ماده از روز.

اکسیژن حذف سموم با تبدیل آنها را در آب و دی اکسید کربن از طریق یک فرآیند به نام اکسیداسیون. در یک اکسیژن محیط غنی و باکتری ها و ویروس ها و عفونت های قارچی به سادگی زنده نمی ماند. علاوه بر این سطح بالایی از اکسیژن باعث بدن خود را شفا توابع و از اینجا بسیاری از مزایای بهداشت و درمان.

سوال بزرگ با اکسیژن درمانی روش. چگونه شما افزایش تحویل اکسیژن به سلول? راه متعارف شما می توانید پیدا کردن وجود دارد به پمپ/نیروی اکسیژن بیشتری به بدن است. این مرا به یاد آن دسته از بیماران که کمبود کلسیم. راه حل این است که همان را بیشتر کلسیم نادیده گرفتن این واقعیت است که مشکل اصلی عدم تعادل سوخت و ساز کلسیم. بدن را جذب کلسیم موثر است و این مکانیزم باید آورده بازگشت به تعادل است.

پمپاژ اکسیژن بیشتری به بدن است و یک قدم است, اما یکی از مهم ترین این است که چگونه شما تحویل اکسیژن به سلول ها. و این جایی است که هومیوپاتی اکسیژن را به بازی می آید. طول می کشد تا کل فرایند اکسیژن را به سطح دیگری در این سطح سلول. جدید درمان هومیوپاتی می تواند تا حد زیادی بهبود بخشد:

1. اکسیژن انتقال خون را به سلول های قرمز و سلول های بدن

2. بهبود کل سیستم گردش خون برای بهتر اکسیژن و مواد مغذی به سلول ها

3. تنفس می شود به طور کامل و بدون محدودیت

این سه عمل هم حداکثر رساندن اکسیژن مصرف و انتقال به سطح سلول. مهم نیست که اگر شما اقامت محیط داخل, خارج, آیا دویدن یا بازی خود را به سطح سلول ها اکسیژن را بهبود بخشد به هر حال. آن است که کارآمد ترین شکل درمان با اکسیژن است. سعی کنید آن را یک بار برای تنها دو هفته و شما را درک خواهد کرد و احساس طیف وسیعی از مزایای که این هومیوپاتی اکسیژن درمان به ارمغان می آورد به شما سلامتی و نشاط.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *