بررسی تخصصی شرکت های فعال در زمینه نصب و عیب یابی آیفون تصویری

[ad_1]

در این مقاله قصد داریم به بررسی تخصصی شرکت های فعال در زمینه نصب آیفون و تعمیرات آیفون تصویری بپردازیم . در ابتدا مطالعه اجمالی به گذشته و زمان روی کار آمدن آیفون های تصویری خواهیم داشت.

تاریخچه ظهور آیفون های تصویری

نصب و تعمیرات آیفون تصویری

در گذشته رفتارهایی که در جامعه تجلی پیدا می‌کرد ناشی از فرهنگ مردمانی بود که در آن جامعه وسرزمین زندگی می کردند ، که هر کدام از این رفتارها فلسفه ی وجودی خاصی داشت. از جمله این رفتارها و فرهنگهای پر اهمیت در اجتماع مردمان ایرانی وجود کلون ها و کوبه ها مي باشد. درهای قدیمی معمولاً دولنگه یا دو لته بودند که بر روی هر لنگه یک کلون وجود داشت که با کلون موجود در لنگه دیگر متفاوت بود کوبه های روی لنگه سمت راست از نظر شکل ظاهری شباهت بسیاری به شکل سر شیر یا مشت گره کرده داشتند و سنگین تر نیز بودند که این سنگینی موجب می شد تا صدای بمتری تولید کنند که اگر مردی می خواست به خانه ای مهمان شود کوبه مورد نظر را می کوفت و به تبع آن مرد خانه به استقبال مهمان می رفت اما اگر بانویی در پشت درب قصد مهمانی آمدن داشت کوبه سمت چپ لنگه را به صدا در می آورد که شکل ظاهری این کوبه شبیه انگشتان دست یا فرشته بود که صدای زبرتری تولید می کرد و به آن حلقه می‌گفتند.

نصب و تعمیرات آیفون تصویری

با گذشت زمان در دهه های قبل از انقلاب پیشرفت هایی که در زمینه تکنولوژی صورت گرفته بود موجب شد تا دستگاه هایی با عنوان آیفون های صوتی پا به عرصه وجود گذاشته و بتوانند جای کوبه و حلقه را بگیرند اولین برند آیفون، مارک آیفون ژاپن بود که توانست در بین کشورهای جهان بخصوص ایران مخاطبان خود را جذب نماید.

 

در حال حاضر به دلیل پیشرفت هایی که صورت گرفته آیفون های تصویری توانستند جایگزین آیفون های صوتی شوند طی دهه‌های اخیر برندهای مختلف آیفون تصویری مانند کوماکس کره، کوماکث چین، سیماران ، سوزوکی، تکنما، نماوا، الکتروپیک، تا با، آندو و … در کشور ایران به فعالیت مشغول هستند که هر کدام از این برندها از ابتدای تولید تا به امروز در تولیدات خود با توسعه تکنولوژی و تغییر سلیقه مخاطبان در تلاشند تا محصولات خود را از نظر کیفیت ، امکانات و زیبایی ظاهری نسبت به سایر برندها متمایز کند.  یکی از مهمترین نکات در این زمینه وجود قطعاتی هست که در ظاهر آیفون های تصویری بسیار تاثیر گذار می باشد که به آن ها برد می گویند در زمان تولید اولین آیفون ها بردهای به شکل DIP که ارتفاع زیادی هم داشتند در تولیدات آیفون های تصویری به کار می رفتند اما با توسعه تکنولوژی و تغییر سلیقه مخاطبان و برای زیبایی ظاهری آیفون های تصویری آیفون بردهای یک پارچه ای با نام SMD روی کار آمدند که موجب شد بسیاری از تولیدکنندگان آیفون های تصویری از این برد به منظور تولید آیفون بهره ببرند تا بتوانند آیفون هایی با شکل ظاهری باریک و ظریف تولید نمایند.

تعمیرات آیفون تصویری

بررسی تخصصی شرکت های فعال در زمینه نصب و تعمیرات آیفون تصویری

با گذشت زمان بسیاری از شرکت های فعال در زمینه تولیدات آیفون تصویری قطعات تولیدی خود را انحصاری کردند مانند تابا ، الکترو پیک و تکنما. به این معنا که اگر آیفون شما جزء یکی از مدل های این سه برند باشد و دچار مشکل شود  فقط  شرکت تولید کننده توانایی تعمیرات آن را خواهد داشت و از طرفی برخی از برندها مثل آلدو و … جزء برندهای متفرقه به حساب آمده و نمایندگی ندارند که این مساله نیز برای صاحبان آیفون تصویری دردسر ساز خواهد شد. و این مسائل موجب اتلاف وقت ، انرژی ، هزینه اضافی برای ارسال آیفون و… می شود به گونه ای که اگر یک فرد آیفون منزلش دچار مشکل شود باید برای پیدا کردن یک تعمیرکار مجرب زمان بسیاری صرف کند. لذا نیاز به شرکت ها و تکنسین هایی که به صورت تخصصی به نصب و تعمیرات انواع برندهای آیفون تصویری  بپردازند احساس شد. اگر شما ساکن استان تهران باشید برای پیدا کردن شرکت های فعال در زمینه نصب و تعمیرات آیفون تصویری با مشکلات کمتری روبه رو خواهید بود. تعمیرات آیفون های تصویری کوماکس در تهران بسیار مورد اقبال قرار گرفته است از طرفی محصولات چینی آیفون تصویری با عنوان برند کومکث نیز طرفداران خود را به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که دارا می باشد کسب کرده است و  امروزه تعمیرات آیفون کامکث و تعمیرات آیفون کالیوز به صورت حرفه ای انجام می شود چون قطعات این دو برند انحصاری نبوده و به راحتی پیدا می شود.

امروزه شرکت های بسیاری از طریق سایت های خود به تبلیغ تعمیرات آیفون های تصویری می پردازند. سوالی که پیش می آید این است از کجا بفهمیم که یک شرکت یا سایت فعال در زمینه نصب و تعمیرات آیفون های تصویری به معنای واقعی کلمه قادر است مشکل آیفون ما را برطرف نماید.

شاید نکات زیر بتواند به شما در انتخاب شرکت یا تکنسین معتبر و حرفه ای از طریق سایت و فضای مجازی کمک کند

  1. مطالب و محتوای سایت را به دقت مطالعه کنید، این مساله به شما کمک خواهد کرد تا متوجه شوید صاحب یا شرکت دارنده سایت تا چه اندازه محتواهای پربار و غنی تولید کرده است و تا چه اندازه برای مطالب وقت گذاشته است.
  2. نظرات کاربران را چک کنید.
  3. به رتبه سایت در گوگل توجه کنید، اصولا سایت هایی که توانسته اند نظر کاربران را به خود جلب نمایند رتبه مناسبی کسب کرده اند.
  4. مطالب شرکت تعمیراتی را با رقبا چک کنید و به پربار بودن مطالب هر کدام از سایت ها توجه کنید.
  5. دقت کنید که آیا شرکت مورد انتخاب شما دوره آموزشی در زمینه نصب و تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری برگزار می کند. این مورد می تواند تا حدودی به شما اطمینان خاطر لازم را بدهد تا به مهارت نیروهای فعال در آن شرکت پی ببرید.

هزینه تعمیرات و نصب آیفون های تصویری برچه مبنایی محاسبه می شود؟

  • هزینه تعمیرات متناسب با نوع خرابی آیفون شما تعیین می شود . برخی مواقع نیاز به تعویض قطعه به جای تعمیر قطعات هست. که البته در برخی مواقع هم به دلیل عدم مهارت تعمیرکار و یا سوختگی کامل قطعه تعمیر نشده و توسط تعمیر کار تعویض می شود . که به تبع آن هزینه تعمیرات تا حدودی بالاتر می رود.
  • برخی از هزینه ها در تعمیرات ثابت هستند مانند هزینه ایاب و ذهاب و کارشناسی به عبارتی اگر تعمیرکاربه درخواست مشتری و به منظور انجام تعمیرات در محل حضور پیدا کند و به هر دلیلی مانند منصرف شدن مشتری از تعمیر، تعمیرات صورت نگیرد، مشتری موظف هست که هزینه ایاب و ذهاب به شرکت یا تعمیرکار پرداخت نماید.
  • مساله دیگری که در میزان هزینه تعمیر تاثیر گذار می باشد تعمیرات به صورت حضوری می باشد. اگر شما آیفون تصویری یا پنل معیوب خود را به صورت حضوری به شرکت تعمیراتی ببرید هزینه ایاب و ذهاب از شما گرفته نخواهد شد.

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *