برای همه شما بیومتریک نیاز – آشنایی با بیومتریک مانیتور

[ad_1]

بیومتریک مانیتور مورد استفاده در اندازه گیری بیولوژیکی داده است. بسته به هدف وجود دارد انواع مختلف بیومتریک مانیتور است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در مورد نوار قلب (ECG) و ماشین آلات این دستگاه ساخته شده برای اندازه گیری فعالیت های, قلب, کار با ضبط پالس های الکترونیکی فرستاده شده توسط قلب بین ضربان قلب. با ساخته شده است در صفحه نمایش و یا چاپ outs آن را فراهم می کند و پرسنل پزشکی با نتایج مورد نیاز.

نوع را انتخاب کنید

ECG بیومتریک مانیتور نیز در دو نوع سرپايي و تفسیری. ECG سیار نظارت بر ویژگی های هولتر مانیتور کوچک ضبط است که باید به توسط بیمار روزمره است. با استفاده از یک گرافیک رکورد قلب جریان های الکتریکی ساخته شده است به منظور شناسایی فعالیت های غیر طبیعی که ممکن است به علت استرس و عاطفی یا مشکلات خواب.

دو مدل از ECG سیار نظارت بر در دسترس هستند: متناوب و مستمر است. متناوب مدل های فرسوده برای هفته ها یا ماه اگر چه ضبط تنها زمانی اتفاق می افتد یک بار در در حالی که, در حالی که مدل های مستمر, به عنوان نام نشان می دهد به طور مداوم نظارت بر فعالیت های قلبی برای دو روز. تفسیری ECG مانیتور از سوی دیگر استفاده از نمودار در تفسیر قلب فعالیت های. معمولا شامل عملیات با 12-سرب ریتم آن می تواند اجرا شود به طور خودکار و یا دستی عمل. تفسیری ECG مانیتور نیز معمولا با استفاده از تفسیر نرم افزار مانند اطفال و تجزیه و تحلیل ضربان ساز پیشرفت است.

چگونه به را انتخاب کنید

نگاه برای ارتقا مدل که اجازه می دهد تا برای استفاده طولانی مدت در حالی که در همان زمان دادن اتاق به آدرس تغییراتی که ممکن است مورد نیاز است. که راه شما نمی خواهد که به حفظ تغییر واحد فقط به نگه دارید تا با نیازهای خود را. به صورت دقیق نمایش و چاپ outs به دنبال یکی است که می آید با یک صفحه کلید عدد و الفبایی. نوار قلب دستگاه است که ویژگی های یک ال سی دی بزرگ صفحه نمایش نیز باعث می شود همه چیز آسان تر برای شما از نتایج ساده تر به خواندن.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.