این پرنده لانه و بی رحمانه مادر طبیعت

[ad_1]

در هفته منتهی به 4 جولای در تابستان گذشته شروع کردم به رعایت برخی از رفتار عجیب و غریب از یک پرنده کوچک در خارج از محل اقامت سابق در تاکوما ، متوجه شدم که هر بار که من به خانه آمد از کار Junco, یک, واشنگتن پرنده که شبیه به یک تیره Chickadee که همیشه دیدار با کامیون من وقتی که من کشیده به من در جلوی خانه. ما همیشه به حال پرندگان در حیاط ما با توجه به برخی از فیدر پرنده بنابراین من پرداخت نمی کند توجه بیش از حد ، من فکر می کردم تنها دلیل این پرنده خواهد بود جلسه کامیون من خواهد بود اگر وجود دارد یک لانه در کامیون من و که غیر ممکن بود. من با استفاده از این کامیون تقریبا هر روز از این هفته و از آنجا که هیچ راهی وجود دارد می تواند یک لانه در کامیون من من فقط شانه ای بالا انداخت پرنده's عجیب و غریب انجام. خوب یک روز من تصمیم به گرفتن یک نگاه دقیق تر و ممکنه وجود یک لانه پرنده ساخته شده و بر روی رادیاتور کامیون من. آن آمد با دو کودک پرندگان و سه unhatched تخم مرغ است.

این کامیون است که من فرم اولیه حمل و نقل است. گاهی اوقات آن را بیکار نشستن تمام آخر هفته اما از دوشنبه تا جمعه و آن را به من به ارمغان آورد جلو و عقب به دفتر من. کار من این بود که تنها چند مایل از خانه من و محلی با سرعت محدود شد و تنها 25 مایل در ساعت تا نوزاد پرندگان نیست jostled در اطراف بیش از حد. اما من هنوز هم می تواند't فهمم چرا مامان پرنده ساخته شده لانه وجود دارد و چگونه این پرندگان عزیزم تا به حال جان سالم به در برد بدون گرسنگی یا ترانسفورماتور در حالی که من در محل کار بود. من به خانه آمد هر روز برای ناهار به طوری momma پرنده را یک شانس به آنها را تغذیه. اما من فکر کردم که در حال رشد جوجه مورد نیاز مداوم تغذیه. و من گاهی اوقات رانندگی کامیون برای مسافت های کوتاه در I-5 در سرعت بزرگراه. I don't درک چرا پرندگان نیست ضربه را از لانه در بزرگراه ها و یا نمی شد به رادیاتور.

من شروع به فکر کردن در مورد یک طرح برای حرکت به لانه. من قرار دادن در دستکش های جراحی و تلاش برای رسیدن به آن. خوب momma پرنده برداشت یک نقطه خوب برای لانه. من نمی تواند رسیدن به آن را از جلو به بالا و یا زیرین کامیون. او تا به حال آن را جمع خوب و تنگ, بین رادیاتور و بخشی از کامیون قاب و برخی از پلاستیک. پس از آن در ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته و من نیاز به کامیون من تصمیم به ترک آن را به تنهایی برای چند روز آینده امید در خارج از فرصتی که hatchlings خواهد رشد بسیار سریع و پرواز به دور.

صبح روز سه شنبه آمد و hatchlings بودند هنوز هم وجود دارد و من در زمان کامیون به کار می کنند. به من گفت: همسر من که پرندگان از شانس بودند. من که قرار بود به هم ریختن جلویی کامیون من برای برخی از پرندگان عزیزم که احتمالا حتی نمی خواهد زنده ماندن حرکت می کند. من تغذیه پرندگان در حیاط من با فیدر پرنده, اما من فکر نمی کنم من مسئول مسکن آنها را بیش از حد. داروین که قرار بود به مراقبت از این پرندگان است. من به کار می رفت و زمانی که من وارد خانه برای ناهار همسر من به من اطلاع داد که ما قرار بود برای انجام یک ماموریت نجات. من فکر می کنم آن را ممکن است به این دلیل که آنها بیش از حد سخت برای رسیدن به و اگر ما منتقل لانه وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها پرنده مادر خواهد آن را قبول کند.

همسر من تصمیم گرفتم که من می خواهم در زمین زیر کامیون با یک جفت دستکش های جراحی و او را در رسیدن به از طریق کوره با دو چوب و بالابر لانه کردن آن لبه و سپس رها کردن آن را به من انتظار دست. قبل از ما شروع به نجات ماموریت من در واقع یک مکان امن است که من فکر کردم من می خواهم حرکت به لانه. من برنامه ریزی شده به آن حرکت چند پا در یک زمان اجازه می دهد که پرنده مادر به قرار دادن آن در هر مرحله از راه است.

خوب همسر من رسیده از طریق کوره با چوب. در حقیقت او بود احتمالا't بهترین فرد مناسب برای این بخش از کار است. او تمایل به دریافت بسیار عصبی است. به عنوان به زودی به عنوان او برداشته لانه با چوب نوزاد پرندگان freaked خارج و شروع به squawking به عنوان با صدای بلند به آنها می تواند. آنها احتمالا احساس لانه حرکت و فکر momma وارد شده بود با برخی از مواد غذایی بودند و فقط خود را انجام می دهند “خوراک من feed me” معمول است. اما این مبهوت همسر من که داد و فریاد شروع به پریدن کرد و ناشیانه حرف لانه بیش از. آشیانه دو پرنده زنده و سه تخم مرغ تمام رفت و در جهات مختلف. من't گرفتن هر چیزی.

برداشت من از لانه و جمع این دو نوزاد پرندگان را در آن گذاشته و آن را بر روی زمین چند پا از جلوی کامیون. دو تخم مرغ را شکسته بود. من سعی کردم به آرامی انتخاب کنید تا سوم تخم مرغ اما نازک پوسته سقوط در انگشتان من. ما حمایت کردن به اجازه momma پرنده که صبورانه از گاراژ سقف پرواز برای ارزیابی وضعیت. که زمانی که همه چیز رو واقعی جالب است.

مامان پرنده swooped در بررسی امور در نزدیکی لانه خود را. او را نادیده گرفته لانه و شروع به دنبال در تخم مرغ است. ناگهان چند دیگر جونکس swooped را از خارج از هیچ جا. آنها وجود دارد برای کمک به? Nooooooo. آنها وجود دارد به خوردن. یک آدمخوار, موج آغاز شده به عنوان دیگر جونکس شروع به مبارزه با بیش از باقی مانده از تخم مرغ است. پرندگان در یک دیوانگی مبارزه برای مواد غذایی و پرنده بود و با قرار دادن یک قهرمانانه و در عین حال محکوم به فنا تلاش برای حفاظت از تخم مرغ است. نیازی به گفتن او موفق نبود و کمی وحشیان انجام تمام تخم مرغ باقی مانده دور.

زمانی که گردباد به پایان رسید پرنده مادر's رفتار رشد حتی بیشتر جالب است. او به طور کامل نادیده گرفته آشیانه پرنده و squawking نوزادان یک زن و شوهر از پا دور از او و به پرواز کامیون به جستجو در اصلی لانه محل. من نشسته و تماشا امیدوار است که او می خواهد او را به لانه. و او در نهایت در بر داشت لانه اما به نظر نمی رسد بیش از حد علاقه مند در آن است. من نقل مکان کرد و آن دیگری چند فوت و منتظر او را به آن را پیدا کنید. او نمی آیند و من تا به حال برای رفتن به محل کار.

بنابراین من سمت چپ من 8 و 9 ساله در حیاط خلوت با ماموریت به نگه داشتن چشم در لانه و آن را به حرکت چند پا نسبت به محل جدید خود در هر زمان momma پرنده بازگشت به لانه.

من به خانه آمد از کار در پایان روز و بچه های من زد تا به کامیون برای دیدار با من. آنها به من گفتند در نه ماده در واقع تن که پرنده مادر هرگز بازگشت و یک کلاغ وارد شدند و با حمله به دو نوزاد پرندگان. کلاغ پاره نوزادان اندام از اندام من وحشت بچه ها را تماشا. آنها مرا به محل قتل عام و مطمئن شوید که به اندازه کافی من در واقع یک پرنده کودک پا و یا دو پراکنده در اطراف حیاط است.

این زمان مناسب برای نشستن بچه ها پایین و به آنها آموزش دهد یک زندگی خوب درس. طبیعت بی رحمانه است. آن است که نه گرم و دوستانه مانند والت دیزنی ،

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *