اچ آی وی-ایدز: ما باید سرزنش ویروس, هنگامی که تنفس علت است ؟

[ad_1]

در یک مطالعه “کورتیکواستروئیدهای خوراکی در بیماران مبتلا خفیف کلنيزاسيون carinii pneumonia و سندرم نقص ایمنی اکتسابی (ایدز)” یک گروه از کانادا پزشکان دریافتند که میانگین فرکانس تنفس در بيماران مبتلا به پیشرفته اچ آی وی-ایدز حدود 30 تنفس در دقیقه در حالت استراحت (Montaner et al, 1993) در حالی که در حالت عادی ارزش است تنها 12 (برخی از کتاب های درسی ممکن است نشان می دهد 12-15 تنفس در هر دقیقه در حالت استراحت). این سرعت تنفس مربوط اگر ما درخواست Buteyko جدول سلامت مناطق به تنها حدود 5 s برای بدن اکسیژن آزمون در این بیماران است.

پزشکان چینی در نشریه “بررسی تزریق اکسیژن حاوی مایع به اصلاح شدید هيپرکاپنی در بیماری های عفونی: گزارش خلبان مطالعه بالینی” نشان داد که فرکانس تنفس در بيماران مبتلا به پیشرفته HIV حاد و شدید سارس در بازه زمانی از حدود 30 تا 50 تنفس در هر دقیقه است. این بیماران کمتر از 5 s برای استرس نفس-زمان برگزاری آزمون انجام می شود و پس از معمول بازدم در حالی که حالت عادی میزان اکسیژن در حدود 40 ثانیه. بالا مانند میزان تنفس و سطوح پایین اکسیژن نشان می دهد شدید تنگی نفس است که به طور طبیعی سرکوب سیستم ایمنی بدن و باعث می شود صدها نفر از اثرات پاتولوژيک مربوط به تمام ارگان ها و سیستم های بدن انسان است.

پیش از بسیاری از بیماری های مزمن (سرطان و بیماری های قلبی فیبروز کیستیک آسم و ممکن است دیگران) است که همیشه همراه با سریع تر و عمیق تر تنفس (تنگی نفس مزمن سندرم) که در میان بسیاری از دیگر اثرات پاتولوژيک کاهش بدن اکسیژن منجر به بی هوازی همراه تنفس و سرکوب سیستم ایمنی بدن.

عفونت های مکرر بیشتر با مشکلات خواب و خستگی مزمن و افزایش گوارشی شکایت همه به نوعی اثر هيپرونتيلاسيون که در حال حاضر در افراد بدون HIV-AIDS. حضور انواع ویروس ها (که منجر به HIV و هپاتیت باکتری ذات الریه و سل و قارچی ذات الریه) را بدتر کند تصویر بالینی, اما تنها در آن دسته از بیمارانی که تنگی نفس مزمن.

بنابراین علائم معمول پیشرفته اچ آی وی-ایدز نشان می دهد به شدت آشفته تنفسی است که کنترل و ترویج و توسعه این بیماری. داروهای سنتی برای مراحل پیشرفته HIV-ایدز اغلب آدرس تنها های مختلف ویژگی های بالینی و یا علائم. برای مثال استفاده از آنتی بیوتیک ها باعث کاهش شدت عفونت های ریوی و کند می کند کردن تنفس و ضربان قلب با توجه به کاهش بار سمی. استفاده از کورتیکواستروئیدها را سرکوب التهاب و به طور مستقیم باعث کاهش تنفسی فرکانس و پالس در نتیجه افزایش بدن اکسیژن محتوا و ارائه تسکین موقت است.

یکی از شوروی کارآزمایی بالینی دریافتند که تنفس عادی منجر به ناپدید شدن از معمول ترین علائم متوسط تا شدید HIV-AIDS. در این مطالعه شوروی پزشکان ارائه اضافی (به داروی سنتی) اما به عنوان آنها را در بر داشت با نفوذ ترین درمان برای یک گروه از اچ آی وی در بیماران مبتلا به ایدز: تنفس بازآموزی و یا آموزش نحوه تنفس آهسته تر و کمتر 24/7. آن را حس می کند از تنگی نفس کاهش سطح اکسیژن بدن در حالی که تنفس کمتر (یا تنفس مطابق با هنجارهای پزشکی) منجر به افزایش CO2 و بالاتر بدن اکسیژن که معکوس کلید ویژگی های پاتولوژیک از HIV-AIDS.

وجود دارد در حال حاضر چندین روش تنفس که مبارزه مزمن و تنگی نفس. در میان محبوب ترین تکنیک های هستند Buteyko تنفس روش که مشهور است برای آن نیرو تغییر در شیوه زندگی و برنامه و فرولوف دستگاه تنفس است که کارآمد ترین تمرینات تنفسی. ترکیبی از این تکنیک های تنفس است که احتمالا پویا ترین روش برای پرداختن به تغییرات پاتولوژیک است که می گیرد در طول رشد و توسعه بسیاری از بیماری های مزمن HIV-ایدز گنجانده شده است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *