اهمیت خدمات آمبولانس در جامعه

[ad_1]

موقعیت های خاص در زندگی نیاز به مراقبت های فوری پزشکی و کسری از ثانیه تاخیر به شدت می تواند تغییر زندگی کسی. آمبولانس خدمات و متخصصین بسیار مهم در جامعه به عنوان آنها نجات جان صدها نفر روزانه با پاسخ به تماس های اضطراری. آنها را از عمل آمبولانس در ایستگاه های واقع در مناطق مختلف با کنترل مراکز که در پاسخ به تماس های اضطراری و اعزام آنها را زمانی که مورد نیاز است. آیا بیمار در مناطق روستایی خلوت مشغول استراحتگاه ساحلی و یا شهری بزرگ conurbations آنها رسیدن اورژانس در صحنه در عرض چند دقیقه از تماس.

اورژانس آمبولانس خدمات خدمه شامل یک تکنسین و یک پیراپزشک. هنگامی که امدادگران رسیدن اورژانس در صحنه آنها ارزیابی وضعیت و وضعیت مصدوم و تصمیم بگیرید که آیا آنها را به بیمارستان یا فقط درمان آنها وجود دارد. یکی از نقش های مهم آمبولانس خدمه است که برای ایجاد ثبات و درمان بیماران به سرعت برای جلوگیری از هر گونه اشتباه و قبل از اینکه بیمار به بیمارستان است.

آنها ارائه فوری و موثر صرفه جویی در زندگی مراقبت در یک محیط امن و بالینی در محیط کار با حداکثر تحرک. آنها به خوبی آموزش دیده در کمک های اولیه و مهارت قادر به مقابله با خونریزی شدید و سقوط آسیب های قلبی, دستگیری, تصادفات جاده ای, و خیلی بیشتر.

در طول دوران قبل از آن آنها استفاده می شود به حمل و نقل بيماران بعد از دکتر و یا آتش نشانی نجات تیم ملی اعمال ساده کمک های اولیه. بیشتر بیمار را سوار به تنهایی و در برخی موارد پزشک سوار همراه در آمبولانس. امروز آمبولانس آمده در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه های مختلف مجهز به طیف عظیمی از ضروری اورژانس پيش بيمارستانی ماشین آلات از جمله قلبی, defibrillators به وريدی میگذرد اسپلينت اکسیژن و مواد مخدر, و خیلی بیشتر. تمام آمبولانس ها باید رادیو نصب شده در آنها است. چند بار آمبولانس نیز حمل و نقل غیر اضطراری بیماران است که ممکن است انتقال به یکی دیگر از بیمارستان یا مرکز درمان.

در برخی موارد بیماران ممکن است حمل و نقل در یک آمبولانس هوایی است که اساسا یک هواپیما ویژه طراحی شده برای ارائه کمک های اضطراری پزشکی در بحرانی شرایط پزشکی. یک آمبولانس هوایی استفاده می شود که بیمار را به حمل و نقل بیش از یک فاصله طولانی و یا زمین و یا اگر بیمار به سرعت منتقل می شود به یک مرکز درمانی. هوا آمبولانس مجهز به تجهیزات اولیه مانند ECG مانیتور هواکش دارو و برانکارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات آمبولانس در انگلستان اشاره به SearchMe4 دایرکتوری کسب و کار آنلاین.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *