اهمیت اطفال حمایت از زندگی پیشرفته

[ad_1]

شرایط اضطراری رخ می دهد در هر زمان در هر نقطه به همین دلیل است که آماده بودن چیزی است که اکثر مردم باید نمونه. انجمن قلب آمریکا در زمان این اعتقاد با قلب بود که در خدمت به عنوان اساس برنامه های خود را به نام کودکان حمایت از زندگی پیشرفته و یا بگیرید و یاد دهید. AHA در اصل بگیرید و یاد دهید کلاس در سال 1983 به عنوان پاسخ برای نیازهای احیا دستورالعمل ها و دوره های آموزشی است که کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی در ارائه مراقبت از بیماران به خصوص برای کودکان است. از آن پس بگیرید و یاد دهید, ارائه مراقبت های بهداشتی حرفه ای مهارت ها و دانش به درستی پاسخ و درمان بیماران بدحال مبتلا به ایست قلبی و یا سایر اورژانسهای قلبی به طور خاص نوزادان و کودکان, آیا در داخل یا خارج از بیمارستان است.

بگیرید و یاد دهید یک برنامه است که به شرح زیر شبیه سازی بالینی حالات و یادگیری ایستگاه به طور فعال تشویق دانش آموزان به یادگیری و تمرین صرفه جویی در زندگی مهارت به صورت جداگانه و به عنوان بخشی از یک تیم و به عنوان رهبران تیم. بگیرید و یاد دهید تاکید بر اهمیت پشتیبانی از زندگی پایه CPR برای بقای بیماران ادغام پیشرفته pediatric life support مداخله و همچنین اهمیت تیم ارتباط و تعامل و همکاری در احیاء. این شبیه سازی واقع گرایانه درگیر بگیرید و یاد دهید, دوره تقویت عمده مفاهیم مراقبت های بهداشتی است که شامل پشتیبانی از زندگی پایه مراقبت از مهارت ایست قلبی, مدیریت, شناخت و اوایل مدیریت شروع برای peri-شرایط الگوریتم های ایسکمیک درد قفسه سینه و سندرم کرونری شناسایی و درمان موثر تیم تعامل و شناخت دیگر تهدید کننده زندگی شرایط به منظور اداره مراقبت های اولیه.

برای دریافت گواهینامه بگیرید و یاد دهید, افراد ملزم به بگیرید و یاد دهید ، این را می توان در دو روش مختلف یا از طریق AHA تایید بگیرید و یاد دهید آنلاین ارائه دهندگان و یا از طریق حضور در PALS کلاس ها در دانشکده های پزشکی و یا بیمارستان. اگر شما به دنبال کامل خود را بگیرید و یاد دهید گواهینامه بلافاصله شما می توانید به صورت آنلاین و کامل خود را بگیرید و یاد دهید البته از کامپیوتر خود را با سرعت خود را. اگر شما ماهر تر برای یادگیری در یک محیط کلاس درس را بیشتر ترجیح داده برای حضور در مدارس پزشکی و یا بیمارستان است که پیشنهاد بگیرید و یاد دهید ،

بگیرید و یاد دهید, کلاس استاندارد درسی جایی که دانش آموزان در یک کلاس درس مبتنی بر آموزش و پرورش به رهبری یک مربی با تصویری کمک های اولیه و مهارت های انجام شده در طول و با ارائه مواد برای ادامه تحصیل است که به شدت مبتنی بر از AHA “ارزیابی-طبقه بندی-تصمیم گیری-قانون.” بگیرید و یاد دهید, دوره طول می کشد و 14 ساعت و اکثر ارائه دهندگان ارائه آن به صورت فشرده دو روز. در این روند از دوره AHA بگیرید و یاد دهید, مربی کسی است که تسهیل بحث در اطراف شبیه سازی و تصویری مبتنی بر درس و دانش آموزان ملزم به شرکت در 12 هسته موارد بالینی. آنها همچنین انتظار می رود برای تکمیل و تصویب یک آزمون کتبی قبل از آنها خود را دریافت گواهینامه.

بگیرید و یاد دهید, صدور گواهینامه است که به عمد طراحی شده شرکت توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی که شامل خانواده و پزشکان و متخصصان اطفال اورژانس و پزشکان و دستیاران پزشک و پرستاران و امدادگران, پرستار پزشکان تنفسی درمانگران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که به طور مستقیم اداره حمایت از زندگی پیشرفته در اطفال اورژانس. برای این افراد برای شرکت در این دوره لازم است که آنها را به اتمام an American Heart Association پشتیبانی از زندگی پایه (BLS) ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دوره و یا صلیب سرخ آمریکا BLS البته برای حرفه ای امدادگران پالس (PALS) فارماکولوژی و دانش در تفسیر ECG. آنها همچنین باید برای تکمیل قبل از دوره مواد داده شده به آنها را قبل از اولین روز کلاس به طوری که آنها نمی خواهد دوباره. هنگامی که آنها گذشت بگیرید و یاد دهید, دوره و بررسی آنها خواهد بود با توجه به پالس (PALS) ارائه دهنده دوره تکمیل کارت است که برای مدت دو سال معتبر.

البته اطفال حمایت از زندگی پیشرفته است که نه تنها مفید برای پزشکان مراقبت های بهداشتی است; همچنین سودمند برای بیماران به خصوص برای بدحال یا مجروح کودکان است. بر این اساس توسعه پالس (PALS) نشان داده شده است به طور مداوم افزایش میزان بقای بیماران مبتلا به ایست قلبی و یا سایر قلبی اضطراری که با حضور بگیرید و یاد دهید گواهی پزشکان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان قبل از تنظیمات. به طور کلی توسعه بگیرید و یاد دهید نسبتا مفید برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران در مواقع اضطراری. اگر شما مراقبت های بهداشتی حرفه ای که مایل به بهبود خود را به بالين آن است که در مورد زمان برای دریافت گواهینامه بگیرید و یاد دهید به منظور ارائه بهترین مراقبت های پزشکی می تواند به شما بدهد به جامعه است.

به عنوان یک حرفه ای بهداشت و درمان آن را می پردازد به آماده می شود به خصوص در موارد اضطراری که آیا در داخل یا خارج از بیمارستان است. یکی از مهم ترین به معنی مجهز به مهارت ها و دانش مورد مناسب مراقبت از بیمار است که با حضور کودکان حمایت از زندگی پیشرفته و یا بگیرید و یاد دهید, کلاس قادر به بهبود زندگی-صرفه جویی در مهارت. بگیرید و یاد دهید این است که به ویژه طراحی شده برای پزشکان و متخصصان اطفال و پرستاران و امدادگران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درگیر مستقیم در حمایت از زندگی پیشرفته در اطفال اورژانس.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.