انگشت Oximeter پالس نظرات

[ad_1]

اول شما باید به خودتان بپرسید آیا شما به دنبال ارزان ترین پالس اکسیمتر یا شما به دنبال یک گاو پالس است که بهترین متناسب با نیازهای شما. پس از تحقیق حدود 50 های مختلف آنلاین گاو پالس فروشگاه ها و 10 تولید کنندگان مختلف من به این نتیجه رسیدم که فقط در مورد هر انگشت oximeter پالس به میزان دقت مورد +/- 2% در SPO2 خوانش در همه مورد تایید FDA ،

چه تفاوتی بین این همه پالس اکسیژن متر است ؟

آن را واقعا به شما بستگی دارد و چه ویژگی های در یک مدل است که شما دنبال آن هستید. از همه صترلزرس که ما تحقیق میانگین هزینه حدود $150 بين پایان پایین تر و بالاتر end واحد است. این GTek GT-91 حداقل گران قیمت و مدل ما می تواند پیدا کنید. آن را حداقل گران قیمت اما با کیفیت به نظر من فقط به عنوان خوب به عنوان پایان مدل بالاتر. این Nonin 9560 شد, گران قیمت ترین مدل ما یافت می شود. به نظر من GTek می کند همه چیز را که Nonin مدل را در بیش از نیمی از هزینه. Gtek فقط به عنوان بسیاری از مدل ها را انتخاب کنید. Nonin دارای مزیتی چرا که آنها در کسب و کار کمی طولانی تر. GTek به نظر می رسد که بخش بزرگی از گاو پالس کسب و کار به دلیل وجود قیمت و کیفیت تجهیزات. Gtek باعث می شود مدل های پایه و همچنین به عنوان مدل است که فروشگاه و دانلود قرائت خود را به کامپیوتر خانگی خود را. دانلود قرائت در oximeter پالس به نظر می رسد یک ایده خوب برای افراد با شرایط مزمن مانند COPD.

هنگامی که شما برای خرید یک انگشت oximeter پالس اقامت با یک تولید کننده که میله پشت آن محصول با گارانتی. هر دو GTek و Nonin باید ضمانت نامه است که شروع در 1 سال. اگر شما پیدا کردن یک واحد است که می آید با گارانتی 90 روز دور ماندن از آن. کوتاه ضمانت من را بترساند چرا که به نظر می رسد که تولید نمی خواهد وجود داشته باشد برای حمایت اگر تا کنون چیزی را اشتباه رفت و با آن واحد است. اینترنت باعث می شود آن را آسان برای ما به انجام پژوهش و تحقیق شما باید انجام دهید اگر شما در حال رفتن به سرمایه گذاری به انگشت oximeter پالس.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *