انواع ماساژ پروستات

[ad_1]

ماساژ پروستات تعریف شده است به عنوان عمل تحریک نر g spot یا غده پروستات است. این فرایند برای اولین بار مورد استفاده در بیماران فلج زمانی که اسپرم در نمونه های مورد نیاز هستند. این نیز استفاده می شود در بیمارانی که اختلالات پروستات مانند بزرگ شدن غده پروستات است. در گذشته ماساژ پروستات انجام شد صرفا برای اهداف پزشکی است. اما پس از آن کشف شد که این روند نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به لذت نهایی برای مردان است.

آنها همچنین کشف کرده اند که وجود دارد برخی از مزایای که می تواند از انجام و یا تحت ماساژ پروستات. یکی از مزایای است چیزی برای انجام با داشتن کمتر شانس ابتلا به سرطان پروستات است. گفته شده است که هنگامی که مردان در رسیدن به ارگاسم به طور معمول و انتشار اسپرم خود را, چیزی می شود که باقی مانده و در نتیجه در حال توسعه سرطان پروستات با توجه به شرایط مناسب. اما زمانی که آنها با استفاده از ماساژ پروستات و یا شیردوشی پروستات, همه چیز منتشر می شود و هیچ باقی مانده در سمت چپ است که باعث می شود آن سالم برای مردان است.

برخی از مردان که باید تمرین پروستات ماساژ داده نیز گفته است که این فعالیت را به آنها می دهد بسیار بالاتر از حس لذت بخش است. هر چند این است که تقریبا به عنوان تابو بسیاری از مردان تلاش کرده اند و از این لذت می برد با توجه به مزایای. نه تنها که روند ماساژ پروستات شده است به طور گسترده ای شناخته شده است که چرا نه تنها مردان این تمرین. وجود دارد برخی از زوج هایی که باز هستند به این نوع از عمل بیش از حد. آنها گفته اند که آن را می دهد لذت بیشتری به آنها است و آن را می افزاید: بیشتر هیجان به خود sex زندگی می کند. در اینجا سه نوع از ماساژ پروستات که مردان علاقه مند و یا حتی زوج می تواند انجام دهد.

• * * * داخلی ماساژ پروستات. غده پروستات است که در نزدیکی مثانه و می توان از طریق مقعد است. اگر شما هیچ مشکلی با قرار دادن انگشت خود را از طریق مقعد و سپس این نوع است که به احتمال زیاد خواهد بود حالت خود را از شیر. داخلی پروستات ماساژ معمولی راه شیردوشی پروستات و این است آنچه که استفاده می شود از آنجا که این فرایند معرفی شد. در انجام داخلی پروستات, ماساژ, شما باید مراقب باشید هر چند به دلیل وجود دارد بسیاری از حساس غشاء در مقعد خود را. ناخن های بزرگ وجود ندارد چرا که آنها ممکن است باعث آسیب به شما. آن است که توصیه می شود که شما با استفاده از فولاد دستکش هنگامی که شما انجام این کار به طوری که شما امن خواهد بود. داشتن دستکش های جراحی در حالی که انجام این کار نیز به شما کمک کند به راحتی پاک پس از عمل است.

• * * * خارجی ماساژ پروستات. اگر شما علاقه مند هستند با ماساژ پروستات است اما درست نیست با این ایده داشتن چیزی وارد شده از طریق مقعد خود را, سپس شما باید آشنا با لگن. پرینه واقع شده است در وسط بیضه و مقعد است. بسیار حساس است و می تواند یک منطقه محرک احساسات جنسی در هنگام برخورد با این روش درست است. شما می توانید انجام یک ماساژ پروستات با اعمال فشار به این قسمت از بدن خود را. مطمئن شوید که تمیز و ناخن های کوتاه قبل از انجام این کار است. همچنین با استفاده از پد از انگشتان دست خود را به جای استفاده از راهنمایی از انگشتان دست خود را برای جلوگیری از وارد آوردن آسیب است. عقب و جلو حرکت در امتداد درز پرينه است همه شما نیاز دارید و می توان رسید.

• کمک ماساژ پروستات. اگر شما تمایل به استفاده از انگشتان دست خود را, وجود دارد راه های دیگر و چیزهای دیگر که شما می توانید از قرار دادن خود را از طریق مقعد است. وجود دارد بسیاری از اسباب بازی در بازار است که شما می توانید استفاده کنید. وجود دارد, اسباب بازی طراحی شده اند که به صورت خارجی و یا داخلی ، وجود دارد حتی دست رایگان دستگاه های. انتخاب با شما است. فقط مطمئن شوید که به روان باید بهداشت مناسب و همه چیز را به نوبه خود خوب است. لذت بردن از.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.