انواع مارک های ریمل در ایران

برند های معروف ریمل چشم که بسیار محبوبیت دارند:

امروز می خواهیم شما را با 10 تا از معروف ترین برند های ریمل آشنا کنیم ؛یکی از نکات زیباتر دیده شدن ، مژه ها هستند که باید بلند و پرپشت دیده شوند و هر خانومی آرزوی این را دارد که مژه های بلند و پرپشت داشته باشد.بخش مهم صورت چشم ها و مژه ها هستند ، پس یکی از مهمترین لوازم آرایش هر خانومی ریمل آن است. امروزه انواع و اقسام مارکهای ریمل گیج کننده شده است که کدام را باید خریداری کرد تا چشم ها را زیباتر نشان دهد و به چشم آسیب نرساند ، امروز در این مقاله به شما 10 تا از معروف ترین ریمل ها را معرفی می کنیم که بیشتر خانم ها از این مارک ها راضی هستند.

https://www.bestreview.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%84

میبلین

لانکوم

لورآل

دیورشو

بورژوآ

دیپ رومانس

لچیک

گلدن رز

اسنس

وای اس ال

 

یکی از قدیمی ترین مارک ریمل میبلین است و بهترین گزینه برای استفاده هر روزه و در هر شرایطی است. دارای انواع گوناگونی است که هر کدام خصوصیات جدایی دارد این ریمل میبلین برای مژه های بی حالت ، کوتاه و خسته مورد استفاده قرار میگیرد.مژه ها را به حد اندازه بلند و مشکی می کند همچنین دارای قیمت مناسبی است که هر خانمی می تواند خریداری کند. ریمل میبلین یک خصوصیت مهمی که دارد مژه ها را به هم نمی چسباند.

این ریمل مژه ها را به خوبی بالا نگه می دارد و طرفداران زیادی دارد ، که یکی از معروف ترین ریمل ها محسوب شده است و این مدل ریمل دارای دو خصوصیت منحصر به فرد است که یکی ضد آب و دیگری معمولی است ، با اینکه کمی قیمت بالایی دارد اما ارزشش هم دارد. یکی از نکات ریزی که این ریمل دارد حتی کوتاه ترین مژه ها را هم حجم میدهد.

 

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *