انواع دستکش های پزشکی

[ad_1]

همه ما می دانیم چقدر مهم است برای پزشکان و پرستاران به پوشیدن دستکش هنگام درمان یک بیمار است. این دستکش یکبار مصرف هستند به نام دستکش های پزشکی; آنها کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی برای محدود کردن گسترش میکروب و بیماری است. در ادامه به دانستن بیشتر در مورد انواع دستکش های پزشکی در دسترس است.

اهمیت پوشیدن دستکش های پزشکی در حالی که درمان بیماران را نمی توان انکار کرد. دستکش عمل به عنوان یک سد محافظ است که مانع از گسترش آلودگی از بیماران به مراقبت های بهداشتی کارگران's دست. آن را نیز کمک می کند تا سلامت کارکنان بخش بیشتر به کاهش گسترش میکروب ها و بیماری ها به سایر بیماران ،

همه پزشکی دستکش یکبار مصرف هستند که بدان معنی است که آنها باید به دقت دفع در بن پس از استفاده. این دستکش متفاوت بر اساس پلیمرهای که از آنها ساخته شده است. آنها می آیند پودر یا unpowdered با آرد ذرت که باعث می شود آن را آسان تر برای پزشکان و پرستاران به آنها را می پوشند. در زیر انواع مختلف دستکش های پزشکی موجود در بازار:

پزشکی دستکش لاتکس
پزشکی دستکش لاتکس شده است سنتی و مورد اعتماد انتخاب صنعت مراقبت های بهداشتی برای بیش از 100 سال در حال حاضر. آسمان موشک تقاضا از دستکش در اواسط سال 1900's اتفاق افتاد به دلیل افزایش آگاهی عمومی از HIV و دیگر خطرات بهداشت حرفه ای مواجه شده است. ساخته شده از لاتکس های لاستیک طبیعی این دستکش دارای قدرت و آسایش و مهارت و چابکی. هر چند بیش از یک قرن, پیر پزشکی دستکش لاتکس هنوز هم بهترین وقتی که می آید به دوام حساسیت و آسایش و اتصالات. هر چند آنها خود را از مزایای افزایش تعداد کارکنان مراقبت های بهداشتی باید شکایت, لاتکس آلرژی.

پزشکی دستکش وینیل
با خواندن گزارش که تقریبا 17 درصد از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال متاثر, لاتکس, ناشی از آلرژی وجود دارد افزایش تقاضا برای دستکش های پزشکی که لاتکس رایگان. این دقیقا لحظه ای که وینیل دستکش پزشکی به تاخت و تاز کردن. جایگزین کردن دستکش با وینیل دستکش ساخته شده بالینی محیط امن تر برای کارکنان و همچنین بیماران. امروز وینیل دستکش ساخته و حفاظت است که قابل مقایسه با دستکش. ساخته شده از پلی وینیل کلرید (پی وی سی) این دستکش اطمینان حاصل شود که استاندارد مانع از حفاظت و نگهداری می شود. امن برای استفاده در حالت عادی محیط بیمارستان, پزشکی, وینیل دستکش تنها حفاظت از ضعیف شیمیایی است. این به این معنی است که آنها باید استفاده نمی شود در شرایط پر خطر و یا در حالی که دست زدن به قدرتمند مواد مخدر. یکبار مصرف دستکش ترین قدردانی هزینه آگاهانه امکانات خود را به دلیل قیمت مقرون به صرفه.

پزشکی دستکش, دستکش
از اواخر محبوبیت پزشکی دستکش, دستکش افزایش یافته است برای تبدیل شدن به اولین انتخاب برای پرستاران و پزشکان وقتی که می آید به لاتکس-دستکش رایگان. مزیت بزرگ دستکش, دستکش باید بیش از وینیل دستکش است که انعطاف پذیری آن است که اجازه می دهد تا دستکش دستکش کار به خوبی در شرایط سخت بالا و استرس محیط زیست و در نتیجه آنها را مناسب برای دست زدن به سمی و مواد شیمیایی قوی مانند داروهای شیمی درمانی. ساخته شده از دستکش این دستکش ارائه محافظت عالی در برابر طیف گسترده ای از مواد شیمیایی به عنوان به خوبی به عنوان پاتوژن منتقله از راه خون.

اگر شما're مطمئن نیستید که چگونه و یا جایی که برای خرید اعتماد دستکش های پزشکی, روش های مختلف تامین کنندگان تجهیزات پزشکی تماس حاصل می شود. آنها را نه تنها به شما کمک کند خود را با نمایش داده شد اما نیز ارائه محصولات مورد نیاز خود را درب خانه.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.