انتخاب بهترین مانیتور ضربان قلب – چیزهایی که برای نگاه

[ad_1]

اگر شما در جستجوی حق مانیتور ضربان قلب دیده بان به هر دلیل و سپس من پیشنهاد می کنم مقاله زیر را بخوانید. به منظور به دست آوردن درک بهتر از انواع مختلف و ویژگی های به دنبال.

برای تمام ورزشکاران و سلامت ناظران در خارج وجود دارد یک دستگاه مانند یک مانیتور قلب تماشای قطعا به شما یک لبه هنگامی که آن را به ردیابی و نظارت بر پیشرفت. در جهان امروز وجود دارد یک بسته نرم افزاری بزرگ از انتخاب که آن را به مانیتور ضربان قلب. این پیشرفت های تکنولوژیکی داده اند همه ما پاسخ درست, اما در همان زمان ما پایمال کردن با داده های فنی ساخت آن را سخت می گیرید. خوب من اینجا هستم برای کمک به هر حال که من می تواند به منظور به شما کمک کند بهترین تصمیم را وقتی که می آید به انتخاب خوب HRM دستگاه.

اول اجازه دهید به بیش از دو نوع اصلی از مانیتور قلب شوهر است که وجود دارد

بسته ضربان قلب

بسته HRMs به مراتب دقیق ترین زمانی که آن را می آید به نظارت بر ضربان قلب خود را. دلیل بودن آن است که به طور مستقیم متصل به قفسه سینه خود را و مانیتور خود را قلب فعالیت های مشابه به یک دستگاه ECG. ضرب و شتم ضرب و شتم توسط رای ثبت و ارسال شده به گیرنده خود را به تماشای آن نمایش داده خواهد شد ضربان قلب خود را. ضربان قلب داده است که انتقال بی سیم خود را از بند به سازمان دیده بان خود را. باید در این مورد برای بسیاری HRMs امروزه بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد سیم های در حال اجرا در سراسر بدن خود را هنگام ورزش.

سینه ضربان قلب

سینه مانیتور دقیقا به عنوان آنها را صدا و ممکن است به نظر می رسد خیلی بیشتر عملی است. داشتن یک بند در سراسر قفسه سینه خود را ممکن است بیشتر آزادی دادن به شما برای عملکرد بهتر است. با این حال آنها نیز کمی کمتر اطلاعات دقیق در مورد قلب خود را. دلیل بودن سینه HRMs ارائه نمی دهد مداوم ضربان قلب پس از خواندن آن است که به طور فعال نظارت بر قلب خود را تا زمانی که شما آن را بگویید. چگونه کار می کند این است که شما باید برای متوقف کردن فعالیت های خود قرار داده و سپس انگشت خود را در سازمان دیده بان سنسور. دیده بان را اندازه گیری ضربان قلب خود را بر اساس پالس از طریق رگ های خونی. این خوب است اگر شما به دنبال به طور مداوم خود را بررسی کنید و قلب آمار و یا فقط یک بازی گاه به گاه ورزشکار و می خواهید یک راهنمای خشن که در آن شما در هستند. اگر شما می خواهید یک فعال قلب مستمر دستگاه نظارت سپس سینه مدل ایده آل نیست.

که در آن به خرید بهترین ساعت مچی

وجود دارد چند مکان برای پیدا کردن بهترین قیمت, اما من همیشه مدافع با استفاده از Amazon.com. آنها با بهترین قیمت عالی بازپرداخت سیاست بررسی کاربر و همچنین به عنوان یک بازار جایی برای کمی محصولات استفاده می شود در شرایط عالی.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *